Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ülj le Novy, lehet hogy sokkoló lesz amit mondok, senki nem hitte egy percig sem, hogy valódi beömlő. :lol: :lol:

te már csak láttad élőben...

biony biony volt olyan kérdés, hogy miből vágtadki, mert a W nem így áll, jaaa ez merci igaz?

mondom nézd meg közelről, és akkorjött a jaaaa, messziről igazinak látszik... szóval tiéd a karó :(

Link to comment
Megosztás:

te már csak láttad élőben...

biony biony volt olyan kérdés, hogy miből vágtadki, mert a W nem így áll, jaaa ez merci igaz?

mondom nézd meg közelről, és akkorjött a jaaaa, messziről igazinak látszik... szóval tiéd a karó :lol:

Majd egyszer megnézem, és a kedvedért meglepődök, hogy bakker hát ez nem igazi??? :lol: :( Amúgy az a véleményem a tuningról, hogy vagy komplett, motor, futómű, kaszni, egyéb, vagy semmilyen.

Link to comment
Megosztás:

Majd egyszer megnézem, és a kedvedért meglepődök, hogy bakker hát ez nem igazi??? :lol: :lol: Amúgy az a véleményem a tuningról, hogy vagy komplett, motor, futómű, kaszni, egyéb, vagy semmilyen.

hm akkor te nehogy tegyél 22es stabrudta...

am a tuning soha senkinek se sikerült még úgy,hogy na most én egyszerre mindent és most azonnal rögtön.

szép apró lépések, pl én megnéztem, hogy egy ilyen alakítás nekem tetszene, ha teljesen el is készülne, aztán ha odajutok, meg is lesz valósítva :(

Link to comment
Megosztás:

hm akkor te nehogy tegyél 22es stabrudta...

am a tuning soha senkinek se sikerült még úgy,hogy na most én egyszerre mindent és most azonnal rögtön.

szép apró lépések, pl én megnéztem, hogy egy ilyen alakítás nekem tetszene, ha teljesen el is készülne, aztán ha odajutok, meg is lesz valósítva :lol:

Na jó ez így durva volt, hogy semmilyen tuning..mert ugye ledes műszeregység is annak számít valamilyen szinten. A stabrud az más, annak látom értelmét. Még a sportdob is belefér, mert van akinek tetszik a hangja. De amikor egy alap kocsi tele van szárnyal-kamu-beömlővel, annak mi értelem? Pölö a munkatársam suzukija, a motohoz annyira nyúlt hozzá, hogy kapott egy direktszűrőt, ami ki van szakadva, meg fűtéscsőből van alatta a kipucső.

312006.jpg

312007.jpg

De amúgy műszaki nélkül megy vele, mert nincs rá pénze, meg a multkor elszállt a fékje a főfékhenger adta be a kulcsot, kézifék alapból nem volt, alig tudtak megállni. De neki tuning kocsija van! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fékezőernyő...gyakorlatilag nem tudsz olyan dolgot rászerelni a kocsira amit ne utánozna egy-két emberke heteken bellül. :lol:

Azé meglepődnének a teszkó parkolóban amikor bekanyarodsz, 1es tiltásig, 2es tiltásig és a felénél kiengeded az ernyőt, megállsz a végén, összehajtogatod, bedobod a csomagtartóba, fogsz egy kosarat és bemész vásárolni. :lol: :( :D

Te lennél a király szerintem. :D

Aztán jönnének az olcsó utánzatok ( pl esernyő alkalmazása ) meg a továbbfejlesztett változatok, mondjuk króm színű ernyő, vagy a végén egy kis krómszínű légcsavar forogna miközben fékezel. A lehetőségek tárháza végtelen. :D

Link to comment
Megosztás:

Azé meglepődnének a teszkó parkolóban amikor bekanyarodsz, 1es tiltásig, 2es tiltásig és a felénél kiengeded az ernyőt, megállsz a végén, összehajtogatod, bedobod a csomagtartóba, fogsz egy kosarat és bemész vásárolni. :lol: :lol: :(

Te lennél a király szerintem. :D

Aztán jönnének az olcsó utánzatok ( pl esernyő alkalmazása ) meg a továbbfejlesztett változatok, mondjuk króm színű ernyő, vagy a végén egy kis krómszínű légcsavar forogna miközben fékezel. A lehetőségek tárháza végtelen. :D

téged se ell félteni a hülyeségtől :D :lol: :D bekaksistam majdnem a nevetéstől :D

Link to comment
Megosztás:

Azé meglepődnének a teszkó parkolóban amikor bekanyarodsz, 1es tiltásig, 2es tiltásig és a felénél kiengeded az ernyőt, megállsz a végén, összehajtogatod, bedobod a csomagtartóba, fogsz egy kosarat és bemész vásárolni. :lol: :lol: :(

Te lennél a király szerintem. :D

Aztán jönnének az olcsó utánzatok ( pl esernyő alkalmazása ) meg a továbbfejlesztett változatok, mondjuk króm színű ernyő, vagy a végén egy kis krómszínű légcsavar forogna miközben fékezel. A lehetőségek tárháza végtelen. :lol:

mekkora állat vagy ! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.