Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

Mér' a Caravan-t nem sajnálod? :D ;)

Hát nem sározom össze, ha nem muszáj, de végülis Ő van értem, és nem fordítva. -_-

Akkor Zolinak szülinapjára tunyingoljuk fel homasita cuccokkal a kombit. Tetszene neki? :D

Csak a testemen keresztül! ;) Esetleg egy 2 literest becsempészhettek a mocitető alá, azt még elnézem. :P

Ma láttam egy tuti Ladát akkora szárnyakkal, mint egy Forma -1-esnek, de nem tudtam lekapni, mert a főnököm nem állt meg hiába könyörögtem neki. ;) Hiába magyaráztam, hogy cicás-autók, meg fóroum, azt mondta hogy a csajokat nézd B+! :P

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hát nem sározom össze, ha nem muszáj, de végülis Ő van értem, és nem fordítva. :P

Csak a testemen keresztül! ;) Esetleg egy 2 literest becsempészhettek a mocitető alá, azt még elnézem. -_-

Ma láttam egy tuti Ladát akkora szárnyakkal, mint egy Forma -1-esnek, de nem tudtam lekapni, mert a főnököm nem állt meg hiába könyörögtem neki. ;) Hiába magyaráztam, hogy cicás-autók, meg fóroum, azt mondta hogy a csajokat nézd B+! ;)

Spzoliról beszéltünk. :D

Link to comment
Megosztás:

Egyszer kollégám 120-as skodáját tuningoltuk meg.

Főnök bekülte a raktárba pakolni, mi meg széles ragszalag+ hungarocell.

Lett rajta olyan szárny meg küszöbszpojler ;)

Mire a srác előkerült a raktárból, addigra már az utcán mindenki az autóján röhögött. Szolnok Fő utca Euronics parkolója ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem az eleje tetszik ;) . Nekem nincs fantáziám a skodákhoz, úgyhogy egy ilyen kocsiból még ezt sem tudtam volna kihozni. Bár a fara nem-igen jön be. Bár ha így belegondolok nem is tetszik annyira. :P olyan magabizonytalan vagyok....vagy nem? ;)

Olyan szinten szép, hogy nem csak rászórtak mindent lemezből hanem el vannak dolgozva az illesztések, úgy néz ki mintha eredetileg is ilyen lett volna. És nem raktak rá szárnyat! Ez dícséretes. ;) Mostanában Szlovákiában melózok ott rengeteg a skoda, és sok tuningolt, ezt is nézegettem már vagy egy hónapja, aztán most szóltam a főnöknek álljon meg egy pillanatra, az első képen látszik is a melósautónk egy része. -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.