Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

Jellemző, van egy élőlény ami nem hódol be, és máris utálják. B)

Hát nem tudom neked hogy állna a szád,amikor a zsír új polírozott autón mászkál a karmos dög és hiába szólsz a gazdájának,sz@rik rá.

Megmondtam neki,hogy ha nem zárja be azt a rohadt dögöt,felakasztom valahova látványosan.

Másrészt gratulálok az olyan igénytelen állatbarátoknak,aki reggel kiengedni a macskát az utcára,este meg amikor hazaér beengedi és éjjel együtt alszik azzal a döggel,amelyik ki tudja hol járt napközben. ;)

Aztán csodálkoznak,hogy betegek,alergiásak stb stb.

Szerintem a háziállat szolgáljon engem és ne ő mondja meg mi merre hány méter!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hát nem tudom neked hogy állna a szád,amikor a zsír új polírozott autón mászkál a karmos dög és hiába szólsz a gazdájának,sz@rik rá.

Megmondtam neki,hogy ha nem zárja be azt a rohadt dögöt,felakasztom valahova látványosan.

Másrészt gratulálok az olyan igénytelen állatbarátoknak,aki reggel kiengedni a macskát az utcára,este meg amikor hazaér beengedi és éjjel együtt alszik azzal a döggel,amelyik ki tudja hol járt napközben. B)

Aztán csodálkoznak,hogy betegek,alergiásak stb stb.

Szerintem a háziállat szolgáljon engem és ne ő mondja meg mi merre hány méter!

Nekem amikor volt macskám, az kint aludt, csináltam neki házikót. A polírozott autóra nem tudok mit mondani, igazad van, de mivel a macskát nem lehet bezárni az udvarba nem nagyon tudsz mit tenni. Az enyémen is mászkálnak, mert pont madárfészek alatt állok. Ha nem hagynák őket ész nélkül szaporodni akkor nem lenne annyi, ergo kevesebb mászkálna a kocsikon. Amikor nekem volt macskám én ivartalanítattam, tehát csak egy volt, nem minden évben +18 kölyök, amík aztán szanaszét mászkáltak.

Link to comment
Megosztás:

Nekem amikor volt macskám, az kint aludt, csináltam neki házikót. A polírozott autóra nem tudok mit mondani, igazad van, de mivel a macskát nem lehet bezárni az udvarba nem nagyon tudsz mit tenni. Az enyémen is mászkálnak, mert pont madárfészek alatt állok. Ha nem hagynák őket ész nélkül szaporodni akkor nem lenne annyi, ergo kevesebb mászkálna a kocsikon. Amikor nekem volt macskám én ivartalanítattam, tehát csak egy volt, nem minden évben +18 kölyök, amík aztán szanaszét mászkáltak.

Csatlakozom. Nem az állat tehet róla. Ő az ösztöneinek él, minden rosszindulat nélkül. Ellenben sok "állatbarát" tényleg megérdemelne egy látványos akasztást.

Link to comment
Megosztás:

Jellemző, van egy élőlény ami nem hódol be, és máris utálják. B)

Nekem ugyan semmi bajom a macskákkal (bár inkább kutyapárti vagyok), de engem is megpróbáltak már párszor ezzel a szöveggel meggyőzni...

Az még jól is hangzik hogy nem hódol be tehát van önérzete (ha egyáltalán lehet ilyen egy állatnak), de a másik oldalról nézve meg hálátlan, mert még azt is nagy ívben lesz.rja akitől a kajáját kapja... Kezdem lassan megérteni apám álláspontját, aki mindig azt mondta hogy a macskának akkor van keresnivalója a háznál, ha fog magának egeret... végülis az volna a dolga. Vagyis volt...

Link to comment
Megosztás:

Nekem ugyan semmi bajom a macskákkal (bár inkább kutyapárti vagyok), de engem is megpróbáltak már párszor ezzel a szöveggel meggyőzni...

