Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

őőő...véleményem szerint inkább ilyen szar adalékokat hülyeség beleönteni. Ez, meg hogy egy trágyalé minőségű olajjal kicsit kijárattad a régi koszos szutykot belőle, az még jót is tesz. :D Én még a lepukkant lehalt elöregedett 377ezer kilóméteres motoromba SEM mertem semmiféle adalékot+tisztítót vagy ilyesmi tenni. Az felújítottba meg végképp nem mernék. Inkább annak több értelmét látom, amit leírtál. Mikor a corába elmentünk bevásárolni odamentem az ilyen adalélkokhoz... fater csak néz, hogy minek nézed azt a szart??? :) Én csak annyit mondtam hogy: áááh....hallottál már ilyet? egy 1800 Forintos adalék teljesen felújítja a motort....Amúgy csak nevetni jöttem :D :D

Szerintem ezt egyik gyártó sem állítja, abban viszont lehet igazság -szerinte- hogy egy-egy ilyen mosó-öblítő nyák tényleg lemos némi szutykot a motor belsejéből. Biztos nem PI-vizet, esetleg Aloe Vera (First) kivonatot raknak azokba a kis flaskákba

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ezt egyik gyártó sem állítja, abban viszont lehet igazság -szerinte- hogy egy-egy ilyen mosó-öblítő nyák tényleg lemos némi szutykot a motor belsejéből. Biztos nem PI-vizet, esetleg Aloe Vera (First) kivonatot raknak azokba a kis flaskákba

Hogy nem-e? :) " a motor visszanyeri erejét, meghosszabbodik az élettartama, valamint egyenletes járást biztosít ". Én amikor olvasgattam a flakonokat ezek a dolgok, szinte mindegyiken rajta vannak. Nem egy adaléktól,vagy tisztítótól, hanem egy felújítástól kapja vissza az erejét, növekszik az élettartama, és egyenletesen fog járni.. SZERINTEM. De mindenkinek a szíve joga, hogy ezeket elhiszi, és megveszi aztán beleönti, vagy nem.

Link to comment
Megosztás:

Hogy nem-e? :D " a motor visszanyeri erejét, meghosszabbodik az élettartama, valamint egyenletes járást biztosít ". Én amikor olvasgattam a flakonokat ezek a dolgok, szinte mindegyiken rajta vannak. Nem egy adaléktól,vagy tisztítótól, hanem egy felújítástól kapja vissza az erejét, növekszik az élettartama, és egyenletesen fog járni.. nem egy ilyen tisztítótól. SZERINTEM. De mindenkinek a szíve joga, hogy ezeket elhiszi, és megveszi aztán beleönti, vagy nem.

Azért ha megnézed ezeknek a szereknek az összetételét, akkor láthatod, hogy elég intenzív anyagokból tevődnek össze, amik talán tényleg képesek arra, hogy némi szutykot feloldjanak. Persze nem költöztetnek ezzel még egy ménest a motorháztető alá. De ártani tuti nem árt. Persze a legjobb megoldás egy öreg, kopott motornál a generál, de időszakos megoldásnak, és ápolásnak nem rosszak ezek az adalékok. Szerintem!!!

Persze fújhatunk rá WINDEX-et is (Bazi nagy görög lagzi) :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Esetleg a korosabb szimmeringeknek :D aztán majd mutatja olajfolyás formájában.. :)

Én még a fiatomhoz használtam füstölés csökkentő olajadalékot. Attól nem füstölt, bár az ugye nem tisztított vagy tömített. Mondjuk azon a motoron észre sem vettem volna :D

Olajszűrők között van valami lényegi különbség az olcsó és a drágábbak között?

Link to comment
Megosztás:

Olajszűrők között van valami lényegi különbség az olcsó és a drágábbak között?

Igazándiból a gyáriak javát külső beszállítók adják, feliratot meg célhelyek igényeihez mérten festik rá, hogy saját márka-e -avagy ha rossz a szűrő mindegy, hogy gyári vagy sem. :D

Viszont helyi tapasztalat, hogy a gyári olajszűrő általában olcsóbban beszerezhető mint az utángyártottak -legyen az bármiféle márka (Japanparts, Champion, Mann filter, blablabla..), természetesen Opelről beszélve. Ennek alapján döntse el mindenki magában mire van pénze és mire szeretné költeni. :)

Link to comment
Megosztás:

Én még a fiatomhoz használtam füstölés csökkentő olajadalékot. Attól nem füstölt, bár az ugye nem tisztított vagy tömített. Mondjuk azon a motoron észre sem vettem volna :)

Olajszűrők között van valami lényegi különbség az olcsó és a drágábbak között?

