Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Ezeket szoktam nézni, de lehet maradok az újnál. Csak elmúlt az 1-2 hónappal ezelőtti akció így most 5-el több darabja. :D

Raktár pontosan hol van?

Én már régen rájöttem, hogy új gumit venni éppúgy gazdaságtalan, mint új autót venni :lol:

Lehet találni nagyon jó állapotú használt gummákat fillérekért :lol:

A raktár a budafoki útról nyíló iparterületen van, nem sokkal a lágymányosi híd után,

kifelé menet jobboldalt, még a meki+ömv kút előtt. A telepen kb középtájt van, a már

kifelé tartó irányban.

Link to comment
Megosztás:

Én már régen rájöttem, hogy új gumit venni éppúgy gazdaságtalan, mint új autót venni :D

Lehet találni nagyon jó állapotú használt gummákat fillérekért :lol:

A raktár a budafoki útról nyíló iparterületen van, nem sokkal a lágymányosi híd után,

kifelé menet jobboldalt, még a meki+ömv kút előtt. A telepen kb középtájt van, a már

kifelé tartó irányban.

Erre én is rájöttem (főleg hogy a fehér éves futásteljesítménye jó ha lesz idén is 3-5000 km), csak nekem T1-R kell. Ha valaki tud jó állapotút szinte biztosan vevő vagyok rá.

Link to comment
Megosztás:

Én már régen rájöttem, hogy új gumit venni éppúgy gazdaságtalan, mint új autót venni :D

Lehet találni nagyon jó állapotú használt gummákat fillérekért :lol:

Hááát nekem nem. 3 nyári szezon alatt elkoptattam a príma Falkenemet, ami került asszem 48-ba tokkal, vonóval. Ha most félpénzem venném, de csak 80%-os akkor már ki se bírna 3 szezont...., csak kettőt. Azzal meg mire megyek?

Link to comment
Megosztás:

Hááát nekem nem. 3 nyári szezon alatt elkoptattam a príma Falkenemet, ami került asszem 48-ba tokkal, vonóval. Ha most félpénzem venném, de csak 80%-os akkor már ki se bírna 3 szezont...., csak kettőt. Azzal meg mire megyek?

...akkor az, matemetikailag, megérné, nem? :D

Link to comment
Megosztás:

Hááát nekem nem. 3 nyári szezon alatt elkoptattam a príma Falkenemet, ami került asszem 48-ba tokkal, vonóval. Ha most félpénzem venném, de csak 80%-os akkor már ki se bírna 3 szezont...., csak kettőt. Azzal meg mire megyek?

És Neked bevált a Falken? Mi vettünk egy Corsára tavaly nyár elején Falkeneket, én tanácsoltam, mert itt jókat olvastam róla, de állítólag csúszkál vele a kocsi, nem tapad, pedig már biztos bekopott, pár ezer km már benne van :D

Link to comment
Megosztás:

És Neked bevált a Falken? Mi vettünk egy Corsára tavaly nyár elején Falkeneket, én tanácsoltam, mert itt jókat olvastam róla, de állítólag csúszkál vele a kocsi, nem tapad, pedig már biztos bekopott, pár ezer km már benne van :D

Szerintem márkán belül típusonként is eltérhetnek nagyon a gumik. Nekem például nagyon bejött a falken, sosem csúsztam meg vele, jól tapadt, és esőben is kellemes társ.

Link to comment
Megosztás:

És Neked bevált a Falken? Mi vettünk egy Corsára tavaly nyár elején Falkeneket, én tanácsoltam, mert itt jókat olvastam róla, de állítólag csúszkál vele a kocsi, nem tapad, pedig már biztos bekopott, pár ezer km már benne van :D

Én meg a pirellivel vagyok úgy, hogy nagyon jól tapad. Igaz nincs más márkatapasztalatom, de amik most kerültek fel (Road Champ asszem) előre, azok iszonyat csúszkálósak. Pedig 80%-osak bőven. Persze ingyen volt... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is. Bár ezt sem kérdezte senki. :D

Nekem meg nem és a hankook-ok állítólag nagyon jók. De ezeket sem kérdezte senki. :lol: Mikor a tatabányai bridgestone-ban dolgoztunk, csevegtem egy keveset a malájokkal és náluk a hankook a felső kategória, a bridgestone meg egy pirelli árában van náluk átszámítva. :lol:

Link to comment
Megosztás:

És Neked bevált a Falken? Mi vettünk egy Corsára tavaly nyár elején Falkeneket, én tanácsoltam, mert itt jókat olvastam róla, de állítólag csúszkál vele a kocsi, nem tapad, pedig már biztos bekopott, pár ezer km már benne van :D

Nekem nagyon tetszik! Szárazon nagyon tapad, igaz kopik is, dehát valamit valamiért....

A 115 ló, és főleg a jó nyomaték nagyon tud érvényesülni. Főleg nálam, mert én nem a nagy sebességre hajtok, hanem a jó gyorsulásra az előzéseknél, meg a kanyarokban.

Link to comment
Megosztás:

Nekem Hankook papucsok vannak a verdán 195/50-es 15"

Ja...senki nem kérdezte :D

Nagyon jó gumikat csinál a Hankook még téliben is.Haver Ml430-asára is ez került és azt mondta hogy nem gondolta volna hogy ilyen király.

Ha nekem nem hozzák rövidesen a Kumho Ku15-jeimet akkor szerintem Hankook z212 lesz.Mindkettő semi slick. :lol:

Mondja már meg nekem vki hogy 95-ös modellévtől mi a gsi gyári gumimérete mert egy táblázatot néztem de ott eleve nem is hoz semmilyen opel-re 5,5x15-ös felnit...pedig nekem az van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.