Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Ezen kívül, én is, de a gumi, azért nem mindegy :D

Úgy értettem a gumit, hogy milyen széles, peres-e vagy nem, nem arra, hogy mennyire kopott. :wacko: Mondjuk ha már gumi: mennyire van különbség a tapadásban esőben a márkák között? Előfordul hogy egy jobb minőséggel lényegesen hamarabb állok meg esőben? Vagy mindegyik csúszik, és kész?

Link to comment
Megosztás:

Úgy értettem a gumit, hogy milyen széles, peres-e vagy nem, nem arra, hogy mennyire kopott. :D Mondjuk ha már gumi: mennyire van különbség a tapadásban esőben a márkák között? Előfordul hogy egy jobb minőséggel lényegesen hamarabb állok meg esőben? Vagy mindegyik csúszik, és kész?

Előfordul.

Link to comment
Megosztás:

Úgy értettem a gumit, hogy milyen széles, peres-e vagy nem, nem arra, hogy mennyire kopott. :wacko: Mondjuk ha már gumi: mennyire van különbség a tapadásban esőben a márkák között? Előfordul hogy egy jobb minőséggel lényegesen hamarabb állok meg esőben? Vagy mindegyik csúszik, és kész?

Maradjunk annyiban hogy a zárhidad, a hűtőd meg az egyéb cuccok amiket a passat hátulján eerontottál, lehet hogy többe kerültek, mint azok a gumik, amikkel meg tudtál volna állni :D

Link to comment
Megosztás:

Maradjunk annyiban hogy a zárhidad, a hűtőd meg az egyéb cuccok amiket a passat hátulján eerontottál, lehet hogy többe kerültek, mint azok a gumik, amikkel meg tudtál volna állni :D

Lehet,de azért azt hozzátenném hogy azokkal sem biztos, és valahol meg kell húzni a határt, mennyit költök gumira, egyéb dolgokra. Végülis, ha még két méterrel lemaradok, akkor ezekkel is megálltam volna. :wacko: De majd ha ezek elkopnak akkor adhattok tippeket, mit vegyek. :wacko: Még olyan 6 milisek. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Lehet,de azért azt hozzátenném hogy azokkal sem biztos, és valahol meg kell húzni a határt, mennyit költök gumira, egyéb dolgokra. Végülis, ha még két méterrel lemaradok, akkor ezekkel is megálltam volna. :wacko: De majd ha ezek elkopnak akkor adhattok tippeket, mit vegyek. :wacko: Még olyan 6 milisek. :D

amikor tavaly megvettem a cucut, vmi ősrégi dagattfehérbábú volt rajta, az defektes lett, a gumis aztmondta h nem tudja megcsinálni, meg ezzel alapból nem menne már utcára ( :wacko: ) ekkor megvettem a barumokat, aztán az púpos lett meg azis defektes (hogy a ######ba szopom ezeket mindig be) és akkor már nem akartam ezen zsidózni és megvettem a dunlopokat, azóta úgyvagyok vele, hogy ha majd arra kerül a sor és úgy alakulna inkább koplalok egy kicsit, de gumiból csak "jót" fogok venni

Link to comment
Megosztás:

amikor tavaly megvettem a cucut, vmi ősrégi dagattfehérbábú volt rajta, az defektes lett, a gumis aztmondta h nem tudja megcsinálni, meg ezzel alapból nem menne már utcára ( :D ) ekkor megvettem a barumokat, aztán az púpos lett meg azis defektes (hogy a ######ba szopom ezeket mindig be) és akkor már nem akartam ezen zsidózni és megvettem a dunlopokat, azóta úgyvagyok vele, hogy ha majd arra kerül a sor és úgy alakulna inkább koplalok egy kicsit, de gumiból csak "jót" fogok venni

Hát amíg nem csúsztam meg esőban mint a taknyon, nekem sem volt ezzel bajom, most nem tudom fejből milyen márka. Aztán lehet tökmindegy lett volna mi van rajta, de azért motoszkál a fejemben.

Link to comment
Megosztás:

Hát amíg nem csúsztam meg esőban mint a taknyon, nekem sem volt ezzel bajom, most nem tudom fejből milyen márka. Aztán lehet tökmindegy lett volna mi van rajta, de azért motoszkál a fejemben.

en imadtam a dezsoken (R5) a regi kikemenyedett teligumit. bitang erosnek tunt az auto, szinte minden korulmenyek kozott el lehetett forgatni a gumit :D

Link to comment
Megosztás:

Asszem az,viszont az nem olyan rossz ugye? :D

Hát, ez évjárattól, kopottságtól is függ. És vannak olyan útviszonyok, amikor szinte mindegy milyen, mert a fizikát egyik se tudja becsapni. Ilyen a jég, és az a nyálkás, még nem teljesen vizes, és kicsit poros út, amit Te tapasztaltál.

Link to comment
Megosztás:

Éjjel? Az sem mindegy? :wacko: :D

Mivel éjjel volt az a marha nagy vihar miközben jöttem haza kocsival.... :wacko:

Hát, ez évjárattól, kopottságtól is függ. És vannak olyan útviszonyok, amikor szinte mindegy milyen, mert a fizikát egyik se tudja becsapni. Ilyen a jég, és az a nyálkás, még nem teljesen vizes, és kicsit poros út, amit Te tapasztaltál.

Azt kihagytad, hogy vizes út és tele falevéllel. Az is életveszélyes. :wacko: 3 évesek még egyébként, Brekitől vannak. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát, ez évjárattól, kopottságtól is függ. És vannak olyan útviszonyok, amikor szinte mindegy milyen, mert a fizikát egyik se tudja becsapni. Ilyen a jég, és az a nyálkás, még nem teljesen vizes, és kicsit poros út, amit Te tapasztaltál.

Pont két évesek, de ezek szerint szinte mndegy most mi volt rajtuk.

Mivel éjjel volt az a marha nagy vihar miközben jöttem haza kocsival.... :wacko:

Azt kihagytad, hogy vizes út és tele falevéllel. Az is életveszélyes. :wacko: 3 évesek még egyébként, Brekitől vannak. :D

Ja, itt is cudar világ volt éjjel. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Pont két évesek, de ezek szerint szinte mndegy most mi volt rajtuk.

Ja, itt is cudar világ volt éjjel. :wacko:

Győrből jöttem haza, mikor elindult. Pontosabban beszálltam a kocsiba és azonnal rákezdett. :wacko: Jó volt, bár a gumikban bíztam, jól is teljesítettek szerencsére. Mondjuk nem is mentem ész nélkül, bár valahol sok volt és elkezdtem kisodródni. :D

Link to comment
Megosztás:

Győrből jöttem haza, mikor elindult. Pontosabban beszálltam a kocsiba és azonnal rákezdett. :wacko: Jó volt, bár a gumikban bíztam, jól is teljesítettek szerencsére. Mondjuk nem is mentem ész nélkül, bár valahol sok volt és elkezdtem kisodródni. :D

Sosem autózok csúszáshatáron, kanyarok előtt mindíg lelassítok, se rutinom, se tapasztalatom feszegetni a határokat, meg minek. :wacko: Így is meg tudom törni a verdát. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.