Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hát srácok ezen kifeküdtem!

teljesen kezdő vagyok sufni tuning csak ne fikázza senki mert nem értek hozzá de tetszik szeretek barkácsolni...

Felhívnám a figyelmet az antennák számára! ;)

GPS,GSM,FM? :rolleyes: :D

Szusi1

Gyárilag volt ilyen ronda kárpit?

Szusi2

Helyben kell fújni a mesterműveket,nehogy má kiszedjük a rácsot! <_< :lol: :P

Szusi3

A másik cartárs felnije se kutya még azé:

Szusi4

Link to comment
Megosztás:

végre tudom miért nme tüntette el a coupe a tetősínt....tervei vannak :D <_<

Tetösín nélkül nagyon bután néz ki az Astra Caravan.

Én amikor leszedtem bontásnál, láttam hogy mennyire sután néz ki nélküle.

Nálam legalább jól is jött, mert lehetett rajta szánkózni, mondjuk azt nem június elején kellett volna... :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk ez egy kultuszfilm kultuszautójának egy elég alaposan és ügyesen megcsinált példánya....lehet nem kellene egy lapon említeni a festett lemezfelnis szuzikkal meg lemezzel tuningolt ladákkal....:rolleyes:

Ennyi erővel ide lehetne linkelni General Lee-t a béna rajtszáma, vagy a Smokey és a Banditából a TransAm-et a hiperbéna sólymos matricája miatt (carstyling-on tuti befutó lenne ;) ) vagy az A-team Van-ját a pirosra festett felnikkel......ha már festett kereknél járunk :D

Egyébként köszi a linket, nekem nagyon nagy kedvencem a Mad Max és egyszer lesz egy olyan fekete Interceptorom <_< :P

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk ez egy kultuszfilm kultuszautójának egy elég alaposan és ügyesen megcsinált példánya....lehet nem kellene egy lapon említeni a festett lemezfelnis szuzikkal meg lemezzel tuningolt ladákkal....:rolleyes:

Ennyi erővel ide lehetne linkelni General Lee-t a béna rajtszáma, vagy a Smokey és a Banditából a TransAm-et a hiperbéna sólymos matricája miatt (carstyling-on tuti befutó lenne ;) ) vagy az A-team Van-ját a pirosra festett felnikkel......ha már festett kereknél járunk :D

Egyébként köszi a linket, nekem nagyon nagy kedvencem a Mad Max és egyszer lesz egy olyan fekete Interceptorom <_< :P

ez volt a mad max autó ? úgy látszik tényleg kicsi vagyok mert engem sose mozgatott meg :lol: -azt sem tudom miről szól...a TransAm-nél a sas nem filmkellék asszem...gyári :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez volt a mad max autó ?

Ez. Sőt a weboldal szerint a 2 fickó elég alapos munkát végez mindenféle apró dologra odafigyeltek, helyén van a blower kapcsoló és még az MPF matricák is :D

És állítólag 80e ausztrál dolláért épít is a 2 tag autót......mennyiért váltják most az AUD-ot? Jobb mint a márka? :rolleyes: Tudja valaki a Róka számát? :P :lol

a TransAm-nél a sas nem filmkellék asszem...gyári :lol:

jajaanyám :lol: <_< ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.