Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Láttam már F-en de érdekes hogy színfüggő ;) Ezüst autón észre se vettem, piroson meg kifejezetten tetszett. :)

Más, D Corsa gyári felnik azok lyukosztásra, közép-likra ugye jók nekem? :D

Nekem aranysárga nem tudom milyet vegyek rá!!még a borbettel szimpatizálok csak nem tudom,hogy az et20 az nem tesz e károkat a futömüben!!!

Link to comment
Megosztás:

Konkrétan ez a borbet nem fog elférni. Vagyis akár el is férhet, viszont ki fog lógni, amit büntet a rőőődner.

És az atsnek is szar az etje opelra... 7x15ben et 35öst keress, vagy nagyobbat.

Link to comment
Megosztás:

Pont leszarom a rendört!!!:)

De az a borbet akkorsem lesz jó. Et20 nagyon kilóg, szerintem simán beleérne hátul a dobba, emellett műszakin sem menne át.

Akkor mindenki azt csinál amit akar. Gondolom azt is leszarod, hogy ha azt mondom 14es borbet t nevettséges, az ats cup meg 15éve se volt szép. :D

Link to comment
Megosztás:

Csak én láttam f astran ien felniket és nem értem miért kell lehurrogni???

ILYEN

De az et20 akkoris beleér a dobba hátul biztosan, már et33-hoz is ki kell vágni az ívből.

A rendőrös megjegyzés miatt lettél "lehurrogva". Hidd el, hogy lehet, te teszel rá, de amikor megállít, akkor nagyon kellemetlen. Engem majdnem megnyomtak műszakin, pedig az enyém et37 és egyáltalán nem lóg ki.

Link to comment
Megosztás:

Nos, kiderült, hogy nem a kerékcsapágy zenélt, hanem a pótkerék. Misimókus pilot, amit Breki mégsem vett meg. Emlékszem még mondta a gumis haversrác, hogy elég hangosak voltak, azért gyártották rövid ideig. Na mind1, pótkeréknek jó.

ContiSportContact3. Már mentem vele 20km. :) 195/40R17. Nem is vészesebb, mint a 195/45R16, persze általában vigyázok a cuccaimra. Eddig tetsződik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.