Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

Ha ritkaság ha nem, az a porszívó gégecsőhöz hasonlító tartó vicces. Hiába kuriózum a kocsi, szerintem ez így ebben a formában ronda. Persze a spoilerről beszélek, a többi rendben van. :lol:

Ok akkor mégegyszer utoljára, mert Gelko türelme is véges... a gégecső kinézet azért van mert valahogy meg kell oldani, hogy mozgatható - állítható maradjon a a spoiler magassága. Hát a 90es években ez jó ötletnek tűnt, sztem reklamálj a Opel DTM csapatnál, biztos vevők lennének jobb ötletre....

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ha ritkaság ha nem, az a porszívó gégecsőhöz hasonlító tartó vicces. Hiába kuriózum a kocsi, szerintem ez így ebben a formában ronda. Persze a spoilerről beszélek, a többi rendben van. :lol:

Azért ilyen,mert egy léptetőmotor állitja a magasságát automatikusan.A gégecső meg követi az elmozdulást. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy angol oldalon találtam egy szer egy házilag épitett Astra DTM-et.A srác egyedileg megcsinálta magának a középmotoros replikát,ugyanúgy 4,6-os Northstar motorral.

http://opel.resmoto.com/tuning/opel_astra_dtm.jpg

Ugyanigy nézett ki,csak nem került annyiba mint az eredeti :lol:

Csak ennek OPC X-Treme a neve. 4.0 V8 444LE.

Link to comment
Megosztás:

Ok akkor mégegyszer utoljára, mert Gelko türelme is véges... a gégecső kinézet azért van mert valahogy meg kell oldani, hogy mozgatható - állítható maradjon a a spoiler magassága. Hát a 90es években ez jó ötletnek tűnt, sztem reklamálj a Opel DTM csapatnál, biztos vevők lennének jobb ötletre....

Dehogy reklamálok. Nekem nem tetszik oszt kész. Soha nem lesz ilyen autóm, hogy annyira zavarjon hogy elkezdjek gondolkodni más megoldáson. :lol:

Egyébként az antennaszerű megoldás nem is lenne olyan rossz 5let és a szárak között mondjuk szimeringek lennének, amik tömítenek, így a beázás is megoldva. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát igen,nem szép dolog egy ritkaságból viccet csinálni :lol:

Egyedül a Taxit szántam viccnek, mert abban is állíthatóak voltak a "spoilerek".

Az EVO500-ról meg még nem hallottam (bár lehet, hogy láttam képen, de nem tudtam, hogy az az),

igen ez van, fiatal vagyok Opeles téren (is): még csak a Lotus Omegáról meg az Irmscher 3000-eséről hallottam már.

Tanítóbácsibrancs :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy újabb gyöngyszem:

http://www.hasznaltauto.hu/3182074_suzuki_swift_2009

Ahogy a kerék kitölti a kerékjáratot:

http://www.hasznaltauto.hu/kepek2.auto?hir...68354&fid=1

Egy több mint 9 éves suzukiért nem pénz :lol:

Én a 3 éves WagonR-t adtam el ennyiért.

9-éves, ehhez képest az van írva hogy 2009/6. Azért olyan olcsó, mert még fél misit rá kéne költeni, hogy úgy be tudjak ülni, hogy ne kelljen mindehol az Opelosok harsány röhögését hallgatnom. :lol: Meg a meghirdetett ár kétszeresében van neki, ezek szerint tiszta jó szándékból bukik rajta egy milliót. :lol: Rendes csávó.

Link to comment
Megosztás:

Ilyet kell tenni a kocsitokba. Tuti jó lesz. Főleg turbojet-el. :lol:

utánnaolvastam, a turbojet, egy levegőgyorsító, berakod a csőbe és... forog. Hogy ez innentől hogyan gyorsítja a levegőt ne kérdezzétek. :lol:

Le vagy maradva öcsisajt! :D Nekem már kettő is van, egy szívócsőben, egy kipuffban. :D garantált +20 paci! :P :lol:

Amúgy ugyanaz a működési elve mint a ventillátornak, az is forog, és gyorsítja a levegőt, mit nem lehet ezen érteni?! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Le vagy maradva öcsisajt! :D Nekem már kettő is van, egy szívócsőben, egy kipuffban. :P garantált +20 paci! :lol: :lol:

Amúgy ugyanaz a működési elve mint a ventillátornak, az is forog, és gyorsítja a levegőt, mit nem lehet ezen érteni?! :lol: :D

Kipuffban nem olvad el az a szar? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.