Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

és a barum tényleg ennyire gáz? :lol:

Nálunk az új Logan-ek Barumon gurulnak ki a pajtából. Gondolhatod egy olyan autón amin a minimum a maximum is egyben, amely azzal a céllal lett kifejlesztve, hogy minél olcsóbban minél kevesebbet a parasztnak....háááát. A tapasztalat szerint 20km/h-val is úgy visítanak, hogy minden adósságod eszedbe jut. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Nekem voltak Barumok és semmi bajom nem volt velük. A télim most is az. Meg a tavalyi nyárim is. Sőt, a Fiestán is azok vannak nyárinak. Semmi gond nincs velük szerintem :devlish:

Akkor is gáz. Nekem is volt és azzal szórakoztam, hogy 20-30 km/h-nál éles kanyarokat vettem. Jááááj more, hogy sírtak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nálunk az új Logan-ek Barumon gurulnak ki a pajtából. Gondolhatod egy olyan autón amin a minimum a maximum is egyben, amely azzal a céllal lett kifejlesztve, hogy minél olcsóbban minél kevesebbet a parasztnak....háááát. A tapasztalat szerint 20km/h-val is úgy visítanak, hogy minden adósságod eszedbe jut. :devlish:

hát nekem most olyan mintha lebegne az autó nemis gurulna :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudom, de nekem a 185/60 R14-es Barum Bravuris nem visít egyáltalán, a téli 175/70 R13-as Barum (nem tudom mi) az se visít...elég jól tapadnak szerintem, főleg a nyári. Meg hát erre volt csak pénzem :devlish: Majd a következő járműre lehet rakok jobbat, vagy aztán ki tudja...

Link to comment
Megosztás:

Nekem sincs bajom a két Barum gumival a kocsin. Másik kettő Fulda. Ezt nem azért mondom, mert brekitől vannak. Tényleg jók. Ma esőben is próbára voltak téve. Esőben? Monszunban bazz. :lol: :lol: Állták a "folyót". :devlish:

Dettó. Téli-nyári Barum. Nincs vele gond. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Vettem egy 15"-os gyári felnit baró áron és nem tudom eldönteni, hogy 195/55-ös vagy 195/50-es gumit vegyek a '98-as Astra Caravan-omra. Ti mit ajánlanátok?

Ha sokat használod rendeltetésszerűen az autót(parkolsz padkára, kátyú, fekvősün, magas a kocsi...stbstb), akkor sztem 55, ha azt akarod, hogy jól nézzen ki, akkor 50.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Vettem egy 15"-os gyári felnit baró áron és nem tudom eldönteni, hogy 195/55-ös vagy 195/50-es gumit vegyek a '98-as Astra Caravan-omra. Ti mit ajánlanátok?

Hali !

Ahogy ismerem az asszonykád,vegyél 50-es gumit,mert ő mindig megpakolja kocsit,és kisebb az esély hogy ledarálja

a szép új gumidat :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Vettem egy 15"-os gyári felnit baró áron és nem tudom eldönteni, hogy 195/55-ös vagy 195/50-es gumit vegyek a '98-as Astra Caravan-omra. Ti mit ajánlanátok?

Ha a költségek is számítanak, akkor egyértelműen /50, mivel az jóval olcsóbb! :devlish:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.