Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

;) :blush: :D

Bírom az ilyen videókat, hogy beindítják és utána tiltásig pörgetik.

Feltételezem, hogy már egyszer be volt melegítve és csak a video kedvéért csinálták beindítástól kezdve... :lol:

De vicces, ahogy zörög, azt hittem valami komolyabb, morgósabb hangja lesz B)

Link to comment
Megosztás:

Miért nem hagytátok rajta? CS-on biztos sikere lett volna :blush:

Egyszer ha nagy leszek,meg lesz sok pínzem,meg fölös időm,görbe tükröt mutatok CS-eseknek.Épitek egy igazi sufnituningos retket teckós meg autósboltos kellékekből ;)

Az alany biztos egy stift lesz :D

Nem tehetek róla,igazi sufnitunig-alap.Meg persze óccsó is B)

Ui:még fütyülős kipufogósíp is lesz rajta :lol:

+teljesítménynövelő matricák

Link to comment
Megosztás:

Egyszer ha nagy leszek,meg lesz sok pínzem,meg fölös időm,görbe tükröt mutatok CS-eseknek.Épitek egy igazi sufnituningos retket teckós meg autósboltos kellékekből ;)

Az alany biztos egy stift lesz :D

Nem tehetek róla,igazi sufnitunig-alap.Meg persze óccsó is B)

Ui:még fütyülős kipufogósíp is lesz rajta :lol:

+teljesítménynövelő matricák

Ezzel már elkéstél. Ilyen millió van a cs.-n, meg a bank által visszavett autók telephelyein. :blush:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Igényes!

Hülye voltam, megvártam amíg elmegy onnan a csávó, nem akartam addíg fényképezni, aztán utólag gondoltam, megkérhettem volna mutassa meg a motorteret. Max. azt mondta volna huzzak a csába.

Amúgy Opel meg V6-volt ráírva, de hogy milyen azt nem figyeltem, és meg se ismerem így.

Link to comment
Megosztás:

Hülye voltam, megvártam amíg elmegy onnan a csávó, nem akartam addíg fényképezni, aztán utólag gondoltam, megkérhettem volna mutassa meg a motorteret. Max. azt mondta volna huzzak a csába.

Amúgy Opel meg V6-volt ráírva, de hogy milyen azt nem figyeltem, és meg se ismerem így.

Annak idején Trabira gyártottam"V6 turbo injection"feliratot egy Rönó maradványaiból :D

Nem tudtam,hogy ez még ma is módi.Maga a sárkány egyen-sufnituning kategória,a kevésbé reménytelen esetek közül.

Ő legalább olyan autót szerkesztget,ami haladni is tud.Nem szutyuki tigris,stift és egyéb elfajzott klónjai.

Link to comment
Megosztás:

Annak idején Trabira gyártottam"V6 turbo injection"feliratot egy Rönó maradványaiból :lol:

Nem tudtam,hogy ez még ma is módi.Maga a sárkány egyen-sufnituning kategória,a kevésbé reménytelen esetek közül.

Ő legalább olyan autót szerkesztget,ami haladni is tud.Nem szutyuki tigris,stift és egyéb elfajzott klónjai.

"szutyuki tigris,stift" Hát ez baromi jó...... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Bár Opel, és olyankor mindig egy picit elfogult vagyok, de nekem a mocitető, és az elsőlökös nem tetszik :D

Van egy kis Darth Vader-feelingje :lol:

Elfogadom a kopoltyúk egyebek jelenlétét...............

....ha funkciója is van,légörvénykeltésen kivül :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.