Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

Ma nekem is mondta valaki, hogy ő nem vesz metát, mert hallotta, hogy valakinek a miatt ment tönkre a motorja. Valami tengely besült mert nem kapott megfelelő olajozást, mert a szivattyú nem tudta a metát elég ütemben felszívni. Nem nagyon tartom valószínűnek, hogy ez az olaj miatt volt. Inkább csak véletlen egybeesés lehetett.

Link to comment
Megosztás:

Ma nekem is mondta valaki, hogy ő nem vesz metát, mert hallotta, hogy valakinek a miatt ment tönkre a motorja. Valami tengely besült mert nem kapott megfelelő olajozást, mert a szivattyú nem tudta a metát elég ütemben felszívni. Nem nagyon tartom valószínűnek, hogy ez az olaj miatt volt. Inkább csak véletlen egybeesés lehetett.

Elég idétlen duma, nem egy tribológustól való az szent! :D

Nekem a 225 ezret futott bontatlan gépemben 40 ezer óta van Metabond és meg vagyok elégedve vele. ;)

Link to comment
Megosztás:

én pl az akkor még csak 4 éves verdámba tettem

1.4es 60 lovas

azóta 82 ezer van benne az 50 ezer helyett.

170el szépen csendben megyek vele ha kell, 40el alapajáraton 5.ben rángatás nélkül.

felületnemesítő ami igazából a metabond sajátja és ezt hamisították is régebben, volt is belőle jópár besülés stb...

aztán perek és a metabond nyerte.

kb 10éve ismerem a metabondot, ezt már eccerkéccer le is irtam, és a Wareszunknak is jót tett, és az Astra se panaszkodik.

amugy meg hogy nem jobb a noname olajoktol?? elmondanám, hogy ELF olajról beszélünk!

ezen lehetne vitázni, de ha szőkecigu kolléga is csak a Q8 át hajtja akkor én meg csak a metabondot hajtom, és árában is kedvező, ha nagykeres áron veszed.

jah és ha szerzett(lopott) olajok árát nézed, akkor vegyél piacon...szóval így könnyű leminősíteni az törvényesen leadózott termékek árait

üdv

Link to comment
Megosztás:

170el szépen csendben megyek vele ha kell, 40el alapajáraton 5.ben rángatás nélkül.

Azért erre a 170-re szépen csendben kíváncsi lennék :D

40-nél 5-ben pedig nagyon szépen kínzod a motort.

Erről az egész "ilyenolajatvegyélmertazjó-olyatvegyélmertazmégjobb"-ról annyit, hogy kinek a pap - kinek a paplan.

Jó bornak amúgy sem kell cégér.

Link to comment
Megosztás:

Ma nekem is mondta valaki, hogy ő nem vesz metát, mert hallotta, hogy valakinek a miatt ment tönkre a motorja. Valami tengely besült mert nem kapott megfelelő olajozást, mert a szivattyú nem tudta a metát elég ütemben felszívni. Nem nagyon tartom valószínűnek, hogy ez az olaj miatt volt. Inkább csak véletlen egybeesés lehetett.

Így lesznek a városi legendák. Magyar ember meg szeret fröcskölni, és elfelejti hozzátenni hogy ő volt a hülye,

nem az olaj szar, mint ahogy ez legutóbb is kiderült (motorpucoló adalék miatti gondok, amit az olajra fogott).

Meg aztán a jó olaj sem javít meg egy szar olajpumpát, vagy egy szétkopott csapágyat, ami elengedi a nyomást :D

Link to comment
Megosztás:

Szonik egy időben meg akarta magyarázni itt, miért jó a 20W-s olaj a mocijába :D

Amúgy meg ő tudtommal sosem próbált metát, tehát véleménye nem igazán lehet róla ;)

Tökéletes lesz az az olaj bele, és ha adalékot is akarsz (véleményem szerint ha hosszú távra

tervezel ezzel az autóval, akkor mindenképpen megéri), akkor a Gold vagy a C típus kell neked bele.

Ha eszegeti az olajat, akkor inkább a C.

milyen változást tapasztalnék a Metabond C használatával ?

megéri ezzel foglalkozni ?

