Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Nyugi, személyes tapasztalat alapján fikázom :D

Az ADAC meg már nem hiteles a szememben, sok szart ajnároztak már ott, gondolom nem ingyen... :)

Próbálj ki egy normális gumit, ég és föld :lol:

És gondolod, hogy reprezentatív mintát testesítesz meg? :D Szerintem meg ######a :D Na? :D

Majd kipróbálom, ha olyan nagy, szép, és erős autóm lesz, mint a bácsinak! :blush:

Link to comment
Megosztás:

És gondolod, hogy reprezentatív mintát testesítesz meg? :) Szerintem meg ######a :D Na? :D

Majd kipróbálom, ha olyan nagy, szép, és erős autóm lesz, mint a bácsinak! :blush:

Majd ha esetleg egyszer számítani fog, hogy szükség esetén 60-70-ről 30m-en vagy 50m-en állsz-e meg,

lehet átkozni fogod még az ecocontactod :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem kell száguldozni. :lol: Amúgy nekem is olyasmik vannak fent az alukon, bajom még rendesen vizes úton se volt velük, fogták a kasznit anélkül, hogy csapná valamely részét és a szinte már blokkoló fékezésnél sem csúszkált különösebben. Mindezt jó szakadó esőben próbáltam ki és azért 90-100-as tempónál már kiderül mire is képesek azok a gummák, főleg ha szlalomozik is egyet velük az user. Valamint homokos terepen sem volt gondom vele, még elakadt autót is húztam ki. Ugyanezt a régebbi Semperit sportgumikról (amik vele voltak, azzal vettem) nem mondhattam el, azokkal lehetett driftelni meleg-száraz aszfalton is akarat ellenére. :blush:

Na persze más kérdés, hogy ki engedheti meg magának az ettől a kategóriától magasabb és főleg drágább gumikat magának. Na meg persze mire kell.

Link to comment
Megosztás:

Majd ha esetleg egyszer számítani fog, hogy szükség esetén 60-70-ről 30m-en vagy 50m-en állsz-e meg,

lehet átkozni fogod még az ecocontactod :blush:

Nincs ekkora különbség. Ferdíted a valóságot. :lol: A legprofibb abroncsok ( prémiummárkák, Michelin, Bridgestone, Pirelli ) és a legszutykabb szemetek ( Kenda, Tigar stb ) között is mondjuk 50-ről fékezésnél van 4 m különbség? De lehet, sokat mondtam.

A conti nem fog olyan abroncsot gyártani, ami ilyen radikális mértékben elütne a többi termékétől. Szart meg nem veszek én sem :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az a lényeg, hogy a vezető mindig tudja, hogy milyen autót és milyen gumival hajt! Minden egyéb csak meditálás.

Ha én tudom, hogy fakeréken gurulok, akkor annak megfelelően hajtok. Ha tudom, hogy ABS van a kocsin, akkor annak megfelelően hajtok. És így tovább, és így tovább....

Motoroztam én már fűvel kitömött kerékkel is, mert haza kellett jutni valahogy.

A baj akkor van, ha valaki nem tud alkalmazkodni.

Link to comment
Megosztás:

Nincs ekkora különbség. Ferdíted a valóságot. :blush: A legprofibb abroncsok ( prémiummárkák, Michelin, Bridgestone, Pirelli ) és a legszutykabb szemetek ( Kenda, Tigar stb ) között is mondjuk 50-ről fékezésnél van 4 m különbség? De lehet, sokat mondtam.

A conti nem fog olyan abroncsot gyártani, ami ilyen radikális mértékben elütne a többi termékétől. Szart meg nem veszek én sem :D

Nem ferdítem, próbáltam. Talán az egyik legszarabb gumi volt az ecocontact, ami az autómra került. De kérdezheted Misu

barátomat is, ő is megmondhatója, velem volt, hogy egy jó gumihoz képest olyan volt, mintha bakeliten járnánk :lol:

Tehát véleményem szerint ez a gumi típus egy nagy rakás kaki, nem fogom ajánlani senkinek :D

És mint mondtam, nem márkák szerint kell elkülöníteni, hanem típusonként. continak is van jó gumija :D

Amúgy meg egy jó falken gumi kb egy ezressel drágább darabonként, mint ez a szemét ecocontact :)

Link to comment
Megosztás:

Nem ferdítem, próbáltam. Talán az egyik legszarabb gumi volt az ecocontact, ami az autómra került. De kérdezheted Misu

barátomat is, ő is megmondhatója, velem volt, hogy egy jó gumihoz képest olyan volt, mintha bakeliten járnánk :blush:

Tehát véleményem szerint ez a gumi típus egy nagy rakás kaki, nem fogom ajánlani senkinek :D

És mint mondtam, nem márkák szerint kell elkülöníteni, hanem típusonként. continak is van jó gumija :D

Amúgy meg egy jó falken gumi kb egy ezressel drágább darabonként, mint ez a szemét ecocontact :lol:

a 30, 20 és 50m-es féktáv a ferdítés :) Ennyire biztos nem szar. Aki pedig a határon autózik, Gábor Mester, annak a Bridgestone Potenza sem elég :D

Nekem tökéletesek ezek a gumik.

Link to comment
Megosztás:

a 30, 20 és 50m-es féktáv a ferdítés :blush: Ennyire biztos nem szar. Aki pedig a határon autózik, Gábor Mester, annak a Bridgestone Potenza sem elég :)

Nekem tökéletesek ezek a gumik.

A 30m és 50m szerintem eléggé fedheti a valóságot, adott körülmények között :D

De teljesen felesleges a vita, ha neked jó az a gumi, hát használd egészséggel. Én biztos nem vennék ilyet, de még ingyen

sem raknám fel az autómra :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.