Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nézd el nekik,nem egy gyakori látvány mifelénk :lol:

De azért itthon is fut 1-2 példány tudtommal...

Mindegy, mondjuk találok a neten egy képet amin nem széria verdáról van szó, előbb én rákeresek, hogy nem-e vmi ritkaság, ami lehet nem tetszik de azért akko' is gyári :lol: 2003-opel-astra-dtm-8_1024x0w.jpg

Kissé túlspilázott, dehát a DTM-be elkell.... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

De azért itthon is fut 1-2 példány tudtommal...

Mindegy, mondjuk találok a neten egy képet amin széria verdáról van szó, előbb én rákeresek, hogy nem-e vmi ritkaság, ami lehet nem tetszik de azért akko' is gyári :lol: Kissé túlspilázott, dehát a DTM-be elkell.... :lol: :lol:

Egy angol oldalon találtam egy szer egy házilag épitett Astra DTM-et.A srác egyedileg megcsinálta magának a középmotoros replikát,ugyanúgy 4,6-os Northstar motorral.

opel_astra_dtm.jpg

Ugyanigy nézett ki,csak nem került annyiba mint az eredeti :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy angol oldalon találtam egy szer egy házilag épitett Astra DTM-et.A srác egyedileg megcsinálta magának a középmotoros replikát,ugyanúgy 4,6-os Northstar motorral.

Ugyanigy nézett ki,csak nem került annyiba mint az eredeti :lol:

Jajhátkérem... aki olyan országban született, ahol ezt emberi keretek között meg lehet tenni (nemcsak a tunyingot, hanem a papírozást :lol:) Amúgy jó kis fíling lehet... ezért nem tettem le a V8ról.. csak odázom... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jajhátkérem... aki olyan országban született, ahol ezt emberi keretek között meg lehet tenni (nemcsak a tunyingot, hanem a papírozást :P ) Amúgy jó kis fíling lehet... ezért nem tettem le a V8ról.. csak odázom... :lol: :lol:

Szerinted az itthoni,csővázas diablo és egyéb replikák hogy keletkeznek?Itthon nem ad a hatóság engedélyt rájuk :lol:

Itthon megépitik,angliában forgalomba helyezik,angol autóként visszahozzák,leregadózzák és mehet a móka :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valami ilyet szeretnél? :D

Plusz van még a karbon alatt egy cuki spirálkompresszor is,hogy bizos elkaparjon utolsó fokozatban is :lol:

Gyáriban így nézett ki :

57150_1247074315.jpg

de ez "csak" egy LS1es... én szívem szerint egy LS2 vagy LS7est tennék bele (Nem igaz, egy Vortec L18 az álom... 8128 ccm :lol: - de csak mert megalomán vagyok, és nagyobb nincs :lol: persze sok és nagy kompresszorral :lol: :P )

értettem főnök... off végeeeee folyt a B omega társalgóban....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.