Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Láttam már ilyent A Corsán, nagyon bejött. Ezt tuti megnézik mindenhol, nem kell ahhoz 22-es kerék. :lol:

Lehetne tuti benézős autót csinálni. Mondjuk építeni egy LET Corsát, aminek a lefújószelepén kacsahívó van és fent a macisfelni.

Mindenki röhögne a lámpánál, aztán egyszer csak arcukon maradna a mosoly :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
Nekem tetszik.

Ízlések.....

A bazi nagy erősítő helyére tettem volna egy nagyobb monitort ha már az is van benne, és nem dugtam volna így el.

Az erőlködőt meg lehetett volna oldalra, esetleg kettő kisebbet...

A metlacik' színe meg szerintem szintén nem megy a gép színéhez, pláne azzal a szép fa kerettel.

De mondom ízlések....

De hogy dícsérjem is: ötletes, egyedi, látszik, hogy dolgozott vele az illető, stb...

Link to comment
Megosztás:

Jézusom!A mutyuki tuningtól mindig borsódzik a hátam.Talán életemben ha kettő(!!!!!!!!) értelmes,normálisan kinéző tuning suzukit láttam.A többiből általában hókotrót csináltak a nagy kötényekkel.A vasalódeszka szárnyakról meg ne is beszéljünk.

A tipikus suzuki tuning receptje:

-hurkatöltő stilusú kipufogó(minél nagyobb decibelszámmal,nem baj ha még annyira sem megy az autó)

-13"-as alufelni virsligumival,vagy a másik véglet 205/40-16(nem baj ha erőlködik a gép)

-otthon kettes lemezből hajtogatott tetőszárny

-sportos hangulatú matricák(szabadon választott felirattal,mindegy ha semmi köze az autó technikai paramétereihez)

-pisilős kisfiú matrica(általában olyan márkajelzéssel alatta,amire a tulaj csorgatja a nyálát-éhes disznó makkal álmodik effektus)

-Sebring vagy Remus auspuff matrica(közvetlen a gyári szivószál kipuffcső felett elhelyezve)

-Igazi karbonszál hiányában,fekete ecsetmetál fényezésű motorháztető

Ha ezek esetleg megvalósitásra kerülnek,engem semmilyen felelősség nem terhel :lol:

Link to comment
Megosztás:

A helyzet az, hogy fikázni mindig könnyű.

Aki kicsit alakít az autóján, azok többsége a maga kedvére teszi (ez dícséretes), aki meg mások kedvéért az szánnivaló.

A tuning halála ezen autók esetében a pénzhiány, persze mindenki akarja szépítgetni a kocsiját, de ugye a pénz az határt szab.

Ha lenne több pénze akkor akár az opelesek, akár a suzukisok, akár a sztárvájlingoisok' mindenki lecserélné a kocsiját jobbra, amit utána a pénze végéig hasonlóképp csicsázna.

Akiknek igényes a kocsijuk azok meg fanatikus őrültek, és tőlük jönnek a legszebb munkák. Persze ők vannak legkevesebben.

Na de ez a topic nem erről szól, hanem a cicákról.....

Link to comment
Megosztás:

A helyzet az, hogy fikázni mindig könnyű.

Aki kicsit alakít az autóján, azok többsége a maga kedvére teszi (ez dícséretes), aki meg mások kedvéért az szánnivaló.

A tuning halála ezen autók esetében a pénzhiány, persze mindenki akarja szépítgetni a kocsiját, de ugye a pénz az határt szab.

Ha lenne több pénze akkor akár az opelesek, akár a suzukisok, akár a sztárvájlingoisok' mindenki lecserélné a kocsiját jobbra, amit utána a pénze végéig hasonlóképp csicsázna.

Akiknek igényes a kocsijuk azok meg fanatikus őrültek, és tőlük jönnek a legszebb munkák. Persze ők vannak legkevesebben.

Na de ez a topic nem erről szól, hanem a cicákról.....

Na jah,cicák.Cicás autóm nekem is van.Amikor lehúzva felejtem az ablakot,a pofátlan macskáim mindig befekszenek a hátsó ülésre.A pénz az nagy úr,de ha lottó ötösöm lenne ez a gép akkor is megmaradna.Max,nagyobb lendülettel állnék neki.Nem idevágó téma:valaki árulja már el,hogy tudok képet kirakni ide oldalra.Ne ijedjetek meg nem magamról akarok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem idevágó téma:valaki árulja már el,hogy tudok képet kirakni ide oldalra.Ne ijedjetek meg nem magamról akarok :lol:

Feltöltöd a képet valamilyen tárhelyre (pl. kepfeltoltes.hu), aztán a kép direkt linkjét bemásolod ide a fórumra {img} és {/img} tagok közé helyezve, csak a kacsacsőrök helyett szögletes zárójelet használj (ilyet: [ ])

Félig OFF: Most nézem csak te itt vagy a közelben! Töltsed csak azt a képet az autódról, lehet hogy láttam már valahol, végülis nem vagy olyan messze Veszprémtől...

Link to comment
Megosztás:

Feltöltöd a képet valamilyen tárhelyre (pl. kepfeltoltes.hu), aztán a kép direkt linkjét bemásolod ide a fórumra {img} és {/img} tagok közé helyezve, csak a kacsacsőrök helyett szögletes zárójelet használj (ilyet: [ ])

Félig OFF: Most nézem csak te itt vagy a közelben! Töltsed csak azt a képet az autódról, lehet hogy láttam már valahol, végülis nem vagy olyan messze Veszprémtől...

Jah,én az igazolványképre gondoltam,de mindjárt töltök fel a gépről.

Link to comment
Megosztás:

Jah,én az igazolványképre gondoltam,de mindjárt töltök fel a gépről.

Azt az "igazolványképet" avatarnak hívják, és úgy tudsz feltölteni, hogy fent a menüben a Vezérlőpultra kattintasz, aztán meg baloldalt az "Avatar beállítások"-ra, és már próbálkozhatsz is. A méretre figyelj, le van írva ott hogy mekkora képet enged feltölteni.

Link to comment
Megosztás:

A helyzet az, hogy fikázni mindig könnyű.

Aki kicsit alakít az autóján, azok többsége a maga kedvére teszi (ez dícséretes), aki meg mások kedvéért az szánnivaló.

A tuning halála ezen autók esetében a pénzhiány, persze mindenki akarja szépítgetni a kocsiját, de ugye a pénz az határt szab.

A baj akkor kezdődik, amikor valaki nem látja a saját határait. Az ide belinkelt kocsik nagy többsége szerintem nem pénztelenségről hanem igénytelenségről árulkodik.

(Nem a most linkelt senire gondolok. <_< )

Link to comment
Megosztás:

A baj akkor kezdődik, amikor valaki nem látja a saját határait. Az ide belinkelt kocsik nagy többsége szerintem nem pénztelenségről hanem igénytelenségről árulkodik.

(Nem a most linkelt senire gondolok. <_< )

Na igen,kis pénzből is lehet szépet alkotni.De egy alapban formás autót nagyon nem is kell megváltoztatni,nekem is csak a felnik,a kormány meg a kipufogóvég van megváltoztatva.Kézügyességgel,na meg sok türelemmel lehet házilag is szép spoilerezést csinálni,amióta haverom átalakitott robogóját láttam,beindult nekem is a fantáziám.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.