Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Lehet, nem a legjobb topican kérdezem, előre is bocs. Az a gondom, hogy olajcsere előtt állok, és a csergőben a szűrő mellé kértem egy leeresztő csavart is alátéttel, gondoltam, kicserélem az egészet. Amennyire emlékeztem tavalyról, a csavar már nem volt a topon... Na láss csodát otthon vettem észre, hogy az új csavar nem lesz jó, mert a feje látványosan kisebb, a menet pedig (amennyire meglazítva, de nem teljesen kivéve meg tudtam mérni a bent lévőt) vagy 1 mm-el vastagabb a mostaniban. Azt mondja az eladó srác, hogy ez az egy fajta van, és nagyjából mindegyik astrába ez kell. Kiderült, hogy valószínűleg egyszer már beleszakíthatták a menetet, és vágtak egy új menetet a kartelba, majd betettek egy vastagabb csavart. A gond csak az, hogy jóval nagyobb a feje, le is lóg, és ez olyan kialakítású, hogy nincs alátét, csak a menet tőmít. Már legutóbb is teflonszalaggal raktam be, de egy picit így is nedvesedik.

A kartelt levenni és cserélni se kedvem, se pénzem, se helyem.

Van esetleg valami jó tippetek mit lehetne tenni, vagy rakjam össze szépen megint teflonszalaggal, aztán ha kicsit nedvesedik, ne érdekeljen? Azért szerencsére nincs jelentős olajfogyás.

Egyáltalán lehet javítani ezt valahogy normálisan? Félek, bontóban csak hasonló kartelt találnék, egy új ára meg gondolom horror.

Előre is köszi a választ!

Link to comment
Megosztás:

Köszi az ötletet! Van ennek a másiknak valami neve? Nem ismerem ugyan, de ha valami textilszerű, az nem nedvesedik át?

megszívja magát, de pont emiatt dagad be és nem ereszt, ezzel szerelünk vizet

ilyen kis henger alakú a doboza, szerelvényboltban lehet kapni

talán az olajnál is beválik

Link to comment
Megosztás:

Nemócsó. C kell neked, esetleg a Gold. Mindkettő 9250 -10%.

Először teljes flakon, köv olajcseréknél csak a fele.

Akkor várjam meg a teljes olajcserét? vagy eresszek le az olajból anyit amennyi az adalék mennyisége? 4000 km van most olajban 10-nél kidobom! Érdemes ehhez hozzáönteni? :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

A kenderkócos dologhoz:

Nem hülyeség a leeresztő csavar réz vagy alu tömítését néha cserélni, mert most nekem is meg van tekerve kóccal a csavar. Ugyanis legutóbbi olajcsere alkalmávan simán -immáron vagy negyedszer- visszacsavartam a régi alátéttel, feltöltöttem olajjal és sajna elkezdett csepegni. Aztán pár forintért beszereztem a tömítést és nekiálltam volna leereszetni az olajat. Egy üres, tiszta kannát kezdtem keresni a garázsban, nehogy piszok kerüljön a friss olajba, de aztán feladtam. Kértem ismerőstől egy kis kócot, meglazítottam a csavart és rátekertem a menetre. Most, olajcserénél pótlom a kimaradt munkafázist.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.