Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

LINK

Itt vannak az én alkotásaim, meglátszik rajtuk hogy jó régiek, akkoriban eléggé gyerekcipőben járt még a dolog. De ha lenne időm és most nekiülnék akkor szerintem simán tudnék, szép és igényes dolgokat csinálni.

Akkor azt meséld el lécci, milyen progival, hogyan tudnék az én autóm képére egy felnit felpróbálni? Látok néha olyan képeket, amin az első kerék el van tekerve valamelyik irányba, a felni pedig azon is passzol, tehát a képet elforgatja a progi.

Link to comment
Megosztás:

Akkor azt meséld el lécci, milyen progival, hogyan tudnék az én autóm képére egy felnit felpróbálni? Látok néha olyan képeket, amin az első kerék el van tekerve valamelyik irányba, a felni pedig azon is passzol, tehát a képet elforgatja a progi.

nem forgat a progi semmit. Kell olyan képet keresni amin elvan forgatva az a kerék amit szeretnél és rárakod a kocsira. Egyébként Photoshoppal szokták ezeket csinálni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Akkor azt meséld el lécci, milyen progival, hogyan tudnék az én autóm képére egy felnit felpróbálni? Látok néha olyan képeket, amin az első kerék el van tekerve valamelyik irányba, a felni pedig azon is passzol, tehát a képet elforgatja a progi.

Adobe Photoshop, vagy ha ingyen rendes progit akarsz akkor GIMP.

A felni az érdekes. Van amikor egy felni képét rá lehet torzítani, a 2 különböző szögű kerékre, de akkor az nagyon csúnya lesz és látszani is fog, hiszen mégsem 3d-ben mozgatod a kívánt részt. Én úgy oldom meg, hogy olyan felnidonort keresek ahol a szögek stimmelnek, tehát mondjuk a onor első kereke is befordul. Ilyenkor az eredmény nagyon szép, ha igényesen van megcsinálva, akkor pedig észrevehetetlen.

Link to comment
Megosztás:

igen, ez a téma engem is érdekel nagyon mert még felni vásárlás előtt állok és így könnyebb lenne eldönteni ,hogy melyik tetszik nekem és melyik mutat jól az autón. Kipróbálom a progit és lesz ami lesz :rolleyes:

legegyszerűbben úgy tudod megoldani, hogy egyenesbe állva fényképezel ful oldalrol

úgy minden felnit be tudsz tenni alá :blink:

Link to comment
Megosztás:

Akkor azt meséld el lécci, milyen progival, hogyan tudnék az én autóm képére egy felnit felpróbálni? Látok néha olyan képeket, amin az első kerék el van tekerve valamelyik irányba, a felni pedig azon is passzol, tehát a képet elforgatja a progi.

Próbáld ki ezt az oldalt:

http://www.rod-wheels.de/Info_Center-1-5.htm

katt a "Felgen-Konfigurator" ikonra

Nekem nem minden tipusra működik

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.