Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

én egyenlőre nem elgedhetem meg magamnak az alut pedig szeretnék egyszer volt egy borbetem nagyon szépet mutatott csak 80km/h-tól felfelé rázott azt monta a gumis hogy kicsi az ET száma 196/50 15 volt ET 20 as ugyhogy visszaadtam a gazdájának aztán szereztem egy Rh cup ot az jó volt csak /55ös gumikkal volt fel akatram raaktni hétfőn én szombaton elhoztam vasárnap TK-ra törték a gépemet azt is visszaadtam azóta nem tudok venni mert nincs rá keret! most vettem 3000fté 2db használtat előre nagyon jó méretekkel 165/80 R13 :rolleyes: gyönyörű!!! Van ballon!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Fel lehet tenni, Spzolinak 17"-ek vannak.

Egyes, leülhetsz.

Már számtalanszor leírtam, hogy nem az átmérő a fő szempont, hanem a szélesség, et, és gumiméret valamint az ültetés mértéke együtt.

Ha elolvastad a hirdetést, akkor rájöhetsz, hogy 9széles et25 sose fog elférni a sárvédő mögött. Nyomtáv nélkül viszont elférnek.

Link to comment
Megosztás:

Egyes, leülhetsz.

Már számtalanszor leírtam, hogy nem az átmérő a fő szempont, hanem a szélesség, et, és gumiméret valamint az ültetés mértéke együtt.

Ha elolvastad a hirdetést, akkor rájöhetsz, hogy 9széles et25 sose fog elférni a sárvédő mögött. Nyomtáv nélkül viszont elférnek.

Nem ülök le, azért sem. :rolleyes: Nem néztem az ET stb számokat mert nem akartam belepofázni, de elvileg az átmérő alapján elfér. A többit rád bízom. Ennyi... <_<

Link to comment
Megosztás:

Tud valaki olyan gumist Bp-en aki hajlandó kicsit pöcsölni centir témában. Valamiért 100 felett rázza a kormányt a kerék már többször lett centírozva, de mindíg csak rába**ták a gépre és ha kellett a súlyokat. Azt nem voltak hajlandóak (még kérésre sem) hogy legalább megnézzék, hogy el van e kicsit deformálódva a gumi vagy a felni.

Hiába centírozzák súlyra ha alakra valami nem stimmel...

Link to comment
Megosztás:

Tud valaki olyan gumist Bp-en aki hajlandó kicsit pöcsölni centir témában. Valamiért 100 felett rázza a kormányt a kerék már többször lett centírozva, de mindíg csak rába**ták a gépre és ha kellett a súlyokat. Azt nem voltak hajlandóak (még kérésre sem) hogy legalább megnézzék, hogy el van e kicsit deformálódva a gumi vagy a felni.

Hiába centírozzák súlyra ha alakra valami nem stimmel...

Vagy szálszakadt a gumid, ami nem mindig látszik rajta kívülről.

Link to comment
Megosztás:

Tud valaki olyan gumist Bp-en aki hajlandó kicsit pöcsölni centir témában. Valamiért 100 felett rázza a kormányt a kerék már többször lett centírozva, de mindíg csak rába**ták a gépre és ha kellett a súlyokat. Azt nem voltak hajlandóak (még kérésre sem) hogy legalább megnézzék, hogy el van e kicsit deformálódva a gumi vagy a felni.

Hiába centírozzák súlyra ha alakra valami nem stimmel...

Én a Tétényi útra járok, nagyon meg vagyok elégedve velük. http://www.zengogumi.hu/?type=uzleteink

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.