Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Vén szatyor vagy Karcsi! :lol:

Szatyoooor????? Még ha f@c-t írtál volna vazze. Dzsoni. :lol:

Károlybácsi!

Figyelj a koleszterinedre és vidd le Frakkot sétálni.

Most nézem,hogy a séró is stimmel. :) :P

http://napielet.hu/upload/Image/delimese/frakk.jpg

Áh, mostanában nem nyírom annyira. Tudod öregszem, már látszik a sábeszdeklim. :P

A koleszterinnel meg tényleg vigyáznom kéne, mert dagadni kezdtem a rengeteg itthoni semmittevésben. :lol: :o

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni 16" felnit 195/45 gumikkal F Astra alá.

Érdeklődnék fut e valakinek ilyen méret a kocsija alatt? (esetleg fénykép vagyon-e? :lol: )

Ha igen, akkor kérdezném, hogy keményíteni kellett-e a futóművet?

A fogyasztást megnyomja 1.4 8v - nek?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni 16" felnit 195/45 gumikkal F Astra alá.

Érdeklődnék fut e valakinek ilyen méret a kocsija alatt? (esetleg fénykép vagyon-e? :lol: )

Ha igen, akkor kérdezném, hogy keményíteni kellett-e a futóművet?

A fogyasztást megnyomja 1.4 8v - nek?

Fogyasztás, menetteljesítmények, és ha nincs szervód, akkor a parkolást is "kicsit" nehezíti :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék vásárolni 16" felnit 195/45 gumikkal F Astra alá.

Érdeklődnék fut e valakinek ilyen méret a kocsija alatt? (esetleg fénykép vagyon-e? :lol: )

Ha igen, akkor kérdezném, hogy keményíteni kellett-e a futóművet?

A fogyasztást megnyomja 1.4 8v - nek?

Ha 13-ról váltasz, akkor és csak akkor ha nem akarsz többet előzni. :lol:

Átlagos használatnál szerintem minimum 1 literrel több. De lehet 1,5 vagy 2 is.

Link to comment
Megosztás:

Hát eléggé érdekes.

Nem tűnik gyárinak.

Ha nem egyformák és nem mind a négy felón vannak akkor mindenképp elkéne vinni leesztergáltatni.

Szerintem.

Nem próbáltad fel?

Ne idegelj. :lol:

Milyen autóra nem lenne elég az ET50? :P

Piros nincs itthon, de lehet megnézem mindjárt a fehéren. :lol:

Szerintem mindegyiken így van, de ezt is megnézem. :)

Link to comment
Megosztás:

Ne idegelj. :lol:

Milyen autóra nem lenne elég az ET50? :P

Piros nincs itthon, de lehet megnézem mindjárt a fehéren. :lol:

Szerintem mindegyiken így van, de ezt is megnézem. :)

Nem idegellek de a képen úgy látszik mintha nem természetesúton alakult volna ki az a köröm.

Azért kérdeztem,hogy mindegyiken van-e?

Mert,ha így is rendesen felfekszik akkor jó úgy.

Azt hittem zavar az a "bütyök". :P

Link to comment
Megosztás:

Nem idegellek de a képen úgy látszik mintha nem természetesúton alakult volna ki az a köröm.

Azért kérdeztem,hogy mindegyiken van-e?

Mert,ha így is rendesen felfekszik akkor jó úgy.

Azt hittem zavar az a "bütyök". :lol:

Hát nemtudom.

Van mindegyiken az biztos. Ha nem lenne a bütyök az nem lenne jó, mert a központosító kiállna a síkból és annak kellene tartani. Felraktam a fehérre, meghúztam, normálisan állt.

A lyuk környékén is mintha gyári festéket látnék, legalábbis olyat ami körülötte is van. De ha nem feküdt fel mi hozta le a festéket? És ott esztergáltak is, nem tudom ez lehet-e része a gyártástechnológiának.

Most arra gondolok hogy lehet hogy osztókörmódosítóval vagy pogácsával használhatták. Neten persze véletlen sem találok erről a felniről belső képet. :lol:

Viszont a pirosról lekerült 14-es acél plusz 185-ös kopott téli 2 kilóval nehezebb, mint a fehéren lévő 195/50R15 kerék. :)

Link to comment
Megosztás:

Arra azért készülj fel,hogy a nyomvályúkat jobban megfogod érezni...

Igen, ez így van! Ha van lehetőséged (ismerős nyári szettje + nyomvályús útszakasz) próbáld ki, hogy milyen a nagyobb felni/alacsonyabb és szélesebb gumi kombináció. Mielőtt még kidobsz egy valag pénzt. Főleg ha szervód sincs!

Én 175/65R14-ről váltottam 195/50R15-re, és meglepett, hogy mennyivel jobban érezhető a nyomvályú. És nem pozitív értelemben.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni 16" felnit 195/45 gumikkal F Astra alá.

Érdeklődnék fut e valakinek ilyen méret a kocsija alatt? (esetleg fénykép vagyon-e? :lol: )

Ha igen, akkor kérdezném, hogy keményíteni kellett-e a futóművet?

A fogyasztást megnyomja 1.4 8v - nek?

Én 175/70 r13 -ról váltottam 195/50 r15 -re a fogyi kb 0.5-1 liter plusz, az autó picit lustább lett, a nyomvájuknál jobban kell fogni a kormányt, és picit izmosabb lett a kormány. Ja és nekem annyira kilóg a sárvédőiy alól, hogy légrugót kellett vennem hátra, mert a huppanóknál az ív beleért a gumikba. Úgyhogy figyelj oda hogy ne lógjon ki a kerék az ív alá. De nekem mindezek ellenére megérte váltani.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.