Le is írtad. :D

Kb. ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Én mikor olajat cserélek, mindíg veszek ilyen Wynns motormosó adalékot, amit a régi olajba kell tölteni, picit megjáratni és úgy leengedni. Legutóbbi olajcsere óta mentem kb. 600 km-et, és a minap néztem, még elég tiszta az olajom. Szóval szerintem ez a Wynns-es genya is elég jól átmossa. Ja és 1e alatt van az ára :D

Ha az olaj nem feketedik be szinte azonnal, akkor ott már gondok vannak. :) Az a jó, ha az olaj fekete, nem az, ha nem... :D

Link to comment
Megosztás:

Ha már adalékokról és egyéb nyákokról beszélünk, akkor kíváncsi lennék, hogy a Spuriról kinek mi a véleménye, tapasztalata? Ez most nem egy ironikus kérdés, hanem tényleg kíváncsi vagyok rá! Tervezem, hogy kipróbálom, ezért érdekelnek vélemények, tapasztalatok.

Link to comment
Megosztás:

Ha már adalékokról és egyéb nyákokról beszélünk, akkor kíváncsi lennék, hogy a Spuriról kinek mi a véleménye, tapasztalata? Ez most nem egy ironikus kérdés, hanem tényleg kíváncsi vagyok rá! Tervezem, hogy kipróbálom, ezért érdekelnek vélemények, tapasztalatok.

Igaz hogy adalék, de nem motorolaj téma. :) Amugy nem rossz, tisztítja a befecskendezés alkatrészeit.

Link to comment
Megosztás:

Ha már adalékokról és egyéb nyákokról beszélünk, akkor kíváncsi lennék, hogy a Spuriról kinek mi a véleménye, tapasztalata? Ez most nem egy ironikus kérdés, hanem tényleg kíváncsi vagyok rá! Tervezem, hogy kipróbálom, ezért érdekelnek vélemények, tapasztalatok.

Mi áruljuk ezt a terméket, pozitívak a visszajelzések. Néha én is szoktam használni, motortisztaság szempontjából jól teljesít.

Link to comment
Megosztás:

Ekkora hülye nem vagyok. :D Minden olajcsere uj szűrő. 800 ft. ezen nem mulik semmi. Adalékot nem használok. Elég szar volt már a régi olaj. Ezért gondoltam ezt a VIP es öblítést. Nem hiszem hogy akkora marhaságot csináltam volna. Mindennel együtt 3500 ft. volt ez a művelet. Egy motormosó adalék is van 1500, amit én sosem öntenék bele. Ennyit a pénzkidobásról. Sokkal nagyobb pénzkidobás amit itt olvasok sokaktól, hogy mindenféle hiper szuper drága olajokat töltenek ezekbe a cseppet sem fiatal autókba. És persze hetekig rágódnak rajta, vajon melyik lenne jó? :D Amugy meg nem a dzsuva kioldása miatt csináltam ezt, hanem a régi fekete olajat mosattam ki így. Persze ha ez baromság, hát legyen az. :D

Lehet hogy furcsa. De nem hiszem hogy hülyeség. Persze nem azt mondom hogy mindenki ezt csinálja, én csak leírtam hogy mire használtam a VIP olajat. :)

Az elméleteddel van baj.

Ha a VIP Car olaj szar, akkor az már az első pillanattól kezdve nem biztosít megfelelő kenést a motornak. Nem kezdi el lebegésben tartani a korom részecskéket, nem tisztít rendesen, és még sorolhatnám a motorolaj feladatait, tehát minden egyes megtett km-rel ártasz a motorodnak.

Ha pedig az említett olaj megfelelő, akkor nincsen értelme lecserélni 500 km után szűrővel együtt. Feleslegesen kidobtál 3-4 ezer Ft-ot az ablakon szűrővel együtt.

