Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

teszvesz.hu-n volt. Most télen érdemes nézelődni. Viszonylag olcsón ki lehet fogni és nem nagyon kapkodják.

Ennek is úgy járt le a kikiáltási ideje hogy senki nem is licitált rá! ;)

Igazából idén nincs könnyűfémfelni projectem, de ennyiért nem hagynám ott. Ami meg tényleg tetszik, és nem is ratyi Alessio, az meg 60 felett indul, szal inkább egy Si átalakítás. :)

Thx a címet. :D

Link to comment
Megosztás:

"inkább egy Si átalakítás."- :D Egyre többen leszünk,mi SI-sek! ;) Más:Nekem nagyon tetszik az Enzo Cup felni,de akárhogy nézegetem,15"-ban sehogy sem mutat az Astrán! :) Egyáltalán milyen felni mutatna jól ebben a méretben,mi a a véleményetek?

A peremesek nem mutatnak jól ebben a mérteben, mert a perem miatt kisebbnek látszanak.

Valamilyen küllös megoldás az igazi, ahol nincs, vagy kicsi a perem.

Szerintem pl. az én OZ Polarisom egész normálisan mutat méretügyileg.

Link to comment
Megosztás:

Péntekre van megbeszélve a találka, remélem addig nem viszik el.

Nekem csak a téligumik kerültek most 45.000-be.

Remélem azért hogy ezek a gumik nem lesznek öregek...

Ej Ej Gyuri bácsi, figyelmetlen vagy, ez induló ár természetesen van 1 minimum ár.

A minár nem publikus ezért nem látod ,de természetesen ez alatt nem eladó.

A gumik nem öregek, tavaly nyáron vettem őket (2005-ben) ezért nem is 30 a komplett ár, javaslom kicsitt jobban tájékozódj vagyis kerek perec kérdezz rá az árra. Sajnos nincs meg a teló számod amiről hívtál ezért nem tudlak vissza hívni. Ne gyere mert ha olcsón adnám akkor feltettem volna ide is , nem eladó 75 alatt, mivel a 4 gumi volt 40. És alig van benne 1500km.

Link to comment
Megosztás:

"szívesen kipróbálnám, hogy mit bír egy vadi zsír téligumi a Mecsekben"

Azért csak óvatosan, mert a legjobb téligumi sem képes csodákra. :D

Csak kóstogatásra gondolok, nem pályacsúcsok beállítására! :)

Főként arra lennék kíváncsi, hogy mekkora hóban lehet még vele elmenni, hogy lehet vele letaposott havas emelkedőn felmenni, meg ilyesmi. Amire egy hétköznapi ember használja a kocsit. Nem autóversenyzős tesztelésekre gondoltam, de azért a kanyarsebességet is kipuhatolnám...

Vettem kerékőrt, ilyet (McGard):

csavarok.jpg

8350Ft volt a garnitúra

Jó minőségűnek tűnik, az adaptert sorszám alapján meg lehet rendelni, ha esetleg elhagynám (lehet, hogy olcsóbb egy új garnitúra)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.