Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Ezzel én is tisztában vagyok gumidoktor nélkül is :lol:

Felni nélkül meddig tárolható maradandó károsodás nélkül, jóreggelt :blush:

Én szerintem ugyanaz a válasz. Ha 6 év alatt öregszik annyira, hogy már nem biztonságos használni, akkor öregszik felnin is, meg felni nélkül is. Gondolom az se mindegy, hogy a tűző napon, vagy hűvös pincében tárolod. Amikor vettem a kocsit téli gumi volt rajta, a hátsó kuka, de az elsőkön még van 5-6 mili körüli minta. Nem volt szívem kidobni, pedig összel 4 téli gumit vettem, és nem raktam ezeket vissza. Ezek is 2004-es gyártásuak, szóval lehet hogy már nem is lesznek felhasználva, mire a mostaniak lemennek ezek már rég kiöregedtek. Csak hát a pincébe elfér, hátha kell vmiért.

Link to comment
Megosztás:

Én szerintem ugyanaz a válasz. Ha 6 év alatt öregszik annyira, hogy már nem biztonságos használni, akkor öregszik felnin is, meg felni nélkül is. Gondolom az se mindegy, hogy a tűző napon, vagy hűvös pincében tárolod. Amikor vettem a kocsit téli gumi volt rajta, a hátsó kuka, de az elsőkön még van 5-6 mili körüli minta. Nem volt szívem kidobni, pedig összel 4 téli gumit vettem, és nem raktam ezeket vissza. Ezek is 2004-es gyártásuak, szóval lehet hogy már nem is lesznek felhasználva, mire a mostaniak lemennek ezek már rég kiöregedtek. Csak hát a pincébe elfér, hátha kell vmiért.

Szerintem meg egyáltalán nem mindegy. Abban egyetértünk, hogy amit felnin bír, annál többet sem bír el felni nélkül, de felni nélkül tárolva bárhogy is gumiápolózod, öregszik, deformálódik. Arra lettem volna kíváncsi, hogy mennyit bír el így... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg egyáltalán nem mindegy. Abban egyetértünk, hogy amit felnin bír, annál többet sem bír el felni nélkül, de felni nélkül tárolva bárhogy is gumiápolózod, öregszik, deformálódik. Arra lettem volna kíváncsi, hogy mennyit bír el így... :blush:

Felni nélkül forgatni kell mint az üvegeket a borospincében. :lol: De miért kérdezed? Gumis általában úgyis újjat rak fel, nem 5 évvel ezelőtt gyártottak, és nem sokan spájzolnak be 5-6 évre gumit a pincében. Ilyen alapon meg azt lehet mondani, hogy felnin nyomás alatt van, ott meg azért öregszik gyorsabban.

Link to comment
Megosztás:

Felni nélkül forgatni kell mint az üvegeket a borospincében. :) De miért kérdezed? Gumis általában úgyis újjat rak fel, nem 5 évvel ezelőtt gyártottak, és nem sokan spájzolnak be 5-6 évre gumit a pincében. Ilyen alapon meg azt lehet mondani, hogy felnin nyomás alatt van, ott meg azért öregszik gyorsabban.

Mert még mindig van két eladó téligumim :lol:

2006. novemberi gyártásúak, de 2007 márciusa óta állnak... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Én nem merem eladni az enyémet, az egyikben volt egy szeg oldalt, megfoltozták, de nem tudnám így másnak eladni. Max. én használnám hátul, de csak végszükségben. :blush:

Ezeknek semmi baja! 5ezer forintért nem kockáztatnék gyomorgörcsöt meg lelkiismeretfurdalást, hogy ki hal meg miattam.

azért eladó a gumi, mert eladtam az ótót :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg egyáltalán nem mindegy. Abban egyetértünk, hogy amit felnin bír, annál többet sem bír el felni nélkül, de felni nélkül tárolva bárhogy is gumiápolózod, öregszik, deformálódik. Arra lettem volna kíváncsi, hogy mennyit bír el így... :blush:

Nekem van összesen 9 kerekem gumival. Amikor 2005-ben vettem a járgányt (neppertől) volt egy szűz pótkerék benne (Michelin) ami gyári szállítású, 1992-es gyártású volt, még a német tulajtól származott. Akkor ledobtam, és felhasználtam a felnit az új téli gumikhoz. Aztán két évig nyáron a téli, télen a nyári kerekem volt a pótkerék. Végül meguntam mindig csere- berélni őket a pótkeréktartóban, és vettem az öreghez egy felnit. A gumis megnézte, és véleménye szerint nyugodtan használható még pótkerékként. Szóval azóta ott fénylik a pótkeréktartómban a 17 éves gumim, és egyszer már használtam is kb. 2 napig. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem van összesen 9 kerekem gumival. Amikor 2005-ben vettem a járgányt (neppertől) volt egy szűz pótkerék benne (Michelin) ami gyári szállítású, 1992-es gyártású volt, még a német tulajtól származott. Akkor ledobtam, és felhasználtam a felnit az új téli gumikhoz. Aztán két évig nyáron a téli, télen a nyári kerekem volt a pótkerék. Végül meguntam mindig csere- berélni őket a pótkeréktartóban, és vettem az öreghez egy felnit. A gumis megnézte, és véleménye szerint nyugodtan használható még pótkerékként. Szóval azóta ott fénylik a pótkeréktartómban a 17 éves gumim, és egyszer már használtam is kb. 2 napig. :blush:

Azt én is olvastam, hogy "öreg " gumikat max. pótkerékként, azért még lehet használlni. De sok embertől hallottam, akinek nincs ekkora hatalmas :lol: csomitartója, és kellett a hely erősítő, satöbbinek, hogy kivették, és csak defektjavító flakon van benn nekik a kocsiba.

