Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

áá nem hiszem hogy annyira kelendőek lennének a jó kis óccsó utángyártott d.tárcsáim... :) <_<

Én inkább el-elhagyni szoktam őket...kelet-m.o.-i utak, rulez... :D

Ezért nem kell ilyesmit feltenni. Az ugy ráadásul még ronda is. Ha meg már a felnit is elhagynád, akkor az már más problémákat is felvethet. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Ezért nem kell ilyesmit feltenni. Az ugy ráadásul még ronda is. Ha meg már a felnit is elhagynád, akkor az már más problémákat is felvethet. :D

teszek majd alá fa tajigakereket... <_<

Nem ronda az, mert ugyanúgy néz ki mint a gyári, csak nincs benne opel jel... :icon13:

Majd ha lesz elegendő kreditem, akkor kap majd alufelniket...de addig maradt a dísztárcsa-lemezfelni kombó... :)

Link to comment
Megosztás:

Ebben ne legyél biztos. Nekem is leloptak 2 db-ot a TESCO-sból. :)

Na most gondolj bele, ha elcsórják az alufelniket alóla... :D

De ne csak offoljak:

A nyáriakkal sosem húz félre a kocsi...de a téliek most is, mint tavaly, kicsit jobbra viszik a kocsit...

Ez mitől van?

Centír rendben van, mert nem rázza a kormányt...

Link to comment
Megosztás:

Kerőkőr vajon miii? Ha meg olyan baromi drága felnid van, akkor van garázsod is. :)

Nem lesz pénzem vagyonőrre sem, aki mellette állna... :icon13:

De lakásom sincs, nemhogy garázsom... <_< :D

A felni sem lesz drága...max 25-ezret vagyok hajlandó kiadni érte...mármint egy garnitúráért...többet nem érnek szerintem...

Link to comment
Megosztás:

A nyáriakkal sosem húz félre a kocsi...de a téliek most is, mint tavaly, kicsit jobbra viszik a kocsit...

Ez mitől van?

Centír rendben van, mert nem rázza a kormányt...

Ugyanez a szitu nálam is -_- agyonforgattuk mindet gumis cimbinél :D tojok rá, néha nem is jön rosszul az az icipici félre húzás.. :)

A felni sem lesz drága...max 25-ezret vagyok hajlandó kiadni érte...mármint egy garnitúráért...többet nem érnek szerintem...

Annyiért simán kapsz B) legalábbis nekem a vivák voltak 20-ba és csak rendelésre hozták :icon13: :lol: a sima körlyukas felnik olyan 4 körül mennek és vagonszámra van belőlük.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Na most gondolj bele, ha elcsórják az alufelniket alóla... <_<

De ne csak offoljak:

A nyáriakkal sosem húz félre a kocsi...de a téliek most is, mint tavaly, kicsit jobbra viszik a kocsit...

Ez mitől van?

Centír rendben van, mert nem rázza a kormányt...

Vagy máshogy van kopva, mint a Te autód futóműve kivánná, vagy össze lettek cserélve pozícióra, ill. forgásirányra egyszer.

Nem lesz pénzem vagyonőrre sem, aki mellette állna... :lol:

De lakásom sincs, nemhogy garázsom... :icon13: :D

A felni sem lesz drága...max 25-ezret vagyok hajlandó kiadni érte...mármint egy garnitúráért...többet nem érnek szerintem...

13-as acélfelni garnitúrám van, ha kell, elég vacak nyári gumikkal, amik ajándékok hozzá :)

Link to comment
Megosztás:

Vagy máshogy van kopva, mint a Te autód futóműve kivánná, vagy össze lettek cserélve pozícióra, ill. forgásirányra egyszer.

13-as acélfelni garnitúrám van, ha kell, elég vacak nyári gumikkal, amik ajándékok hozzá :)

Lemezfelnik nekem is vannak... egy garnitúra a nyáriakkal, egy pedig a téliekkel... <_<

Úgy hogy abból már van elég... :D

Link to comment
Megosztás:

Kerékőrből milyet ajánlotok ha már volt róla szó? csak hogy bonyolultabb legyen nekik leszedni.

Voltak szép jó dísztárcsáim nekem is az előzőn, 2 évig bírták karcmentesen 900Ft/db-ja aztán elköltöztem és a legelső este lelopták őket. előtte nap mostam le a kocsit a dísztárcsákat is + szilikonnal is lefújtam hogy szép legyen erre megfújták, pedig kisváros belsejében lakok kivilágítva minden stb szóval az nem számít, a mostanira meg dísztárcsát se veszek. Jahh ugyan azon a helyen az előzőből fél éve lenyúlták a benzint zárható tanksapkát úgy oldották meg hogy elvágták alul a benzincsövet, azon az éjszaka 25 autóból szívták le a benyát pedig kivilágított parkoló.... legalább jobban látták mit csiálnak. :)

Link to comment
Megosztás:

áá nem hiszem hogy annyira kelendőek lennének a jó kis óccsó utángyártott d.tárcsáim... :lol: :D

Én inkább el-elhagyni szoktam őket...kelet-m.o.-i utak, rulez... -_-

Ezek már mindent lopnak vazze... Havernak elvitték a hátsó 3szögablakát :icon13: Nem is mentek be az autóba, be ki se nyitották az ajtót, csak kiszedték a 3szögablakot <_<

Na most gondolj bele, ha elcsórják az alufelniket alóla... B)

De ne csak offoljak:

A nyáriakkal sosem húz félre a kocsi...de a téliek most is, mint tavaly, kicsit jobbra viszik a kocsit...

Ez mitől van?

Centír rendben van, mert nem rázza a kormányt...

Nem úgy vannak bekopva mint a nyáriak. Minden gumicseréhez futóművet is kéne állítani hogy hűdekorrekt legyen. :)

A dísztárcsánál meg jó ha van kábelkötöző.

Csak az is meg hogynézmáki :D

Link to comment
Megosztás:

Téli bakancsot nem nyomunk 160-ig. :) Vagyis igen de az már nem tolószék hanem koporsó. Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem a téliekkel sokkal instabilabbnak tűnik. Az igaz, hogy betapad de picit úszkál.

Te! Lehet hogy puhább a téligumi anyaga? :D

vagy az is lehet hogy ezért téli a téli??

<_< :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Téli bakancsot nem nyomunk 160-ig. :) Vagyis igen de az már nem tolószék hanem koporsó. Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem a téliekkel sokkal instabilabbnak tűnik. Az igaz, hogy betapad de picit úszkál.

Mérne mennénk vele 160 at? Csak nyáron veszélyes a téligumival száguldozni, mert tulmelegedhet. Ilyenkor szerintem semmi gáz vele. Száraz uton miért ne?

Azért mert téli a gumi, nem megyek suzuki tempóval. Persze nem állandóan megyek vele így. Hazafelé Mosonmagyaróvárról autópályán kicsit megnyomtam. Kikormoltam a katalizátort. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.