Az még jól is hangzik hogy nem hódol be tehát van önérzete (ha egyáltalán lehet ilyen egy állatnak), de a másik oldalról nézve meg hálátlan, mert még azt is nagy ívben lesz.rja akitől a kajáját kapja... Kezdem lassan megérteni apám álláspontját, aki mindig azt mondta hogy a macskának akkor van keresnivalója a háznál, ha fog magának egeret... végülis az volna a dolga. Vagyis volt...

Én nagyon szeretem az állatokat,de a világ legusztustalanabb dolgának tartom,ah valaki együtt alszik egy jószággal.Annak kint a helye!

Másrészt azt is megb@szatnám,aki a járda közepére sz@ratja a dögjét!

Mélykék!Tedd át az egészet valami jobb helyre! B)

Link to comment
Megosztás:

a replika nem a ráhányt matricáktól lesz replika, meg a lökhárítóba "diszkréten" beépített pótféklámpától.

Ez egy tipikus "megmutatom, hogy én vagyok a menő" ember.

Azért első ránézésre nem is olyan rossz, csak a hátsó szárny tök fölösleges, mert arról messziről ordít, hogy semmi értelme. Meg ezt a fehér orr-védő műbőrt, én sose értettem mire való, oké hogy a kavicsfelverődés ellen, de akkor legalább lenne átlátszó, mert szerintem nagyon elcsúfítja a kocsi orrát.

Link to comment
Megosztás:

Azért első ránézésre nem is olyan rossz, csak a hátsó szárny tök fölösleges, mert arról messziről ordít, hogy semmi értelme. Meg ezt a fehér orr-védő műbőrt, én sose értettem mire való, oké hogy a kavicsfelverődés ellen, de akkor legalább lenne átlátszó, mert szerintem nagyon elcsúfítja a kocsi orrát.

Nézz meg egy akármilyen autót,amin ilyen műbőr van legalább egy éve.Vedd le róla a műbőrt,az aláment por gyönyörűen összekaristolja a fényezést,ahogy ez a vacak mocorog rajta.Inkább egy szintelen fóliát raknék fel B)

Link to comment
Megosztás:

Ezek a Suzukis srácok naggggggyon durván tolják. Én tisztelem a Suzukisokat, és félek tőlük....biztosan megaláznának bárhol bármikor, bármilyen Suzukival.

Ma engem megaláztak! Nehéz beszélni róla . ;) Lementem a rakpartra parkolni, jeges macskakő, és nem bírtam beállni egy meredekebb helyre, mert kipörgött a kerék. Átmentem máshova, és mire viszajöttem egy Suzy állt ott ahova én nem tudtam. Nagggyon szarul esett. B) Mentségemre legyen, én nem lendületből akartam oda felmenni, mert közben jöttek gyalog és elengedtem őket. De akkor is. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ma engem megaláztak! Nehéz beszélni róla . ;) Lementem a rakpartra parkolni, jeges macskakő, és nem bírtam beállni egy meredekebb helyre, mert kipörgött a kerék. Átmentem máshova, és mire viszajöttem egy Suzy állt ott ahova én nem tudtam. Nagggyon szarul esett. B) Mentségemre legyen, én nem lendületből akartam oda felmenni, mert közben jöttek gyalog és elengedtem őket. De akkor is. :)

:blush: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma engem megaláztak! Nehéz beszélni róla . ;) Lementem a rakpartra parkolni, jeges macskakő, és nem bírtam beállni egy meredekebb helyre, mert kipörgött a kerék. Átmentem máshova, és mire viszajöttem egy Suzy állt ott ahova én nem tudtam. Nagggyon szarul esett. B) Mentségemre legyen, én nem lendületből akartam oda felmenni, mert közben jöttek gyalog és elengedtem őket. De akkor is. :D

Engem egy ignis próbált megalázni a budafokin,de két lámpa után rájött miért van az oldalán sport felírat! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.