Link to comment
Megosztás:

milyen változást tapasztalnék a Metabond C használatával ?

megéri ezzel foglalkozni ?

nem túl észrevehetőt. mondjuk ha spórolós vezető vagy, akkor ezzel még többet tudsz fogni

a fogyasztáson, úgy észrevehető. Igazából haszna ennek ott van, hogy megőrzi a motor jelenlegi

állagát (ha nem túl szar), tehát ha hosszú távra tervezel az autóval, akkor mindenképpen

meghálálja.

Link to comment
Megosztás:

nem túl észrevehetőt. mondjuk ha spórolós vezető vagy, akkor ezzel még többet tudsz fogni

a fogyasztáson, úgy észrevehető. Igazából haszna ennek ott van, hogy megőrzi a motor jelenlegi

állagát (ha nem túl szar), tehát ha hosszú távra tervezel az autóval, akkor mindenképpen

meghálálja.

mondjuk 1 liter megtakarítás / 100 km ?

mert akkor nekem lehet , hogy megérné

Link to comment
Megosztás:

mondjuk 1 liter megtakarítás / 100 km ?

mert akkor nekem lehet , hogy megérné

ezt így nem lehet behatárolni. de egyébként mivel ha jól emlékszem, te sokat

jársz rövid távra, mindenképpen hasznos lenne, mivel hideg motort elég jól védi addig

is az adalék, míg az olajzás nem kielégítő. Így nem kopik szét pár 10e km alatt

a motorod hasonló használat mellett.

Link to comment
Megosztás:

40el kínzom?

azt hallani lehetne..persze nem gyrsulok 40ről, de városban kényelmesen megy magától, gáz nélkül alapjáraton.

ugyan ugy mint a 170es tempót is

van motorhang, de hallom a menetszelet a gumit stb, tehát nem a moci üvöltést hallom, sőt mig a kipufogó hangja is elhalkul, nem ugy mint 120nál :D

metabond olajok= elf

;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Hamarosan meg lesz az idei harmadik olajcseréje is a kicsi Asty-mnak. Metabond olajat szeretnék, mert azt olvasgattam, hogy halkabb lesz tőle a motor. Valamint mivel elég megviselt motor már (óra szerint >191000) ezért egy metabond C-t is raknék bele, csak nem okoz kárt. ;)

Viszont olyat olvastam, hogy első kezelés során, literenként 0,5 liter metabond C-t kell utántölteni. Tehát 3,5 lityó megy a mociba, ügye. Akkor fele-fele arányban kéne beleöntenem? 1,75 liter metabond 15W40, meg 1,75 liter metabond cö. Vagy lehet hülyeséget olvastam. Így viszont marha drága mulatság, mert 250ml az 9000 forint körül van. Ez most akkor hogy is van? :D

Milyen metabond 15W40-es motorolajat szerezzek be? Star, Classic, meg nem tudom még milyenek vannak.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Hamarosan meg lesz az idei harmadik olajcseréje is a kicsi Asty-mnak. Metabond olajat szeretnék, mert azt olvasgattam, hogy halkabb lesz tőle a motor. Valamint mivel elég megviselt motor már (óra szerint >191000) ezért egy metabond C-t is raknék bele, csak nem okoz kárt. ;)

Viszont olyat olvastam, hogy első kezelés során, literenként 0,5 liter metabond C-t kell utántölteni. Tehát 3,5 lityó megy a mociba, ügye. Akkor fele-fele arányban kéne beleöntenem? 1,75 liter metabond 15W40, meg 1,75 liter metabond cö. Vagy lehet hülyeséget olvastam. Így viszont marha drága mulatság, mert 250ml az 9000 forint körül van. Ez most akkor hogy is van? :D

Milyen metabond 15W40-es motorolajat szerezzek be? Star, Classic, meg nem tudom még milyenek vannak.

Hali.

Beleöntöd a Meta C-t-, majd felöntöd a Metabond olajjal a megfelelö szintig és ennyi.

Miért 15w40-et használsz?

Én nem vettem észre hogy csöndesebb lett volna a motor mikor beleöntöttem a Metát.

Itt a forumon keresd meg opel 16v-t Ö tud segiteni Neked az olaj beszerzésében.

http://www.opelforum.hu/index.php?showuser=30

Egyébként én is Metabond C-t, és Metabond 10w40 Speed oilt töltöttem bele, elötte Valvoline-nal jártam azt jobban fogyasztotta, és 7000 km megtétele után minden inditásnál hallani lehetett a hidrotökéket.