Nem akarok állást foglalni, hogy melyik állítás az igaz, de akármelyik is, nem igazán állja meg a helyét az álláspontod. Akkor teszel a legjobbat az autóddal, ha jobb minőségű olajat öntesz bele.

Nem hiszem, hogy érdemes túlzásba vinni az olajcseréket, a periódus felesleges lerövidítésével. Amellett, hogy a motor friss olajat kap ami jó, van ennek egy kritikus pontja is, az 1-2-3 másodperc, amíg a motor olaj nélkül jár, amíg a szűrő és az olajcsatornák fel nem töltődnek. Hallani is rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Ekkora hülye nem vagyok. :D Minden olajcsere uj szűrő. 800 ft. ezen nem mulik semmi. Adalékot nem használok. Elég szar volt már a régi olaj. Ezért gondoltam ezt a VIP es öblítést. Nem hiszem hogy akkora marhaságot csináltam volna. Mindennel együtt 3500 ft. volt ez a művelet. Egy motormosó adalék is van 1500, amit én sosem öntenék bele. Ennyit a pénzkidobásról. Sokkal nagyobb pénzkidobás amit itt olvasok sokaktól, hogy mindenféle hiper szuper drága olajokat töltenek ezekbe a cseppet sem fiatal autókba. És persze hetekig rágódnak rajta, vajon melyik lenne jó? :D Amugy meg nem a dzsuva kioldása miatt csináltam ezt, hanem a régi fekete olajat mosattam ki így. Persze ha ez baromság, hát legyen az. :D

Lehet hogy furcsa. De nem hiszem hogy hülyeség. Persze nem azt mondom hogy mindenki ezt csinálja, én csak leírtam hogy mire használtam a VIP olajat. :)

Motor mosó adalék viszont arra van kitalálva, hogy a motorban lerakódott szennyeződést feloldja. Ez most olyan mintha egy zsíros tányért elmosol tiszta vízzel, vagy raksz rá mosószert... Majd 4,5liter benzin árán kitisztítod a motorteret és nem kell hozzá semmi hókusz-pókusz.

Link to comment
Megosztás:

Motor mosó adalék viszont arra van kitalálva, hogy a motorban lerakódott szennyeződést feloldja. Ez most olyan mintha egy zsíros tányért elmosol tiszta vízzel, vagy raksz rá mosószert... Majd 4,5liter benzin árán kitisztítod a motorteret és nem kell hozzá semmi hókusz-pókusz.

Aztán folyik orrán száján az olaj,mert a "jótékony" koszt is kiveszed,az meg lebeg össze vissza,megszorul az olajfuratokban,csapágy beég stb.

Link to comment
Megosztás:

Aztán folyik orrán száján az olaj,mert a "jótékony" koszt is kiveszed,az meg lebeg össze vissza,megszorul az olajfuratokban,csapágy beég stb.

Hát szerintem, amikor közvetlenül az olajcsere előtt öntesz ilyen nyákot bele, és jól megjáratod a motort (flakonon 20 percet vagy 20 km-t írnak), és kellőképpen felmelegszik az olaj ergó folyósabb lesz, majd rögtön leengeded, akkor nem sok szutykot hagyhat maga után, mert mind kiviszi magával. Mint amikor a vödörből csak simán kiöntöd a szutykos vizet, vagy előtte egy párszor megsergeted. Gondolom én...

Link to comment
Megosztás:

Hát szerintem, amikor közvetlenül az olajcsere előtt öntesz ilyen nyákot bele, és jól megjáratod a motort (flakonon 20 percet vagy 20 km-t írnak), és kellőképpen felmelegszik az olaj ergó folyósabb lesz, majd rögtön leengeded, akkor nem sok szutykot hagyhat maga után, mert mind kiviszi magával. Mint amikor a vödörből csak simán kiöntöd a szutykos vizet, vagy előtte egy párszor megsergeted. Gondolom én...

Nem erről van szó. Hanem arról, hogy kioldhat olyan szennyeződéseket amik azelőtt tömítettek, csökkentve az olajfogyást, vagy szivárgást.

Vagy a másik lehetséges probléma, ha valami nagyobb szennyeződést kiold valahonnan, ami elakad valamelyik olaj járatban, elzárja az olaj útját, aztán kész vége a motornak. Mindkettőre megvan az esély.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.