Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

kár hogy nem volt valamelyik nap gép nálunk, de hát telekre mentünk dolgozni B)

suzuki, lemez motorháztető, lefalazott csomgatérajtó, sorjás széllel, festés nélkül

elöl olyan légbeömlő (természetesen kézzel lakatolt), mint ami subaru impreza wrx-en van

komoly volt B)

Link to comment
Megosztás:

Nemfikázni bogarat, láttam már csúnyábbat is. Nekünk is van egy, és az enyémet is majd be fogom ide linkelni, mert szerintem nektek az is cicás lesz, már csak az OffRoados emelés, és a színe miatt is :-))

Segítsetek már nekem. Ismertek vmi oan eszementet, aki épített már Kadettból offroadot? Főleg igazi érdekel, amiben Frontera, vagy Vitara alsó rész van. (futómű, meg minden)

Link to comment
Megosztás:

Speciel, szerintem annyira nem vészes.... Legalább a típushoz tervezett, normálisan legyártott lökös, illeszkedik a karosszéria vonalaihoz. Nem csak úgy odab...tak valamit. Mondjuk az ezüst rács, az télleg gagyi, főleg, hogy ennyi van belőle. Miért nem feketét használtak????

Link to comment
Megosztás:

Speciel, szerintem annyira nem vészes.... Legalább a típushoz tervezett, normálisan legyártott lökös, illeszkedik a karosszéria vonalaihoz. Nem csak úgy odab...tak valamit. Mondjuk az ezüst rács, az télleg gagyi, főleg, hogy ennyi van belőle. Miért nem feketét használtak????

Illeszkedik?

Nézd már meg a lámpa lökös találkozást!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.