A Meta most közelit a 7000 hez, és eddig nem hallom hideginditásnál hogy csattognának a hidrotökék.

Link to comment
Megosztás:

Tessék ide leirni, hogy ki mit és milyért tölti bele az autóba.

Üdv! Az én f-es 1.4l 8v astrám már túl van a 200 ezredik km-en, és valvoline 15/40 olajat használok,abból is a 100ezer km-nél többet futott autókhoz valót! Eddig nem volt vele probléma pedig 10-15 e. km-enként cserélem! Nekem bevált!

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Az én f-es 1.4l 8v astrám már túl van a 200 ezredik km-en, és valvoline 15/40 olajat használok,abból is a 100ezer km-nél többet futott autókhoz valót! Eddig nem volt vele probléma pedig 10-15 e. km-enként cserélem! Nekem bevált!

Hali.

Ha vissza olvasol, elég sok tapasztalat le van irva többféle olajrol.

Ha esetleg olajat szeretnél váltani sokat segit benne.

Link to comment
Megosztás:

Üdv! Az én f-es 1.4l 8v astrám már túl van a 200 ezredik km-en, és valvoline 15/40 olajat használok,abból is a 100ezer km-nél többet futott autókhoz valót! Eddig nem volt vele probléma pedig 10-15 e. km-enként cserélem! Nekem bevált!

Üdv, nekem ugyanez van (1.4 8v X14NZ) most 135000 km-rel, havi kb 2500km futással, és én is Valvoline Maxlife 10w 40-et használok, kb 12000 km-ként csere. Eddig nagyon pozitívak a tapasztalatok.

OFF Mik a tapasztalataid 200 ezren túl ezzel a motorral, illetve a kocsival magával. Tényleg "elnyűhetetlen"? Én most azon godolkodom, hogy még most kellene beújítani helyette egy G Astrát (persze használtan), vagy ezt "kultusztárgyá" nevelni, és addig futni vele, amíg lehet:-) ON

Üdv . Zoli

Link to comment
Megosztás:

Üdv, nekem ugyanez van (1.4 8v X14NZ) most 135000 km-rel, havi kb 2500km futással, és én is Valvoline Maxlife 10w 40-et használok, kb 12000 km-ként csere. Eddig nagyon pozitívak a tapasztalatok.

OFF Mik a tapasztalataid 200 ezren túl ezzel a motorral, illetve a kocsival magával. Tényleg "elnyűhetetlen"? Én most azon godolkodom, hogy még most kellene beújítani helyette egy G Astrát (persze használtan), vagy ezt "kultusztárgyá" nevelni, és addig futni vele, amíg lehet:-) ON

Üdv . Zoli

Hali! Az enyém 15éves múlt és a taposólemezt kellett most kijavíttatnom,mert valószínű hogy az előző tulaj felakadt vele és megrepedt a lemez ami elkezdett rosdásodni! Egyébként tökéletes a karosszéria egy két felületi rozsda de javítva lesz! Motorikusan is tökéletes lenne , (szintén) ha az előző tulaj valami jófajta olajjal használta volna.Sajno a szelepdeknim dugig volt olajsárral avezérmű tengely kenése megszünt mert beégett az olejzó furat ami a tengelyen van.Alig bírtuk fúróval kitisztítani.Úgyhogy még lesz egy vez.mű tengely cserém is a hozzávalókkal! Bocsi ha túl sokat írtam! Üdv! Celi

Link to comment
Megosztás:

Hali! Az enyém 15éves múlt és a taposólemezt kellett most kijavíttatnom,mert valószínű hogy az előző tulaj felakadt vele és megrepedt a lemez ami elkezdett rosdásodni! Egyébként tökéletes a karosszéria egy két felületi rozsda de javítva lesz! Motorikusan is tökéletes lenne , (szintén) ha az előző tulaj valami jófajta olajjal használta volna.Sajno a szelepdeknim dugig volt olajsárral avezérmű tengely kenése megszünt mert beégett az olejzó furat ami a tengelyen van.Alig bírtuk fúróval kitisztítani.Úgyhogy még lesz egy vez.mű tengely cserém is a hozzávalókkal! Bocsi ha túl sokat írtam! Üdv! Celi

Údv.

Köszi, minél több infót kapok, annál jobb:-)

Zoli

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.