Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

szélvédő matrica, krómos ablakspricni + króm foose, felni kivételével jól látom hogy ez sima gyári? :lol:

juj a króm rendszámtábla keret majdnem lemaradt. ^_^

"Jól látod Róka,esett is,de nekünk ez nem jó,úgyhogy menj szépen hátra és verd le azt a kurv4 lakatot!" :huh:

Link to comment
Megosztás:

"Jól látod Róka,esett is,de nekünk ez nem jó,úgyhogy menj szépen hátra és verd le azt a kurv4 lakatot!" :huh:

Egyébként ezzel arra akartam utalni, hogy általában Chip Foose a 0ból épít kocsikat, tehát biztos odáig lenne a boldogságtól ha ilyen 5perces tuning verdán látná viszont a nevét. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Max. sebesség

-200km/h óra szerint

-175km/h gyári adat

:huh:

De mi az kék kütyü a mocitető alatt?

Az a doboza a beépített w i l lan y antennának :lol: ^_^

Tudod, hogy menet közben a "boxból" is hozzáférhessenek a jármű adataihoz, és állítani tudjanak rajta akár menet közben B) :P

Link to comment
Megosztás:

elképzelem ahogy az amerikaiak kimondottan az 1.3rettenet ignáchoz tervezik ezt a valamit....

node azé +20ló :huh: :lol:

Pedig de.. mert rájöttek, hogy olcsóbba 2,6os motorokat így csinálni, igaz az csak V6 volt, így meg V8 lesz, de sebaj.. no akkor kell a +40LE ^_^

Nem is értem a 2,4 V6 miért nem jön be nekik, összetoldva 2db 1,2es 3hengeres "szupermotort" a la fócvágen...

Link to comment
Megosztás:

Pedig de.. mert rájöttek, hogy olcsóbba 2,6os motorokat így csinálni, igaz az csak V6 volt, így meg V8 lesz, de sebaj.. no akkor kell a +40LE :lol:

Nem is értem a 2,4 V6 miért nem jön be nekik, összetoldva 2db 1,2es 3hengeres "szupermotort" a la fócvágen...

Vili megkapta...v6 van a kadettba, aztán vkik beszélgettek..."te, nem is tudtam h gyártottak 3hengeres kadettot..." :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.