Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

+árat is ha nem titok :)

már irtam annó.

Borbet C

74 eur volt a 4 darab. nem mai csirke, de más felnit nem vettem volna rá, mer felesleges a C14NZre 200ért felnit venni...

nem megy a suli szervere, igy egyenlőre nem tok képet feltenni ;) ;) :D

reggel viszem gumishoz, hogy kell-e görgőzni.

Link to comment
Megosztás:

már irtam annó.

Borbet C

74 eur volt a 4 darab. nem mai csirke, de más felnit nem vettem volna rá, mer felesleges a C14NZre 200ért felnit venni...

nem megy a suli szervere, igy egyenlőre nem tok képet feltenni ;) :D :)

reggel viszem gumishoz, hogy kell-e görgőzni.

Az hat küllős ugye?

Mérete?

Link to comment
Megosztás:

Az hat küllős ugye?

Mérete?

7*15 4*100 ET37 van benne osztókörmódositó is, ami méréseim szerint 56 körül van. lehet azt sem kell csináltatom ;) elvileg ezek BMW felnik, az meg pászol opelre.

az a 6 küllős, igen.

powerup kollégának van 1 linkje egy olyanra, pár hsz-el ezelőtt.

Képeket! Képeket! Kíváncsi vagyok, mit vettél!

Meg majd ha kocsin lesz, az is érdekel!

kocsin akkor lesz, ha elég meleg lesz már :) mostmár mégjobban várom a tavaszt.

már csak atommanónek kell meghoznia a futómüvet, és akkor mehet a játék ;) ;) :D :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Van valakinek tapasztalata Yokohama AC01 (c drive) gumival?

http://www.agrogumi.hu/agdbl/gumiabroncs/t...at=2&tipus=1301

Hát keresgéltem de nem sok tesztet vagy véleményt találtam a neten. ezek szerint nem sokan futnak ezzel a gumival. Az a pár vélemény amit találtam az nem ír rosszat de találtam egy leírást ahol arról írnak, hogy elég vékony az oldalfala ezért komfortos gumi de nem tudom ez bp-i használatra mennyire célszerű. ;) Csak abban bízhatom hogy ha már H-s gumi akkor csak nem annyira vékony :)

Szóval ismét elbizonytalanodtam nyári gumi ügyben :D

Továbbra is várok tippeket, hogy szerintetek mit érdemes venni

185/60R14, gyári felnire, bp és autópályás hétköznapi használat nem versenyzés, ár max 13500/db (már ez is túlfeszíti a családi kasszát de ez még bevállalható)

Szeretnék jól választani mert nálam ez 5-6évre szól.

Link to comment
Megosztás:

Hát keresgéltem de nem sok tesztet vagy véleményt találtam a neten. ezek szerint nem sokan futnak ezzel a gumival. Az a pár vélemény amit találtam az nem ír rosszat de találtam egy leírást ahol arról írnak, hogy elég vékony az oldalfala ezért komfortos gumi de nem tudom ez bp-i használatra mennyire célszerű. ;) Csak abban bízhatom hogy ha már H-s gumi akkor csak nem annyira vékony :)

Szóval ismét elbizonytalanodtam nyári gumi ügyben :D

Továbbra is várok tippeket, hogy szerintetek mit érdemes venni

185/60R14, gyári felnire, bp és autópályás hétköznapi használat nem versenyzés, ár max 13500/db (már ez is túlfeszíti a családi kasszát de ez még bevállalható)

Szeretnék jól választani mert nálam ez 5-6évre szól.

Dunlop Sp 01, Falken ZE-512, GOOD YEAR Eagle NCT5. Ezek már tuti bizonyítottak.

(nekem pl. van két elado 2005ös 80%-os dunlopom occsóért ;) )

Link to comment
Megosztás:

Ilyen kis falvastagságút nem lehet gyártatni. Általános műszaki problémák\Futómű - ben ki van tárgyalva.

72(kb) -> 56.5 az nem "ilyen kis" szerintem. most van benne egy gyuru ami 57re modositja. proba alapjan majd elvalik hogy jolesz-e...

reggel voltam gumisnal, felraktak ra a nyarigumikat(goodyear eagleF1). gorgozni egyket sem kellett ;) ;) ;) :D :P majd este csinalok par kepet. :) ;)

ja, ezt a gumist itt nalunk, tudom ajanlani barkinek. rendesek, es nem ker sokat. bar ez relativ. mondjuk a vilag vegere nem fog ezert kijonni senki szerintem ;)

de van 1 gumis kozvetlen az utcankban is. oda nem szivesen megyek, nem szimpi. allandoan azt erzem, hogy at akar b.szni/le akar venni.

Link to comment
Megosztás:

Dunlop Sp 01, Falken ZE-512, GOOD YEAR Eagle NCT5. Ezek már tuti bizonyítottak.

Akkor lehet falken lesz mert azt akciózzák most csak 10999/db

Nem azt írta valaki, hogy ez hamar elfogy? Azért hétköznapi használattal 60ekm-t csak elmegy vagy nem

A többi nem fér bele az anyagi kritérimba (max13500/db)

(nekem pl. van két elado 2005ös 80%-os dunlopom occsóért :D )

Ezt már lefociztuk pár hónapja :)

Teljes és új garnitúrát szeretnék. sorry

Link to comment
Megosztás:

Akkor lehet falken lesz mert azt akciózzák most csak 10999/db

Nem azt írta valaki, hogy ez hamar elfogy? Azért hétköznapi használattal 60ekm-t csak elmegy vagy nem

A többi nem fér bele az anyagi kritérimba (max13500/db)

Ezt már lefociztuk pár hónapja :)

Teljes és új garnitúrát szeretnék. sorry

Tudom, de nem lehtett kihagyni. :D

Falken tökéletes lesz a magyar utakra.

Link to comment
Megosztás:

Ja igen, ár hozzáadva... (30 000 a 4db)

Akkor szerintem nagyon jó (ha tényleg sérülésmentesek a felnik). :)

De már a 4 gumival is kb. árban vagy.

Ha tetszik akkor szerintem hozd el nyugodtan, ha meg már megvan, akkor meg használd egészséggel. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.