Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Idézet: "Eladóvá ill cserélhetővé vált ez az egyedi alufelni!!!"

Tényleg egyedi...Nincs még egy ilyen marha aki ilyen papucsokkal járna :) :) Keresse csak a balekot aki elcseréli vele, és keresse csak a még nagyobb balekot aki ad érte 90 darab ezrest.... :D :D :D

szerintem ehhez kimondottan menne! :lol:

hellokittykveg.JPG

Link to comment
Megosztás:

jó 1-2 járgányon jól állnak na :)

meg Opelt akartam minden féle képpen...meg ezt hozta az élet össze :) én nem úgy értettem hogy csak szögletes kockákkal akarok járni:D tunning gépekbe nekem jobban be jön az ilyen durván faragott vonalak és ennyi :D B corsának meg vagyok elégedve a külsejével...bár ha hátulról rá nézek, a hátsó lámpákon el gondolkodok picit

Link to comment
Megosztás:

meg Opelt akartam minden féle képpen...meg ezt hozta az élet össze :) én nem úgy értettem hogy csak szögletes kockákkal akarok járni:D tunning gépekbe nekem jobban be jön az ilyen durván faragott vonalak és ennyi :D B corsának meg vagyok elégedve a külsejével...bár ha hátulról rá nézek, a hátsó lámpákon el gondolkodok picit

elgondolkodni máson szokás, de el gondolkodni semmin :)

fateromnak pl nem tetszik a b corsa formája, nekem meg az nem tetszik benne, hogy a váltóbox nem ér össze a középkonzollal, de szép tuning példányokat lehet belőlük látni, elég egy mutatós felni feszülős gumival, és már egész más képet mutat anyuci bevásárlókocsija :D

Link to comment
Megosztás:

fúúúú szóval ez az az autó, amit egyszer álmaid autójának neveztél, csak eltitkoltad. Jol tetted :)

Egyébként azt nem értem, ha valaki ilyet hoz ki az autóbol, az hogy indul autót venni? :)

Én pl valami olyasmit gondoltam ki, hogy elképzeltem, mit szeretnék megcsinálni rajta, és olyan autót veszek, amiből az ki is hozható.

De egy ilyen kocsi? :D

Szerintem kevesen vannak akik ilyet tuning alapként vesznek :D

Link to comment
Megosztás:

fúúúú szóval ez az az autó, amit egyszer álmaid autójának neveztél, csak eltitkoltad. Jol tetted :)

Egyébként azt nem értem, ha valaki ilyet hoz ki az autóbol, az hogy indul autót venni? :D

Én pl valami olyasmit gondoltam ki, hogy elképzeltem, mit szeretnék megcsinálni rajta, és olyan autót veszek, amiből az ki is hozható.

De egy ilyen kocsi? :D

Szerintem kevesen vannak akik ilyet tuning alapként vesznek :D

Húú srácok ez a Tico nagyon komoly :lol: Volt egy kollegám aki kb 2m magas és 140kilo volt. Kispolskit lecserélte egy Ticora. Kb ilyen tuningot álmodott meg magának, ha ezt meglátja azonnal örömtáncot lejt :D Mondjuk már az övé is elindult a "tuningoljuk fel az autókat" című projecten. Már van tanksapkamatricája :)

Vannak szerelmes lelkek akik ilyen autókba szerelmesek, és nem cserélnék le semmi pénzért egy B corsára (csak egy példa)

Link to comment
Megosztás:

Húú srácok ez a Tico nagyon komoly :) Volt egy kollegám aki kb 2m magas és 140kilo volt. Kispolskit lecserélte egy Ticora. Kb ilyen tuningot álmodott meg magának, ha ezt meglátja azonnal örömtáncot lejt :D Mondjuk már az övé is elindult a "tuningoljuk fel az autókat" című projecten. Már van tanksapkamatricája :)

Vannak szerelmes lelkek akik ilyen autókba szerelmesek, és nem cserélnék le semmi pénzért egy B corsára (csak egy példa)

Ízlések és pofonok!

Link to comment
Megosztás:

Erről a kocsirol jut eszembe, aki megvette tőlünk a 15ös sokküllős bbs eket...

15ös 6j és 35ös Et tehát nem egy nagy szám.

Nézegeti nézegeti, aztán nézi a kocsit.

"Hát peremezni kell, de ha ez az első felnim, amit nem kell festeni."

Aztán elkezdett mesélni, hogy ez van benne meg az, meg még ezt fog rá tenni, meg majd szélesíteni fogja stb stb.

Ide adta a lóvét kezet fogtam vissz lát, ott se voltam, ő is ellépett.

Egy Suzuki Alto volt a nagytuning megtestesítője.

Lehet ismerik egymást :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.