Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Hamarosan visszaér oda a hurok, hogy márpedig ő használni akarja nem nézegetni, és különben is erre van pénze, és miért pofázok bele. :D

Miért mondanám azt, hogy miért p.fázol bele??

Látszik h nem ismersz... :)

De hát fel sem megy normálisan. :o

ettűl félek...de lehet h krumplit hordani még jó lesz... :) :(

Link to comment
Megosztás:

Majd bekopik, lehet íllúzióromboló vagyok, de én majd akkor veszek alufelnit, ha nem a fékdobot kell mutogatni vele. :o

Én sem fogom mutogatni...mert vagy lefestem feketére, vagy kartonból odateszek egy tárcsafékképet... :D :) redneck tuning rulez! :)

(vagy ha nagyon felmérgelem magam, akkor teszek rá dísztárcsát... :( )

Link to comment
Megosztás:

csak poénból írtam. Ígyis már van 2 nyári garniturám, meg 1 téli.Ebből 2 acél, 1 alu. Ja és mind 13as Ha ennyire "szeretik" a 13-as felnit akkor segítek nekik, hogy hozzájussanak egy garnitura jó állapotúhoz, 14esért cserébe. :D :o De komolyan

Aluról dobsz képet? :)

Link to comment
Megosztás:

Mivel Lacika nem adja, én eladnám az enyémet. Gyári intra alu, nyárigumival. Ha érdekel írj pü-t.

Bizony, ha Pepével nem zsíroztuk volna le kb 1-2 héttel hamarabb mint ahogy Te feltetted a másik felniket, akkor a Tiedet vettem volna meg. :o :)

Nekem azok is tetszenek :D Tudom, sokak szerint ízlésficam hogy ennyire bírom a pókhálómintás felniket.. De szerintem jók :)

Link to comment
Megosztás:

Bizony, ha Pepével nem zsíroztuk volna le kb 1-2 héttel hamarabb mint ahogy Te feltetted a másik felniket, akkor a Tiedet vettem volna meg. :o :)

Nekem azok is tetszenek :D Tudom, sokak szerint ízlésficam hogy ennyire bírom a pókhálómintás felniket.. De szerintem jók :)

Bizony ilyen ez a popszakma. :(

Link to comment
Megosztás:

Ezen sincs tetősín... :o Egyre több ilyet látok amin nincs tetősín... :D Olyan így lefestve ez a felni mintha dísztárcsa lenne rajta, vagy valami porvédő szerű akármi.

Sínezsfím, tázsvííír.. :) :)

Nem rosszak a pókhálós felnik, de legalább 16os legyen... :(

Inkább legyen 13as -körmös zetor köpenyekkel :( azzal talán nem lehet elakadni tökig érő hawban.. :D

Link to comment
Megosztás:

Bizony, ha Pepével nem zsíroztuk volna le kb 1-2 héttel hamarabb mint ahogy Te feltetted a másik felniket, akkor a Tiedet vettem volna meg. :o :)

Nekem azok is tetszenek :D Tudom, sokak szerint ízlésficam hogy ennyire bírom a pókhálómintás felniket.. De szerintem jók :)

Ez a szép pókhálós felni.

37096484.png

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.