Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Forgalmiban milyen márka/tipus van bejegyezve?

Megnézném műszakin a vizsgabiztos arckifejezését :D

Nem mernék vele beállítani sem Opel se VW talira. Megvernének mindkét helyen :)

Ez olyan mint a félvér kisgyerek. A néger utálja mert fehér, a fehér meg utálja mert néger.

Nem kevés munkát beleölt a srác.

Link to comment
Megosztás:

Az első szó ami eszembe jutott meglátva ezt az autót, az a diszharmónia. Látszik hogy sok munkát beleöltek meg próbálták a lehetőségek szerint igényesen összerakni a vasat, de ezek az alkatrészek egyszerűen nem illenek össze. A Seat Leon hátsó lámpa sehogy sem illik az Astra vonalaihoz, ugyanígy az Audi single frame maszk sem... viszont legalább egyedi, az kétségtelen.

Link to comment
Megosztás:

Az első szó ami eszembe jutott meglátva ezt az autót, az a diszharmónia. Látszik hogy sok munkát beleöltek meg próbálták a lehetőségek szerint igényesen összerakni a vasat, de ezek az alkatrészek egyszerűen nem illenek össze. A Seat Leon hátsó lámpa sehogy sem illik az Astra vonalaihoz, ugyanígy az Audi single frame maszk sem... viszont legalább egyedi, az kétségtelen.

Cserébe viszont baromi ronda. :)

Link to comment
Megosztás:

Az első szó ami eszembe jutott meglátva ezt az autót, az a diszharmónia. Látszik hogy sok munkát beleöltek meg próbálták a lehetőségek szerint igényesen összerakni a vasat, de ezek az alkatrészek egyszerűen nem illenek össze. A Seat Leon hátsó lámpa sehogy sem illik az Astra vonalaihoz, ugyanígy az Audi single frame maszk sem... viszont legalább egyedi, az kétségtelen.

A légzőnyílás meg ferrari 430 scuderia?

Illetve a hátulja színvilágban is hajaz a 360 modenára.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

ez megint egy olyan autó, ami nagy tervekkel indult, de ez lett belőle...

nagyon aprólékos munka, először térháló, és aztán a végleges forma, meg a fék hűtése is profi, de az autó tömege is igencsak megnőhetett, mindenhol fém....

ennyi munkábol épíhetett volna egy replika G extreme opc-t vagy mi a neve a dtmes nek.

Link to comment
Megosztás:

Olyat találtam ami szerintem már túlmutat a cicás topik határain, ez már sztem gusztustalan...

Mit műveltek szegény Calibrával:

%7Boption%7Dhttp://kephost.hu/image-8A6B_4BBF7B3D.jpg[/im]

Te Atya ÚR ISten!!! :) De mégha nem calibra lenne, akkor is csúnyán elbántak szegény kocsival. Ebbe batman bele se ülne, esetleg a pingvinember! :)

De szerintem nincs még készen...a bal elején érdekes színek vannak...

Ha egyszer kész lesz, akkor lesz csak igazán csuda!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

ma már az 1,4 központi injektoros autókon is 5csavaros futómű van. :)

...de a Calibra idején még nem így volt.

Egyébként ma sem feltétlen, épp a minap láttam egy Alfa Mito-t, és meglepődve tapasztaltam hogy a gyári 18"-as felni csak 4 csavarral van a kerékagyra rögzítve. :)

Link to comment
Megosztás:

...de a Calibra idején még nem így volt.

Egyébként ma sem feltétlen, épp a minap láttam egy Alfa Mito-t, és meglepődve tapasztaltam hogy a gyári 18"-as felni csak 4 csavarral van a kerékagyra rögzítve. :)

és akkor mi van?

vannak még 3 csavaros autók is

citrom...

Link to comment
Megosztás:

...de a Calibra idején még nem így volt.

Egyébként ma sem feltétlen, épp a minap láttam egy Alfa Mito-t, és meglepődve tapasztaltam hogy a gyári 18"-as felni csak 4 csavarral van a kerékagyra rögzítve. :)

Félreértettél. Úgy értettem, hogy a mai Astrák legtöbbe alatt már V6 vagy Turbo futóművek vannak. Szóval nem elképzelhetetlen hogy csak egy C20NE, 5csavaros futóművel. :)

Link to comment
Megosztás:

Félreértettél. Úgy értettem, hogy a mai Astrák legtöbbe alatt már V6 vagy Turbo futóművek vannak. Szóval nem elképzelhetetlen hogy csak egy C20NE, 5csavaros futóművel. :)

ez a legtöbbje kicsit erős tulzás nem?

:)

talán gsi-k közzül van sok...

Link to comment
Megosztás:

Idézet: "Eladóvá ill cserélhetővé vált ez az egyedi alufelni!!!"

Tényleg egyedi...Nincs még egy ilyen marha aki ilyen papucsokkal járna :) :) Keresse csak a balekot aki elcseréli vele, és keresse csak a még nagyobb balekot aki ad érte 90 darab ezrest.... :D :D :D

egyedisége nélkül adnék érte 60at gumi nélkül mondjuk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.