Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem, de én nem ismerném meg az astra sportüléseket. :unsure:

Gyanús az az elosztó is... :lol: 50 ezret ér a papírja miatt. És mert Redinek meglenne a karácsonyi ajándék (ilyen szárnyat nem lehet kihagyni. :lol: ).

ha már merci... ennek ugye heggesztett a hűtőrácsa ? egyébként igy képen nem olyan rossz :huh:

Link to comment
Megosztás:

ha már merci... ennek ugye heggesztett a hűtőrácsa ? egyébként igy képen nem olyan rossz :unsure:

Ne má! Ez a szomszéd srác ótója!!!

Csodálkoztam is, hogy most egy kis Citroen AX-al jár. Egyébként az autó jó, nincs vele gond, legalábbis mindig meg volt vele elégedve a kölyök, biztos kell a zsé, ha eladja...

Link to comment
Megosztás:

akkor megveszem :unsure: :huh: :lol:

Nem járnál vele rosszul.... de inkább felejtsd el. Minek neked egy benzinfaló? Inkább az Asconába nyomd a lét....

Meg aztán te is tudod, hogy egy ilyen korú autónál már bármi, bármikor tönkremehet. Elég egy játszós autó. Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként a rács gyári, vagy legalábbis hivatalos tuning. Sokan rakták fel az E mercire Germániában, mert így hasonlított a SEL kupéra.... Igaz, a ködlámpát takarja....

Az nem lehet, hogy a ködlámpa nélküli gyárilag ilyen, mert én is már elég sok ilyent láttam... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Áááá nekem akkor sem tetszik ez a stílus. Műanyag teszkós légbeömlő a motorháztetőre, hogy úgy látsszon, mintha alatta tuninggép morogna mi??? Satöbbi.. :unsure: Áááá vagy veszek egy igazi sel mercit, vagy meghagyom gyárinak.

De miután se pénzem, se kedvem, maradok az Opelszármazéknál... ...még egy darabig. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem járnál vele rosszul.... de inkább felejtsd el. Minek neked egy benzinfaló? Inkább az Asconába nyomd a lét....

Meg aztán te is tudod, hogy egy ilyen korú autónál már bármi, bármikor tönkremehet. Elég egy játszós autó. Szerintem.

mert szép nagy erős és mercedes :huh: :unsure:

de Greg komát idézve :lol:

De miután se pénzem, se kedvem, maradok az Opelszármazéknál... ...még egy darabig. :lol:

off vége itt egy cicás ótó

ny-orange-cat-car-tn.jpg

Link to comment
Megosztás:

A Belgák, Hollandok, Franciák és angolok nagyon csúnya autókat tunak csinálni sok pénzböl... :unsure:

A magyarok meg sok és kevés pénzből egyaránt.... :huh: Én nem hinném, hogy a fenti elrontott B Corsa a fickó "járós" autója. Az alapgép mondjuk ér 500 eurót, azaz egy heti fizetést. Ez csak vicc. Nem mindenki halna meg egy-egy korzáért ám. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.