Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

Nem a márka a lényeg, hanem a viszkozitás (illetve a teljesítményszint, ami ebből már adódik)

Szerintem számít a márka is!

Én a GM olajat 5e km után lecseréltem, mert olyan volt mint amikor a Castrol-lal mentem 10e km!

De ennyierővel önthetnénk bele VIP (Tesco) olajat is, csak az a lényeg, hogy 10w40 legyen :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem számít a márka is!

Én a GM olajat 5e km után lecseréltem, mert olyan volt mint amikor a Castrol-lal mentem 10e km!

De ennyierővel önthetnénk bele VIP (Tesco) olajat is, csak az a lényeg, hogy 10w40 legyen :D

Én használtam VIP olajat. :) :D

500 km.-en keresztül, kimostam vele a motort. Aztán ment bele a Valvoline 10w40. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt a kimosást nem nagyon értem.

Azt hiszem az olajválasztásnál tök mindegy ki mit tesz bele csak 10W-40 és NEM VIP vagy GM.

Én már másodjára tettem bele GM-et. Semmi panaszom rá. Nem is értem azokat akik ellenzik. Kedvező az ára, és a motornak sincs semmi baja vele. Igaz, nincs összehasonlítási alapom, mivel én csak ezt használom. Tényleg a gyakorlatban mitól dől el, pontosabban a júzer honnan tudja, hogy a beletett olaj jó-e vagy sem? Az autó nem olyan mint a kisgyerek, hogy kibüfizi ami nem jó. Sőt az enyém beszélni sem tud :)

Kísérletezni nincs kedvem, hogy írjak minden adatot (olajfogyás stb.) majd x ezer km után csere másik olajra és összehasonlítás. Ráadásul nem is lenne korrekt a kísérlet, mivel pl. jön a tél és nyílván hidegben másként viselkedik akármelyik olaj

Link to comment
Megosztás:

Nekem is most GM van benne meg előző tulaj is ezt rakott bele 5-6 alkalommal. Most hidegebb időben kicsit kopog a motor indulás után 1-2 percig. Ezért gondoltam, hogy másikat rakok bele hátha hallok valami változást. Azt hiszem én most Q8-at rakok bele az van jó itt jó áron (GM után).

Link to comment
Megosztás:

Ezt a kimosást nem nagyon értem.

Azt hiszem az olajválasztásnál tök mindegy ki mit tesz bele csak 10W-40 és NEM VIP vagy GM.

Mit nem értesz?

Mivel az enyém dizel, olajcsere után szinte azonnal fekete az olaj. Olajcsernél VIP olajat tettem bele, uj szűrővel. Mentem vele 500 km.-t. Ujra olajcsere Valvolin 10w40 re.A VIP olajjal kiöblitettem a motor belsejét. Megért pár ezer ft-t.

Link to comment
Megosztás:

Mit nem értesz?

Mivel az enyém dizel, olajcsere után szinte azonnal fekete az olaj. Olajcsernél VIP olajat tettem bele, uj szűrővel. Mentem vele 500 km.-t. Ujra olajcsere Valvolin 10w40 re.A VIP olajjal kiöblitettem a motor belsejét. Megért pár ezer ft-t.

Én mikor olajat cserélek, mindíg veszek ilyen Wynns motormosó adalékot, amit a régi olajba kell tölteni, picit megjáratni és úgy leengedni. Legutóbbi olajcsere óta mentem kb. 600 km-et, és a minap néztem, még elég tiszta az olajom. Szóval szerintem ez a Wynns-es genya is elég jól átmossa. Ja és 1e alatt van az ára :)

Link to comment
Megosztás:

Mit nem értesz?

Mivel az enyém dizel, olajcsere után szinte azonnal fekete az olaj. Olajcsernél VIP olajat tettem bele, uj szűrővel. Mentem vele 500 km.-t. Ujra olajcsere Valvolin 10w40 re.A VIP olajjal kiöblitettem a motor belsejét. Megért pár ezer ft-t.

Ez azért szerintem elég nagy marhaság, és még pénzkidobás is. Plána ha a VIP olaj után nem cseréltél szűrőt. Így az esetlegesen kioldott szennyeződések bent maradtak a szűrőben.

Motormosásra ott vannak az adalékok. De ha jó minőségű olajjal van hajtva a gép, és időben le van cserélve, akkor még utóbbi is felesleges minden cserénél. 3-4 cserénként esetleg.

De én azt tapasztaltam, hogy ez sem ér semmit sem, csak néphülyítés. Faros skodában kipróbáltam. Később (nem emiatt) le kellett venni a hengerfejet, és hidd el, az égvilágon semmilyen dzsuvát nem oldott ki onnan. A hengerfejen csak a brigéciol, meg a magasnyomású mosó segített. A motor többi elérhető részén meg a kés és a csavarhúzó.

Link to comment
Megosztás:

Ez azért szerintem elég nagy marhaság, és még pénzkidobás is. Plána ha a VIP olaj után nem cseréltél szűrőt.

Motormosásra ott vannak az adalékok. De ha jó minőségű olajjal van hajtva a gép, és időben le van cserélve, akkor még utóbbi is felesleges.

Akkor nem csak én nem értettem. Nekem is furcsa ez az aljárás, de ha neked ez beválik akkor hajrá.

