Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

tartok tőle, hogy nekem se fog egykönnyen lejönni, egy éve lett felrakva...

de majd kap egy padlódeszkát a végére, meg jo nagy kalapáccsal. rem szét tudom ugy tolni :D

am jolenne ha egybe jönne le, mert ez még annyira nincs széthulva, de lassan foltozgatni kellene az tény...

Link to comment
Megosztás:

Szögletesen jobban fog mutatni? :P

:D :D :D Először nemértettem miért mondod de leesett :D :lol: :D Nemtudom hogy mutatna szöletesen de menni bizti nem lehet vele úgy! :D

De gondolom tudod hogyértettema kalapács alá kerülést :D Eladom valószíűleg , és vezsek rá 4db gyári GSI felnit mert nemtudom ki hogy van vele de nekem tetszenek! ;)

Link to comment
Megosztás:

:D :D :D Először nemértettem miért mondod de leesett :D :lol: :D Nemtudom hogy mutatna szöletesen de menni bizti nem lehet vele úgy! :D

De gondolom tudod hogyértettema kalapács alá kerülést ;) Eladom valószíűleg , és vezsek rá 4db gyári GSI felnit mert nemtudom ki hogy van vele de nekem tetszenek! :P

Persze hogy értettem. :D Nekem csak az nem tetszik a gyári gsiében, hogy jobb oldalon pont forgásiránnyal szemben állnak a "propellerei".

Link to comment
Megosztás:

csak egyféle gsi felni létezik??

mert amit én ismerek na az nem tecc :D igazábol régi gyári opelfelnik közzül kevés tetszik, főleg a kadet felnije a szögletesé, az a 4 ágú. közepén négyzettel...

2 féle GSI felni van a régi a csavart stílusú és a 96 os utáni a sok küllős!

Ez a régebbi tipus : 1-wielen%20astra%20gsi.jpg

A máskiról nemtaláltam képet nekem ez tetszik amit itt láttok! Végül is ilyennel dobták ki az enyémet is

Link to comment
Megosztás:

de neked azoka felnik nem polirfelnik????

am lehet venni nagy tisztító hatású kimondottan felnipucoló cuccokat

valaki biztos használt már ilyet, majd mondanak infót :D

Egy része polírozott, a perem az festett a küllőkkel nincs is gond azok okésak csak körbe a perem oylan mocskos hogy na!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.