Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

Most akarom lecserélni az olajat mert már ideje lenne.

Nézegettem vaterán és találtam elég olcsó termékeket

Sztetek ez megfelelne az autómba és miért ilyen olcsó ez a termék??

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels..._178000637.html

Igen, tökéletes választás.

Gondolom leesett a teherautóról, vagy valami hasonló és ezért olcsó ^_^

Link to comment
Megosztás:

És az a gyári opel olaj amit pebe linkelt, abból 5litert kapnék :D

De ha visszaolvasol, akkor látod, hogy nem biztos, hogy kell az neked ^_^

Én a felújításkor raktam bele Opelolajat 2500km erejéig, hogy összeszokjanak a cuccok, utána csere Valvoline Durablendre 10W40-re.

Link to comment
Megosztás:

Sztem ezt meg is rendelem, tele van a vatera ezzel az olajjal 4870-ért meg tud hozzá adni gyári szürőt is.

De olajcsere előtt minden olajeresztési pontot megkell javitanom, szimeringeket cserélni, meg tömitéseket, meg hidrotökét kicserélni már eléggé kopog, meg vagy a gyürüket vagy a szelepszárszimering a gond hogy eszi az olajat, melyik szokott jobban előfordulni??

Link to comment
Megosztás:

Sztem ezt meg is rendelem, tele van a vatera ezzel az olajjal 4870-ért meg tud hozzá adni gyári szürőt is.

De olajcsere előtt minden olajeresztési pontot megkell javitanom, szimeringeket cserélni, meg tömitéseket, meg hidrotökét kicserélni már eléggé kopog, meg vagy a gyürüket vagy a szelepszárszimering a gond hogy eszi az olajat, melyik szokott jobban előfordulni??

Szelepszár-szimmeringet egyszerűbb cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Sztem ezt meg is rendelem, tele van a vatera ezzel az olajjal 4870-ért meg tud hozzá adni gyári szürőt is.

De olajcsere előtt minden olajeresztési pontot megkell javitanom, szimeringeket cserélni, meg tömitéseket, meg hidrotökét kicserélni már eléggé kopog, meg vagy a gyürüket vagy a szelepszárszimering a gond hogy eszi az olajat, melyik szokott jobban előfordulni??

Ez egy kicsit zavaros lett ^_^

Csak egy csavaron kell leengedni az olajat :D

A kopogás extrém esetben lehet a régi és ratyi olajtól, vagy a rettenetesen dzsuvás tőkéktől.

Olajfogyi: vagy olajlehúzógyűrű, vagy sz.sz.szimmering. Nekem volt kompresszióm, de le volt ragadva a lehúzógyűrű, de cseréltem a sz.sz.szimmeringet is.

Link to comment
Megosztás:

Nemrég kelltem fel ezért lett zavaros :D

Na akkor érthetöbben ^_^

Az olajat az újjamon eltudom kenni szépen, nem lenne vele gondom, de kitudja mikor lett cserélve, igaz azóta adtam már hozzá mindenfajta olajat ezért is akarom lecserélni. Én inkább a dzsuvás tökére gondolok, és elég megtakaritani vagy az csere?

Olajcsere menetét tudom már kivülről, azzal nincs gondom :D

De pár helyen ereszti az olajat: váltókulissza szimering, szelepházfedél tömités. Ez a kettő biztos.

A gyürüket nem lehet megtudni szétszerelés nélkül igaz?? mert megspórolnám a hengerfejtömitést.

Szelepszárszimering sztem már cserés, de majd nézetek kompressziót.

Link to comment
Megosztás:

Nemrég kelltem fel ezért lett zavaros :D

Na akkor érthetöbben ^_^

Az olajat az újjamon eltudom kenni szépen, nem lenne vele gondom, de kitudja mikor lett cserélve, igaz azóta adtam már hozzá mindenfajta olajat ezért is akarom lecserélni. Én inkább a dzsuvás tökére gondolok, és elég megtakaritani vagy az csere?

Olajcsere menetét tudom már kivülről, azzal nincs gondom :D

De pár helyen ereszti az olajat: váltókulissza szimering, szelepházfedél tömités. Ez a kettő biztos.

A gyürüket nem lehet megtudni szétszerelés nélkül igaz?? mert megspórolnám a hengerfejtömitést.

Szelepszárszimering sztem már cserés, de majd nézetek kompressziót.

Pü ment, ne offoljunk tovább :D

Link to comment
Megosztás:

Nemrég kelltem fel ezért lett zavaros :D

Na akkor érthetöbben :D

Az olajat az újjamon eltudom kenni szépen, nem lenne vele gondom, de kitudja mikor lett cserélve, igaz azóta adtam már hozzá mindenfajta olajat ezért is akarom lecserélni. Én inkább a dzsuvás tökére gondolok, és elég megtakaritani vagy az csere?

Olajcsere menetét tudom már kivülről, azzal nincs gondom :D

De pár helyen ereszti az olajat: váltókulissza szimering, szelepházfedél tömités. Ez a kettő biztos.

A gyürüket nem lehet megtudni szétszerelés nélkül igaz?? mert megspórolnám a hengerfejtömitést.

Szelepszárszimering sztem már cserés, de majd nézetek kompressziót.

Ennek a kettőnek mi köze egymáshoz? A dugattyúkat a főtengellyel együtt lefelé, a karter felé szeded ki, nem? Ehhez nem kell levenni a hengerfejet tudtommal... ^_^

Szóval azt mondjátok, 17DR-be is mehet a 10W40? Lehet legközelebb azt kap a fehér, próbaképp, úgyis jön a hideg idő, amikor előnyösebb a 15W-nél.

Link to comment
Megosztás:

Igen, tökéletes választás.

