Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

Ti biztos ugyanazt látjátok, mint én?? :)

motorháztető mellett kétoldalt, az a 3szög alaku kivágás, első ajtók sarka, szárnynak van valami pereme, és még túl is lóg........mindegy, ezért szép a világ, hogy különbözünk.

Másik, van fenn ebay.de-n egy vectra "coupe", nem linkelem, mert nem cicás, inkább furcsa, akit érdekel, ugyis megnézi :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ti biztos ugyanazt látjátok, mint én?? :)

motorháztető mellett kétoldalt, az a 3szög alaku kivágás, első ajtók sarka, szárnynak van valami pereme, és még túl is lóg........mindegy, ezért szép a világ, hogy különbözünk.

Másik, van fenn ebay.de-n egy vectra "coupe", nem linkelem, mert nem cicás, inkább furcsa, akit érdekel, ugyis megnézi :)

Nagyon szép az a vectra. szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Csúnyának nem nevezném én sem, csak lehet találni a neten egy másik coupe vectra-t, amin tényleg coupebb formájú, vagyis, ajtó hosszabbitva van, és sztem úgy szebb.

Ez sem rossz, sőt. Csak nekem fura, hogy minden maradt ugyanakkora, csak hátul falazott kicsit.

vectra 1 - ebay-es

vectra 2 - ebay-es

ez a másik fajta....

Nem a cicás dolog végett, hanem hogy lássátok.

Link to comment
Megosztás:

Csúnyának nem nevezném én sem, csak lehet találni a neten egy másik coupe vectra-t, amin tényleg coupebb formájú, vagyis, ajtó hosszabbitva van, és sztem úgy szebb.

Ez sem rossz, sőt. Csak nekem fura, hogy minden maradt ugyanakkora, csak hátul falazott kicsit.

vectra 1 - ebay-es

vectra 2 - ebay-es

ez a másik fajta....

Nem a cicás dolog végett, hanem hogy lássátok.

Amit először linkeltél, annál nem rakták odébb a b-oszlopot, azért ilyen buta a hátulja. A másiknál viszont arrébb tették, meg új ajtó, új üveg...az sokkal szebb.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg kár volt ennyire kifenni-kikenni kívülről, amikor egy 55kW-os motor nyöszörög odabenn... :)

Egyébként ezt soha nem értettem.Miért csak a nagy motorral szerelt kocsikat lehet kívülről is tuningolni?

Ha 2000-es moci van benne az mitől jobb tuning alap, mint ha 1000-es?

Ha csak mutogatni akarják akkor nem mindegy mi az alap?

Telefonból is van kiállítási darab ami nem működik.

Nomeg van ahol a 2000-es mocit is körberöhögnék, ha a fenti sémánál maradunk.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként ezt soha nem értettem.Miért csak a nagy motorral szerelt kocsikat lehet kívülről is tuningolni?

Ha 2000-es moci van benne az mitől jobb tuning alap, mint ha 1000-es?

Ha csak mutogatni akarják akkor nem mindegy mi az alap?

Telefonból is van kiállítási darab ami nem működik.

Nomeg van ahol a 2000-es mocit is körberöhögnék, ha a fenti sémánál maradunk.

Hát mert, szerintem illúzió romboló, amikor látsz egy ilyen "erőgépet" és megcsodálod milyen szép, jó stb... aztán elinduláskor csak hangja van, csak gyorsulása nincs...

Link to comment
Megosztás:

de nem lepődöm meg már semmin :)

Gyulának (Blitz) is van hullaszállítója :):

Az insignia biztos fake az első képen nagyon látszik.

A középső ajtó íve a jobb oldalon nem stimmel az elsőhöz, illetve a fejtámlák is ugyanabból a szögből, egyforma takarással, magassággal látszanak elől, és hátul is.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

tök viccesek ezek a future lökhárítók, milyen jól le vannak kerekítve elől, csak mivel akkora nyílás van rajta mint a bazilika ajtaján alig lehet a hűtőnél légellenállás, kb. mintha a lökösön kívül lenne. Hátúl meg a diffúzortól úgy letapadhat, vagy nem mert ott meg lejön a lökös a földig mert az úgy jó de az alja nincs hozzáalakítva így ott is fonman belekaphat a menetszél így tuti ott is simán visszaforog a levegő csak. Tehát -20LE ezekkel a szarokkal.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.