Link to comment
Megosztás:

Szégyen nem szégyen de nekem is tesco-s olaj van benne de nem a VIP hanem másik most nem jut eszembe 4 liter volt 3 ezer. Eddig megvagyok elégedve olajcsere óta mentem vele tobb mint 8000 ezer km és semmi változás meg nem öntöttem hozzá és nem is fogok talán ha 1-2mm hiányzik a nívópálcáról (jelzem tegnap néztem meg egy polgár debrecen polgár miskolc út után). De most télre Castrolt teszek bele mivel ezen a télen kint fog állni elég sokszor. :)

Link to comment
Megosztás:

Szégyen nem szégyen de nekem is tesco-s olaj van benne de nem a VIP hanem másik most nem jut eszembe 4 liter volt 3 ezer. Eddig megvagyok elégedve olajcsere óta mentem vele tobb mint 8000 ezer km és semmi változás meg nem öntöttem hozzá és nem is fogok talán ha 1-2mm hiányzik a nívópálcáról (jelzem tegnap néztem meg egy polgár debrecen polgár miskolc út után). De most télre Castrolt teszek bele mivel ezen a télen kint fog állni elég sokszor. :D

Nekem most volt olajcsere. Szokásos Castrol magnatec helyett most total quartz 7000 10w40 olaj került bele. :)

Link to comment
Megosztás:

Én már másodjára tettem bele GM-et. Semmi panaszom rá. Nem is értem azokat akik ellenzik. Kedvező az ára, és a motornak sincs semmi baja vele. Igaz, nincs összehasonlítási alapom, mivel én csak ezt használom. Tényleg a gyakorlatban mitól dől el, pontosabban a júzer honnan tudja, hogy a beletett olaj jó-e vagy sem? Az autó nem olyan mint a kisgyerek, hogy kibüfizi ami nem jó. Sőt az enyém beszélni sem tud :)

Kísérletezni nincs kedvem, hogy írjak minden adatot (olajfogyás stb.) majd x ezer km után csere másik olajra és összehasonlítás. Ráadásul nem is lenne korrekt a kísérlet, mivel pl. jön a tél és nyílván hidegben másként viselkedik akármelyik olaj

Hát az enyém tudott: egyszer töltöttem bele Opel olajat (a sárga cimkéset), első indításnál olyan hangja volt vele az autónak, mint egy diesel Fiatnak, azt hittem, szétesik. Pár száz méter után csendesedett a járása, de néhány nap múlva lecseréltem Metabond Speed 10W40-re, azóta is ilyet használok, ég és föld. Most kaptam egy 4L-es Castrol Magnatec-et, úgyhogy következő cserénél az megy bele.

Link to comment
Megosztás:

Ez azért szerintem elég nagy marhaság, és még pénzkidobás is. Plána ha a VIP olaj után nem cseréltél szűrőt. Így az esetlegesen kioldott szennyeződések bent maradtak a szűrőben.

Motormosásra ott vannak az adalékok. De ha jó minőségű olajjal van hajtva a gép, és időben le van cserélve, akkor még utóbbi is felesleges minden cserénél. 3-4 cserénként esetleg.

De én azt tapasztaltam, hogy ez sem ér semmit sem, csak néphülyítés. Faros skodában kipróbáltam. Később (nem emiatt) le kellett venni a hengerfejet, és hidd el, az égvilágon semmilyen dzsuvát nem oldott ki onnan. A hengerfejen csak a brigéciol, meg a magasnyomású mosó segített. A motor többi elérhető részén meg a kés és a csavarhúzó.

Ekkora hülye nem vagyok. :D Minden olajcsere uj szűrő. 800 ft. ezen nem mulik semmi. Adalékot nem használok. Elég szar volt már a régi olaj. Ezért gondoltam ezt a VIP es öblítést. Nem hiszem hogy akkora marhaságot csináltam volna. Mindennel együtt 3500 ft. volt ez a művelet. Egy motormosó adalék is van 1500, amit én sosem öntenék bele. Ennyit a pénzkidobásról. Sokkal nagyobb pénzkidobás amit itt olvasok sokaktól, hogy mindenféle hiper szuper drága olajokat töltenek ezekbe a cseppet sem fiatal autókba. És persze hetekig rágódnak rajta, vajon melyik lenne jó? :D Amugy meg nem a dzsuva kioldása miatt csináltam ezt, hanem a régi fekete olajat mosattam ki így. Persze ha ez baromság, hát legyen az. :D

Akkor nem csak én nem értettem. Nekem is furcsa ez az aljárás, de ha neked ez beválik akkor hajrá.

Lehet hogy furcsa. De nem hiszem hogy hülyeség. Persze nem azt mondom hogy mindenki ezt csinálja, én csak leírtam hogy mire használtam a VIP olajat. :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy furcsa. De nem hiszem hogy hülyeség. Persze nem azt mondom hogy mindenki ezt csinálja, én csak leírtam hogy mire használtam a VIP olajat. :)

őőő...véleményem szerint inkább ilyen szar adalékokat hülyeség beleönteni. Ez, meg hogy egy trágyalé minőségű olajjal kicsit kijárattad a régi koszos szutykot belőle, az még jót is tesz. :D Én még a lepukkant lehalt elöregedett 377ezer kilóméteres motoromba SEM mertem semmiféle adalékot+tisztítót vagy ilyesmi tenni. Az felújítottba meg végképp nem mernék. Inkább annak több értelmét látom, amit leírtál. Mikor a corába elmentünk bevásárolni odamentem az ilyen adalélkokhoz... fater csak néz, hogy minek nézed azt a szart??? :D Én csak annyit mondtam hogy: áááh....hallottál már ilyet? egy 1800 Forintos adalék teljesen felújítja a motort....Amúgy csak nevetni jöttem :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.