Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Egy F-16-oson sincs ennyi vezérsik meg szárny <_< .A szárnyakkal úgy vagyok,ha már van rajta akkor értelme is legyen(leszoritóerő),de itt erről szó sincs.Viszont a tiéd jól néz ki a carstylingon.Mintha a használtautón láttam volna pár hónapja.Árultad vagy Te vetted meg?

Azért valjuk be őszintén az utcai tuningautók nagy része nem tud olyan gyorsan menni, hogy a szárny különösebb leszoritóeröt produkálna. Főleg ha rossz szögben van felhelyezve. Ehhez már az aerodinamikát is tanulmányozni kéne. De hát gondolom én nem is ez a cél hanem hogy dobjon vmit az összképen. Én láttam már olyan kocsit a márka mint előbb a képen amin két szárny volt egy az ablak felett, egy meg alatta. Nálam eddig ez vitte a pálmát. Kicsit OFF, de tegnap láttam egy Ford GT-t lagalábbis szerintem az volt na azon már lenne értelme a szárnynak! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Egyetértek.

Kinek tetszik kinek nem, de nem egy igénytelen munka.

Lehet csak az a baj,hogy nem vagyok egy nagy honda-fan,leszámitva az NSX-et :huh: .

Ha nektek bejön,ám legyen.Láttam már jobbat,de sokkal többet amik tákolmányok voltak.A legszebb talán az volt,fogalmam sincs már milyen márka,milyen tipusa,de a lökő alatti kötény egy ugyanolyan lökő tetejéből volt levágva,megforditva és alácsavarozva az eredetinek.Na meg amikor a Calibrának fényszóróüveg helyén perforált lemez volt <_<

Link to comment
Megosztás:

Lehet csak az a baj,hogy nem vagyok egy nagy honda-fan,leszámitva az NSX-et <_< .

Ha nektek bejön,ám legyen.Láttam már jobbat...

Én sem vagyok. Nem mondtam hogy tetszik, főleg ezzel a hupililásrózsaszín színnel. De látszik, hogy nem a teszkóba ment be és megvásárolt mindent amit lehet kapni, majd felaggatta a kocsira.

Én is sok jobbat láttam. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Sajna nem 24 szelepeshez valók, de nem is feltétlenül motor alkatrész.

Próbálom közben hivni,aztán majd megmondja mik vannak raktáron.Neked ez a gyári szine a kocsinak?Esetleg meg tudnád adni a szinkódját?Majd én is ilyen opc-kékre tervezem az autót,akkor nem kell a szalonban kuncsorognom szinkódért.Köszi előre is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.