Link to comment
Megosztás:

Azt én is olvastam, hogy "öreg " gumikat max. pótkerékként, azért még lehet használlni. De sok embertől hallottam, akinek nincs ekkora hatalmas :lol: csomitartója, és kellett a hely erősítő, satöbbinek, hogy kivették, és csak defektjavító flakon van benn nekik a kocsiba.

Az marha jó, mert ha defektet kap, akkor szép hangos zeneszó mellett sallerozhatja a gumiját a 20 centis hóban. Apropos! Hogyan szereli le és fel a gumiját a sárban, vagy a hóban? Hogyan fújja utána fel? Visz magával akkuról működtethető nagy kompresszort, vagy egy 40 kilós nitrogénpalackot? :blush:

Bocs! Most látom, hogy flakonnal! No erre azért nem építeném fel egy nyaralásomat!

Link to comment
Megosztás:

Az marha jó, mert ha defektet kap, akkor szép hangos zeneszó mellett sallerozhatja a gumiját a 20 centis hóban. Apropos! Hogyan szereli le és fel a gumiját a sárban, vagy a hóban? Hogyan fújja utána fel? Visz magával akkuról működtethető nagy kompresszort, vagy egy 40 kilós nitrogénpalackot? :blush:

Bocs! Most látom, hogy flakonnal! No erre azért nem építeném fel egy nyaralásomat!

Pedig sok új autóban már defektjavító van. Ha teljes értékű pótkereket akarsz, külön kell kérni / rendelni / fizetni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pedig sok új autóban már defektjavító van. Ha teljes értékű pótkereket akarsz, külön kell kérni / rendelni / fizetni :blush:

Többek között ezért sem vennék új autót...... Meg azért sem, mert nem találnék az izlésemnek megfelelőt az általam elérhető áron. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az marha jó, mert ha defektet kap, akkor szép hangos zeneszó mellett sallerozhatja a gumiját a 20 centis hóban. Apropos! Hogyan szereli le és fel a gumiját a sárban, vagy a hóban? Hogyan fújja utána fel? Visz magával akkuról működtethető nagy kompresszort, vagy egy 40 kilós nitrogénpalackot? :blush:

Bocs! Most látom, hogy flakonnal! No erre azért nem építeném fel egy nyaralásomat!

Csak nem tudom milyenek ezek a flakonok, én már a biciklihez sem mertem venni, pedig régen rengeteget bringáztam, és jópárszor toltam, vagy tekertem lapos, ill, füves :lol: kerékkel. Előfordulhat, hogy téli gumival is nő a fogyasztás? Vagy nincs akkora különbség a gördülési ellenállásban, hogy észrevehető az eltérés, Azt tapasztaltam, hogy jobban zúg.

Link to comment
Megosztás:

Csak nem tudom milyenek ezek a flakonok, én már a biciklihez sem mertem venni, pedig régen rengeteget bringáztam, és jópárszor toltam, vagy tekertem lapos, ill, füves :lol: kerékkel. Előfordulhat, hogy téli gumival is nő a fogyasztás? Vagy nincs akkora különbség a gördülési ellenállásban, hogy észrevehető az eltérés, Azt tapasztaltam, hogy jobban zúg.

Nem hiszem, hogy pusztán a téli gumi nagyobb fogyasztást okozna, télen a tél okoz nagyobb fogyasztást! :blush: Zajosnak, zajosab egy picit a száraz aszfalton...

Link to comment
Megosztás:

Az marha jó, mert ha defektet kap, akkor szép hangos zeneszó mellett sallerozhatja a gumiját a 20 centis hóban. Apropos! Hogyan szereli le és fel a gumiját a sárban, vagy a hóban? Hogyan fújja utána fel? Visz magával akkuról működtethető nagy kompresszort, vagy egy 40 kilós nitrogénpalackot? :lol:

Bocs! Most látom, hogy flakonnal! No erre azért nem építeném fel egy nyaralásomat!

Nekem a pótkeréken és a gyári emelőn kivül van még egy kis hidraulikus emelő meg egy pumpa is a kofferben.... De ami eszembe jutott a hsz.-ról az pedig az, hogy mi lenne ha héliummal töltenék a gumikat!? :) ...könnyebb lenne az autó :D :D :D :blush:

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem, hogy pusztán a téli gumi nagyobb fogyasztást okozna, télen a tél okoz nagyobb fogyasztást! :lol: Zajosnak, zajosab egy picit a száraz aszfalton...

