Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

akkor úgy mondom hogy miért van az egyik lámpa alatt 10cmre a beömlő és miért van 15re a másik lámpa alatt.

valamint a középső beömlő is csálé, meg az oldalsó cuccoknál is máshogy mennek az ívek :huh:

Szerintem csak a fényviszonyok miatt látszik csálénak. Ha nem akkor eléggé gáz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

csak szerintem full ferde ez a lökös? a milyenségére most ne térjünk ki :lol:

[]

[]

Ezen a képen szimetrikus. Szal sztem is csak a fényviszonyok miatt tűnik csálénak. :huh:

hello, ide is érdemes benézni :lol:

lehet csak rámragadt Sp kritikus mivoltából valami, de az első képen olyan csálé, hogy az netovább, csak nézzétek meg jobboldalon, meg baloldalon a lámpa alatt.

jobboldalon kikukorodik a "beömlő" teteje, baloldalon meg egyáltalán nem

a második képen se szimmetrikus tejesen, mert jobboldalon négyzethet húz a beömlő, baloldalon meg téglalaphoz...

szerintem

Link to comment
Megosztás:

Ne bántsátok Norci ízléses Astráját.

Kinek mi a szimpi. Neki a hótoló. Még ha nem is teljesen szimmetrikus, a lényeg, hogy neki tetszik. :huh:

Így van! Opelt ne fikázunk, főleg Astrát, főleg sedant :lol: Akár milyen is a hótoló, ő legalább nem csúfította el krómozott tükrökkel mint az egyszeri hülyegyerek :lol: De ha már ennyi pénzt és ídőd belepumpált, akkor a lökösöket festese színre, és persze a két első kilincset, vagy lefalazni azokat is :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.