Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Ha jól értem bármit veszel nem fog felmenni, mert kisebb a középfurata mint az Opelé. Ha nagyobb lenne akkor rakhatnál alája központosító gyűrűt.

Már nem így van :)

Megvettem a szettet 20e ftért, és simán felment, volt hozzá tehermentesitő is, és passzol rá, akkor hogy is van ez ^o)

Gumisnál is voltam a gumikat télire lecserélni az alufelnin és nem mondott semmi érdekeset, akkor csak jó rá :D Padkázva nem volt, nem üt, ki lett centiroztatva is, még a rázást nem tudom ha igen akkor futómű gond lesz ott.

Az mitől van hogy első kereket mozgattam és ide-oda kotyogott??

Holnapra csinálok képet :D

Link to comment
Megosztás:

Már nem így van :D

Megvettem a szettet 20e ftért, és simán felment, volt hozzá tehermentesitő is, és passzol rá, akkor hogy is van ez ^o)

Gumisnál is voltam a gumikat télire lecserélni az alufelnin és nem mondott semmi érdekeset, akkor csak jó rá :D Padkázva nem volt, nem üt, ki lett centiroztatva is, még a rázást nem tudom ha igen akkor futómű gond lesz ott.

Az mitől van hogy első kereket mozgattam és ide-oda kotyogott??

Holnapra csinálok képet :D

Az van, hogy nem gyári 56-os középfurata van a felninek :)

Link to comment
Megosztás:

Már nem így van :D

Megvettem a szettet 20e ftért, és simán felment, volt hozzá tehermentesitő is, és passzol rá, akkor hogy is van ez ^o)

Gumisnál is voltam a gumikat télire lecserélni az alufelnin és nem mondott semmi érdekeset, akkor csak jó rá :D Padkázva nem volt, nem üt, ki lett centiroztatva is, még a rázást nem tudom ha igen akkor futómű gond lesz ott.

Az mitől van hogy első kereket mozgattam és ide-oda kotyogott??

Holnapra csinálok képet :D

Kormányösszekötő? :)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon enyhén látszik, hogy a javított résznél púpos a gumid. :D De szerintem nem lesz gond. :) Ezt a telet bírják ki. :D

Hátra raktad? A javítás előtt elég nagy volt a dudor. A profilmélység miatt nem is nagyon bírna ki több telet, aztán max átminősíted játszós guminak. :D Nem tudom Kojaknak mekkora kerekei vannak. :D

Link to comment
Megosztás:

Hátra raktad? A javítás előtt elég nagy volt a dudor. A profilmélység miatt nem is nagyon bírna ki több telet, aztán max átminősíted játszós guminak. :D Nem tudom Kojaknak mekkora kerekei vannak. :D

Persze hogy hátra. :) Ha az ember nagyon figyel, akkor látni csak a dudort. :D Talán majd látni is fogod valamikor. :D

Link to comment
Megosztás:

Na ma átrakattam a téli kerekeimet...4centírozás+felrakás = 3150 Ft

Én is fel akarom rakni hétvégén , de nekem felnin vannak. <_< Mondjuk centírozni nem ártana, bár nem ráz, vagy csak nem veszem észre.

:D

Ugyanez + 1 defektjavítás = 1600 píz.. :)

Lassan 2 hónapja pótkerékkel járok, mindíg elfelejtem elvinni gumishoz a defektesset.

Link to comment
Megosztás:

Én is fel akarom rakni hétvégén , de nekem felnin vannak. :) Mondjuk centírozni nem ártana, bár nem ráz, vagy csak nem veszem észre.

Lassan 2 hónapja pótkerékkel járok, mindíg elfelejtem elvinni gumishoz a defektesset.

Nekem is azon vannak...azaz külön felnin a nyári és másikakon a téli..

Link to comment
Megosztás:

Aham....bár eddig mindig gumis pakolta át...és épp ma gondolkodtam el, h minek centírozza újra ha semmi baja nem volt mikor le lett véve...

Lehúzás. Gumisom is kérdezte, hogy centírozza-e a tavalyi télieket újra, amik hátul voltak, most elől vannak. Először mondtam, hogy nézzük meg jah, aztán kimaradt és mikor már leengedte a gépsast, akkor jutott eszünkbe, de mondtam neki, hogy végülis azóta nem voltak bántva, sőt csak 3 tizedet csökkent a guminyomás mindkettőben és megállapodtunk abban, hogy ha gond lenne, akkor visszajövök és centír, de nincs gond velük szerencsére. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.