Gondolom leesett a teherautóról, vagy valami hasonló és ezért olcsó ^_^

Az Autotéka 2000 üzletben, amit valaki belinkelt egy oldallal előrébb, ott is szinte ugyanennyi. Szóval nem hiszem, hogy leesett a teherautóról. Egyszerűen ennyi az ára, csak néhány üzlet zsiványkodik, és rárak 500-1000 Ft közti hasznot literjére. A Tescoban ugyanezt az olajat nemritkán ~3000 Ft/liter áron látni. Akkor ami ennél olcsóbb, az mind leesett a kamionról?

Az eladó egyébként korrekt, már vásároltam tőlek, nyugodtan lehet neki előre utalni a pénzt. Hiánytalanul megjött a cucca a megbeszélt időre.

Link to comment
Megosztás:

Az Autotéka 2000 üzletben, amit valaki belinkelt egy oldallal előrébb, ott is szinte ugyanennyi. Szóval nem hiszem, hogy leesett a teherautóról. Egyszerűen ennyi az ára, csak néhány üzlet zsiványkodik, és rárak 500-1000 Ft közti hasznot literjére. A Tescoban ugyanezt az olajat nemritkán ~3000 Ft/liter áron látni. Akkor ami ennél olcsóbb, az mind leesett a kamionról?

Az eladó egyébként korrekt, már vásároltam tőlek, nyugodtan lehet neki előre utalni a pénzt. Hiánytalanul megjött a cucca a megbeszélt időre.

Az első mondatomon volt a hangsúly.

A második is így kezdődik: "Gondolom", tehát nem tényeket közöltem.

Kösz az infót az eladóval kapcsolatban, ez hasznos. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ennek a kettőnek mi köze egymáshoz? A dugattyúkat a főtengellyel együtt lefelé, a karter felé szeded ki, nem? Ehhez nem kell levenni a hengerfejet tudtommal... ^_^

Szóval azt mondjátok, 17DR-be is mehet a 10W40? Lehet legközelebb azt kap a fehér, próbaképp, úgyis jön a hideg idő, amikor előnyösebb a 15W-nél.

Nekem mindkét moci azzal ment, kivéve amikor az élőhalott szerencsétlenből már úgy folyt mindenhol hogy a csomagtartóajtóm is olajpöttyös lett egy autópályázás után ;) akkor kapott turbódízel teherautó-olajat, és az kicsit tovább maradt benne. Az új még csak 10w40-et kapott :D

És ez jobb mint a castrol magnatec? :D

Persze. a castrolt az ember sajnálja beleönteni a fűnyíróba :D Bár ennyiért ezt is. Akkor már VIP-et bele, aztán mehet a nyírás :D

Link to comment
Megosztás:

Az első mondatomon volt a hangsúly.

A második is így kezdődik: "Gondolom", tehát nem tényeket közöltem.

Kösz az infót az eladóval kapcsolatban, ez hasznos. ^_^

Mol benzinkúton ugyanazt az olajat amit a neten 3ezer/liter áron árulnak, ott 9900ft 1liter:) Dúrva.. Tuti megrohad nekik:D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon sajnálom, és biztos már 1000x feltették a kérdést, de nincs időm végig olvasni, vagy megkeresni a választ.

Nagyon megköszöném a rövid választ.

Hány liter olajat kell olajcserénél beleönteni a tartályba? Nincs már meg a gépkönyv, és én szeretném az olajat cserélni.

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Nagyon sajnálom, és biztos már 1000x feltették a kérdést, de nincs időm végig olvasni, vagy megkeresni a választ.

Nagyon megköszöném a rövid választ.

Hány liter olajat kell olajcserénél beleönteni a tartályba? Nincs már meg a gépkönyv, és én szeretném az olajat cserélni.

Köszönöm!

pálcán nincs bejelölve? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nagyon sajnálom, és biztos már 1000x feltették a kérdést, de nincs időm végig olvasni, vagy megkeresni a választ.

Nagyon megköszöném a rövid választ.

Hány liter olajat kell olajcserénél beleönteni a tartályba? Nincs már meg a gépkönyv, és én szeretném az olajat cserélni.

Köszönöm!

Ha írnál legalább egy motorkódot, akkor könnyebb lenne ^_^

Link to comment
Megosztás:

akkor ez az opeles olaj erős középkategóriába tartozik? VAgy még attól is redvább?

Nem hiszem hogy teszkó olaj, de azt sem hogy a castrol-valvo-stb szintjén lenne. Én nem önteném bele, de én bele vagyok buzulva az új motoromba :D Ma is nekiálltam szelepfedelet takarítani, meg fényesítgetni, csak azért mert miért ne :D

Nagyon sajnálom, és biztos már 1000x feltették a kérdést, de nincs időm végig olvasni, vagy megkeresni a választ.

Nagyon megköszöném a rövid választ.

Hány liter olajat kell olajcserénél beleönteni a tartályba? Nincs már meg a gépkönyv, és én szeretném az olajat cserélni.

Köszönöm!

Azt is megtudjuk hogy milyen autóba kéne önteni? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem hogy teszkó olaj, de azt sem hogy a castrol-valvo-stb szintjén lenne. Én nem önteném bele, de én bele vagyok buzulva az új motoromba ^_^ Ma is nekiálltam szelepfedelet takarítani, meg fényesítgetni, csak azért mert miért ne :D

Hát..én is szeretem az enyémet. Mégha a csövek keszekuszák is, meg a kábelek is.. :D És azaz olaj, hogy Total quartz 7000??Az milyen? Jó? Rossz? Valami tapasztalat? ilyen van 5 liter ilyenem..De nem akarom beleönteni, csak a castrol magnatecet. Legalábbis ha tudnám, hogy van olyan jó akkor lehet bele is önteném...de nemigazán akarok kavarni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.