Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Van egy ennél durvább is Győrben. Veszprém felől ahogy beérek győrbe, ott szokott parkolni. Hasonlit ehhez, de annak valami ágaskodó figura is van a mocitető elején, olyan jaguáros féle. Nagyon csicsás, ám ízléstelen. Még nem volt pofám egyszer sem megállni mellette hogy lefényképezzem. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ez a tecsó parkoló valóságos aranybánya! :)

Gondolom ebben az esetben is fontos biztonságtechnikai felszerelés a nagy sebességnél a kocsit az útra szorító szárny. :D

Menj le egyszer Veszprémbe a plaza parkolójába este :blush:

Szerintem vigyél magaddal memóriakártyát tartalékba a fényképezőgépbe,hátha nem lesz elég memória a sok sufnituninghoz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Menj le egyszer Veszprémbe a plaza parkolójába este :blush:

Szerintem vigyél magaddal memóriakártyát tartalékba a fényképezőgépbe,hátha nem lesz elég memória a sok sufnituninghoz :lol:

Hmm. Azért annyira nem gáz. :) Igaz van néhány őrült, de nem tul sok.

Amugy ez a Samara nem is néz ki rosszul.

Link to comment
Megosztás:

Már csak a barbie felirat hiányzik róla :blush:

A cikkiró mindegyiket leszólta, pedig szerintem van köztük egy -két szép példány, meg persze jópár rémség. Mint pölö a hótoló-méretű lökös a suzin, meg a szárny a calibrán. De ott van a gömbölyű orrú lada, ha nem is szép. de látszik hogy sokat dolgoztak rajta, nem csak rábiggyeztettek egy-két dolgot, mint a trabira. Az előbb is jött utánnam egy suzi szintén erősen túlméretes koptatóval, de hiába gurultam előre minden lápánál, hogy le tudjam kattintani az orrát, mindíg utánnamjött. Már azon voltam, hogy intek a srácnak húzódjon le, mert elég normális kinézete volt neki, de aztán lekanyarodott mögűlem.

Link to comment
Megosztás:

Biztos félt, hogy mégis sikerül lekapni :blush:

Meg aztán nem is mindenki szereti ha fényképezik a járgányt, pedig az ember azt hinné, azért csicsás, hogy mindenki jól megnézze. Volt már ilyen esetünk, amikor a haver utánnament a tuning csávónak, hohy lefényképezze a kocsit. Én gondoltam hogy nem lesz jó vége, mert elég debil kinézete volt a gyereknek, de én csak csendes megfigyelő voltam. Szóval megálltunk mögötte, a haver kérdezte hogy.: neharagudj má, csinélhatnék pár képet a kocsidról? Pont ilyen lököst szeretnék, legalább lenne egy kiindulási alapja a karosszériásomnak. Vmi ilyesmi dumát levágott. Aztán jött is a válasz.: Anyádat fényképezd köcsőőőőg! Na azóta én mindíg megvárom, amíg a büszke tulaj eltávolodik a géptől, és csak utánna kattintok.

Link to comment
Megosztás:

Hogy ne tudjon belekötni a rendőr.. átlátható a kocsi :lol: :)

Szegény ótó.. pedig még akár szép is lehetne...

Vóóót nekem is egy ilyesmi..

Kellett volna rá egy szép felni, és egész türhetően nézett volna ki..

(a No fear matrica volt amit elösször leszedtem róla :D )

Aztán a piros diszcsik lett fekete..

Sajna sok baj volt vele.. el is adtam.. nem volt nálam egy évig se.. mégis nagyon szerettem..biztos mert első szerelem :D

öreg kis vas... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Hogy ne tudjon belekötni a rendőr.. átlátható a kocsi :lol: :)

Szegény ótó.. pedig még akár szép is lehetne...

Vóóót nekem is egy ilyesmi..

Kellett volna rá egy szép felni, és egész türhetően nézett volna ki..

(a No fear matrica volt amit elösször leszedtem róla :D )

Aztán a piros diszcsik lett fekete..

Sajna sok baj volt vele.. el is adtam.. nem volt nálam egy évig se.. mégis nagyon szerettem..biztos mert első szerelem :D

öreg kis vas... :blush:

Egész sportos formájuk volt ezeknek a Fordoknak, egy ismerősnek volt egy ilyen piros, extrák nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Hogy ne tudjon belekötni a rendőr.. átlátható a kocsi :lol: :)

Szegény ótó.. pedig még akár szép is lehetne...

Vóóót nekem is egy ilyesmi..

Kellett volna rá egy szép felni, és egész türhetően nézett volna ki..

(a No fear matrica volt amit elösször leszedtem róla :D )

Aztán a piros diszcsik lett fekete..

Sajna sok baj volt vele.. el is adtam.. nem volt nálam egy évig se.. mégis nagyon szerettem..biztos mert első szerelem :D

öreg kis vas... :blush:

De a tiéd legalább jól nézett ki :D ....ez a piros sárkány, rémisztő :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Az ilyen szárnyak sose mennek már ki a divatból? :)

Szárnyas fejvadász :huh:

Szárny nélkül, vagy egy gyári hátsó szárny-al szebb lenne.

http://www.teemu.org/xsarakuvia/images/xsara-tallissa2.jpg még ez is szebb.

vagy ez: http://www.auroramotorsport.co.uk/shop/ima...20-%2020515.jpg

http://www.m-99.co.uk/Car_Bodykits/Citroen...xsara_skirt.jpg

Megalománia!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.