Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Jól látom, hogy jobbkormányos? Mert akkor talán azért ér valamit, mert ritkaság... :blush:

Igen. Én úgy tudom, meglepően sok Skodát adtak el UK-ban.... már persze relatíve. Nem csak ezt, hanem még a következő generációt is (105,120).

Link to comment
Megosztás:

Ez így van, sokféle keleti csodát vittek oda!

Viszont én a 3 év alatt egyetlen 100-as (vagy 110-es? Mindegy) skodát láttam ott, és az is balkormányos volt. Biztos, hogy nem, vagy csak kevés ment oda jobbkormányos kivitelben. Szerintem.

Ami viszont biztos, hogy a kasztni úgy van rajtuk kialakítva hogy könnyen átszerelhető. Sok autóval ellentétben a 100-as (110-es, R stb...) kasztni szimmetrikus. Még a gyári gumiszőnyegen is megvan a kivágás helye. Ja, és a kesztyűtartó formája pont olyan mint a km óráé. :blush:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
uhh... benéztem.

Tamás! Neked meg részvétem, ha sokat látod. Én is tudom, hol szokott parkolni. le is akartam már fotózni, de ez fel sem merült bennem, hogy felrakja CS-ra. ;)

ha rossz időpontot fogok ki,akkor egy útvolnalon közlekedünk reggelente :D

amúgy nagyon raj a csávó :blush:

de megdöbbenten tapasztaltam,hogy képviselteti magát :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ha nem nézzük, hogy ez a Calibra egyébként sokkal szebb is tudna lenni, a festés elég profi sztem, a 3D-s hatások jól sikerültek, egy pillanatra valódinak gondoltam azt a csövet az orránál... :rolleyes:

Ez a feljebb látható Bogár nem szerepelt egy Bud Spencer filmben? :mellow:

Link to comment
Megosztás:

fiúk-lányok,mély levegőt kéretik venni....

Fúúúújjjj!!!

Ne mondd már Pepe, hogy ez a festés jó lett! Inkább sámlit csináltak volna! Hát ez oly csúf.... mint...

"...

- Mint én, igaz, Fairlane?

- Hát... azt akartam mondani, hogy mint egy rakás sz@r, de tudja mit - inkább mint maga, Amos.... "

(Ford Fairlane kalandjai)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.