Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

Mátyás Gábor? :D Olyan is volt? Lehet, nem volt erősségem a történelem. Se. ;) És őt hogyan válsztották? A Duna jegén a nyakába dobtak egy Opel kormánykereket? :lol:

Van az a mondás, hogy mindenkinek köszönj a zuccán, ki tudja ki az apád... :lol:

Szal ennyiből lehetek akár királyi leszármazott is... főleg hogy annak is érzem magam :lol: :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Én azért odamentem volna, hátbacsapkodom, szevasz B+ hát te vagy az?! :D :lol: :lol:

egyszer egy kollégának így köszöntem, de nem csapkodtam meg, rendesen nekemesett hogy mi az hogy b+ :lol:

ismeretlennek méginkább jólett volna, bár majdnem mondtam neki hogy b+ mármint Gabinak, mert két szakasz közt majdnem nekemjött, mert ugyebár akkor is nagyba magyarázott vmit hátrafelé, és nekem akart jönni

Link to comment
Megosztás:

egyszer egy kollégának így köszöntem, de nem csapkodtam meg, rendesen nekemesett hogy mi az hogy b+ :D

ismeretlennek méginkább jólett volna, bár majdnem mondtam neki hogy b+ mármint Gabinak, mert két szakasz közt majdnem nekemjött, mert ugyebár akkor is nagyba magyarázott vmit hátrafelé, és nekem akart jönni

Jó persze én sem igy megyek oda senkihez sem, csak poén volt.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Nem tudom hogy miért egy jobb 5W 40es olajat akarok a gépembe rakni.

Az a kérdés 170.000 nél nem ártok e vele nagyon, mert ugye ez hígabb mint az eddigiek, jön a nyár- és akkor nehezebben épül fel a nyomás. Ha elszúrom akkor önthetek-e 10W 40est (azonos teljesítményszintűt) hozzá, illetve pótlásnak.

A szelepfedelemmel kapcsolatban az a jó hír hogy most nem ereszt át- csupán a rotornál látszik egy csöpp folyás.

Apropos, melyik fajta a tömítés a jobb bele? A mostani is 500 Ft volt, mint az előző, csak azt kb 10.000 km után szétáztatta az olaj, a hengerfejig úszott az egész a fürdőben.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom hogy miért egy jobb 5W 40es olajat akarok a gépembe rakni.

Az a kérdés 170.000 nél nem ártok e vele nagyon, mert ugye ez hígabb mint az eddigiek, jön a nyár- és akkor nehezebben épül fel a nyomás. Ha elszúrom akkor önthetek-e 10W 40est (azonos teljesítményszintűt) hozzá, illetve pótlásnak.

A szelepfedelemmel kapcsolatban az a jó hír hogy most nem ereszt át- csupán a rotornál látszik egy csöpp folyás.

Apropos, melyik fajta a tömítés a jobb bele? A mostani is 500 Ft volt, mint az előző.

Nem tudom, szerintem a 10W40 bevált szinte mindenkinek, én nem is tennék bele mást, és akkor nem is kell aggódni, lehet-e saját magával keverni. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, szerintem a 10W40 bevált szinte mindenkinek, én nem is tennék bele mást, és akkor nem is kell aggódni, lehet-e saját magával keverni. :blush:

így így

gyárilag is 10essel jön ki, 170 ezernél szerinted az illesztések hézagai csökkennek?

10est bele

az 5 ös G nek kell

illetve ha gyárilag is 5 ös van előírva akkor eddig is 5ös kellett volna bele

Link to comment
Megosztás:

Most nem azééééé...

Csak elmesélem..

Szombaton már megen olajat kellett cserélnem. Október elején volt legutóbb..

A sokszori Q8 után, most Metabond került bele.

Hát mit mondjak.. Ahhoz képest, amikor új Q8 került bele, most piszok nagy a különbség.

A motor sokkal jobban elcsendesedett, kiegyenlítettebben jár.

Megéri!

Link to comment
Megosztás:

Most nem azééééé...

Csak elmesélem..

Szombaton már megen olajat kellett cserélnem. Október elején volt legutóbb..

A sokszori Q8 után, most Metabond került bele.

Hát mit mondjak.. Ahhoz képest, amikor új Q8 került bele, most piszok nagy a különbség.

A motor sokkal jobban elcsendesedett, kiegyenlítettebben jár.

Megéri!

Miért cseréltél? Október óta letekerted a mennyit is? 10000km-ert?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.