Nekem a Debica Frigo2 abszolút nem hangosabb szárazon...de ne tessék most a gumiválasztás végett leszólni! :) Ellenben nedves, latyakos úton sokkal hangosabb mint a nyári volt - mert ugye azzal is mentem már nedves, lőtyés úton... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem, hogy pusztán a téli gumi nagyobb fogyasztást okozna, télen a tél okoz nagyobb fogyasztást! :D Zajosnak, zajosab egy picit a száraz aszfalton...

Értem, megfordult már az is a fejemben, hogy aki sokat közlekedik havas úton, pölö megy fel a hétvégi házhoz, annak nem érdemes terepgumit (off-road?) feltennie? Bár nem láttam az én méretemben.

Nekem a pótkeréken és a gyári emelőn kivül van még egy kis hidraulikus emelő meg egy pumpa is a kofferben.... De ami eszembe jutott a hsz.-ról az pedig az, hogy mi lenne ha héliummal töltenék a gumikat!? :) ...könnyebb lenne az autó :D :D :D :lol:

Most még beraktam a hóláncot, kislapátot, egy deszkát a kerék alá, meg van egy vödör homokom is, de azt már sokaltam. Végülis csak 3 utcát megyek az iskoláíg meg vissza. :blush: Amúgy a héliumos lufi azért száll felfele, mert kisebb a sűrüsége a levegőnél, de ha felnyomatod vele a kereke 2 barra akkor már ez nem igaz.

Link to comment
Megosztás:

Nekem van összesen 9 kerekem gumival. Amikor 2005-ben vettem a járgányt (neppertől) volt egy szűz pótkerék benne (Michelin) ami gyári szállítású, 1992-es gyártású volt, még a német tulajtól származott. Akkor ledobtam, és felhasználtam a felnit az új téli gumikhoz. Aztán két évig nyáron a téli, télen a nyári kerekem volt a pótkerék. Végül meguntam mindig csere- berélni őket a pótkeréktartóban, és vettem az öreghez egy felnit. A gumis megnézte, és véleménye szerint nyugodtan használható még pótkerékként. Szóval azóta ott fénylik a pótkeréktartómban a 17 éves gumim, és egyszer már használtam is kb. 2 napig. :)

Nekem még mindig az van benne. :blush: 175/75 R14

Sajnos bal hátsó pirellim megadta magát. 0,6 bar nyomás volt benne, mikor indultam Veszprémbe. :lol:

zotya: de félig igaz. mivel kisebb a fajsúlya, így könnyebb a levegőnél és a lufiban is túlnyomás van. :D

Link to comment
Megosztás:

Az marha jó, mert ha defektet kap, akkor szép hangos zeneszó mellett sallerozhatja a gumiját a 20 centis hóban. Apropos! Hogyan szereli le és fel a gumiját a sárban, vagy a hóban? Hogyan fújja utána fel? Visz magával akkuról működtethető nagy kompresszort, vagy egy 40 kilós nitrogénpalackot? :blush:

Bocs! Most látom, hogy flakonnal! No erre azért nem építeném fel egy nyaralásomat!

Hány defekted volt mondjuk az elmúlt 10 évben?

Tényleg érdekel. Nekem számszerint 0. És közeli ismerősről sem tudok akinek lett volna. És hogy ne csak időtartam legyen, a futásteljesítmény alsó hangon is néhány100ezer.

Lehet csak én születtem szerencsés csillagzat alatt, de én teljesen feleslegesnek tartom. Bár egy külföldi többezer km-es útra azért valószínűleg én is bepakolnám.

Link to comment
Megosztás:

Hány defekted volt mondjuk az elmúlt 10 évben?

Tényleg érdekel. Nekem számszerint 0. És közeli ismerősről sem tudok akinek lett volna. És hogy ne csak időtartam legyen, a futásteljesítmény alsó hangon is néhány100ezer.

Lehet csak én születtem szerencsés csillagzat alatt, de én teljesen feleslegesnek tartom. Bár egy külföldi többezer km-es útra azért valószínűleg én is bepakolnám.

És helyette defektjavító vagy az a spré van benn? :blush:

Link to comment
Megosztás:

Hány defekted volt mondjuk az elmúlt 10 évben?

Tényleg érdekel. Nekem számszerint 0. És közeli ismerősről sem tudok akinek lett volna. És hogy ne csak időtartam legyen, a futásteljesítmény alsó hangon is néhány100ezer.

Lehet csak én születtem szerencsés csillagzat alatt, de én teljesen feleslegesnek tartom. Bár egy külföldi többezer km-es útra azért valószínűleg én is bepakolnám.

Egyik ismerősömnek is nemrég volt defektje. 18 éve van jogsija, ez az első esete. :blush:

Amúgy neked is bármikor lehet, lásd a legutóbbi kátyús eseted. Ha csak nem ennyivel úszod meg, akkor szám szerint lenne már 1. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.