Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...
Ha lökös is fekete lenne a szürke helyett, akkor az összkép lényegesen jobb volna.

érdemes megnézni az "elválsztó" csíkot is a csomagtartófedélen meg a hátsó lámpák állását meg a rendszámtáblavilágítás helyét....ha már költött átalakításra lehetett volna............... :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ezen csak egy gyufa segít. :) Borzasztó minőségű "fényezés", szerintem spray-vel készült. Silány a kasztnimunka (tök hullámos), a morcosítás is borzasztó (bár szerintem mind az, de ettől még másnak tetszhet) minőségű munka, szóval az egész összképen egy új autó segítene. Mindez 300-ért... stupid.gifcrazy.gif

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ezen csak egy gyufa segít. :) Borzasztó minőségű "fényezés", szerintem spray-vel készült. Silány a kasztnimunka (tök hullámos), a morcosítás is borzasztó (bár szerintem mind az, de ettől még másnak tetszhet) minőségű munka, szóval az egész összképen egy új autó segítene. Mindez 300-ért... stupid.gifcrazy.gif

.....pont ez a véleményem nekem is.... ez nem cicás ótó, hanem elgagyizott barkácsolós erőlködés! ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.