Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Na jó azt el kell ismerni, hogy szépen van kivitelezve, nem sufnituning, csak éppen nem szép. ;)

Nem sufnituning?

1. A morcosítást elég bénán hozta össze a lámpánál, ahol találkozik a motorháztető és a sárvédő.

2. Gondolom van benne HKS turbó.

3. Recaró ülés? (ülésvédő)

4. Momo sportkormány? ( Tecskó)

A lángmotívumokról meg ne is beszéljünk.

Link to comment
Megosztás:

Én szeretem a Calibrát, valszeg elfogult is vagyok a típussal szemben, de ez akkor is egy rémálom:

http://www.hasznaltauto.hu/2895906_opel_calibra_1995

Nem tudom, de valahogy egyből a cápali és cápeti ugrott be ;) . AMúgy én is imádom a calit, egy bajom volt vele mindig, hogy nagyon nem találták el az ajtók becsukására szolgáló foggantyút ;) , mert izomból lehet csak becsukni, meg állandóan a szemem akarta kiszúrni az a 3szög ablak ami az ajtón marad ha le van engedve az ablak. ;) de vezetni egy élmény.

Link to comment
Megosztás:

Hát minek nézed olyan közelről? ;) Engem sose zavart...

NEmtom ;) , lehet nagyon hülyén tudok caliba beszállni!! mantával még nem fordult elő. :P

de hogy ne legyek nagyon off, erről a caliról ez a manta jutott eszembe. Ezen is van sokminden, ezazamaz, de tetszik is meg nem is. ;) VAgy én is elfogult lennék?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.