Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Beférni befér. A hátsó lökös széléhez lesz viszonylag közel, (1,5-2 centi körül) de amúgy fölmegy.

Köszi a választ, ha befér akor nekem jó lesz max a km óra fog mást mutatni..ismerőstől van a gumi jó áron méretváltás miatt..nem akarom elszalasztani..

Link to comment
Megosztás:

Beférni befér. A hátsó lökös széléhez lesz viszonylag közel, (1,5-2 centi körül) de amúgy fölmegy.

Köszi a választ, ha befér akor nekem jó lesz max a km óra fog mást mutatni..ismerőstől van a gumi jó áron méretváltás miatt..nem akarom elszalasztani..

Igen talán befér. De sárpofozóra már nem futja a helyből... :-)

Link to comment
Megosztás:

Köszi a választ, ha befér akor nekem jó lesz max a km óra fog mást mutatni..ismerőstől van a gumi jó áron méretváltás miatt..nem akarom elszalasztani..

kb olyan, mintha a kocsiban plusz 150 kg súly lenne... induláskor megérzed nagyon, és fogyasztásban még inkább... Az autó nem a sebesség megtartásánál fogyaszt sokat, hanem gyorsuláskor.

Link to comment
Megosztás:

185/70 14-el jártam, és semmi gondom nem volt vele, pedig volt agyf.szig pakolva bőven. Utána jött 4 centis ültetés, még mindig nem volt bajom vele, megpakolva se. Most 205/45 16-ok vannak fönt, az ültetéssel, és még mindig nem sikerült úgy megpakolnom, hogy a kerék érjen bele, pedig másolópapírt szállítok... Az alja hamarabb koppan, mint hogy a kerék érjen bele valahol... (és megsúgom, hogy a 205/45 16-al a fogyim 5.8 városban...A km óra pedig csak pontosabb lesz :lol: )

Link to comment
Megosztás:

185/70 14-el jártam, és semmi gondom nem volt vele, pedig volt agyf.szig pakolva bőven. Utána jött 4 centis ültetés, még mindig nem volt bajom vele, megpakolva se. Most 205/45 16-ok vannak fönt, az ültetéssel, és még mindig nem sikerült úgy megpakolnom, hogy a kerék érjen bele, pedig másolópapírt szállítok... Az alja hamarabb koppan, mint hogy a kerék érjen bele valahol... (és megsúgom, hogy a 205/45 16-al a fogyim 5.8 városban...A km óra pedig csak pontosabb lesz :lol: )

Én ezt akkor sem értem.

Nekem eddig a nyáriak 195/60 R15-ösök voltak ET35-ös felniken.

Amíg nem szedettem ki egy kicsit a hátsó sárvédő pereméből, bele-bele karmolt a gumik oldalába... :(

Most, hogy sikerült 195/50 R15-ös gummákat szerezni, még nem tapasztaltam a belekarmolást.

Ennyire mászkálna a hátsó hidam?

Link to comment
Megosztás:

Én ezt akkor sem értem.

Nekem eddig a nyáriak 195/60 R15-ösök voltak ET35-ös felniken.

Amíg nem szedettem ki egy kicsit a hátsó sárvédő pereméből, bele-bele karmolt a gumik oldalába... :(

Most, hogy sikerült 195/50 R15-ös gummákat szerezni, még nem tapasztaltam a belekarmolást.

Ennyire mászkálna a hátsó hidam?

Ha elég puha a rugó es a gátló akkor le"eshet" addig a kasztni

Link to comment
Megosztás:

Nakang gumit vegyél rá, az pont erre van fejlesztve, hogy széles felnire keskeny gumi és az oldalfala ferdén feszül... merevebb oldalfallal gyártják mint bármilyen más gumit a piacon :evilgrin:

Persze. :icon1: biztos új gumikat veszek rá. :D Jó lesz a meglévő 170/65

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.