Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

nem is áll neki jól

azonkivul nagyon cslaós szögből fényképezták, lehet, hogy sokkal jobban néz ki....csak van ez az optika nevű dolog amit csunyán át szokott verni embereket

szerintem csak simán dolgozó lány magas, hogy kilásson a paraszt

Nekem egyetlen szárny tetszik csak a Calibrán, beleértve a gyáriakat is (legalábbis azok közül amit eddig láttam), csak olyat meg sehol nem találok. Erről lenne szó, ezt fölraknám én is, a többi mind felejtős:

http://iaro.srv.hu/kep/ilyen_szarny_kene.jpg

ilyen van a radikálnak, nem?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez a TT valami Hollywood-i produkcióhoz készült. Nincs rajta rendszám sem elől, sem hátul és pont úgy néz ki, mint a sci-fi-kben szoktak a 40-50 év múlva futó autók!

Ráadásul a fotó láthatóan amerikában készült!

Szerintem ez a legvalószínűbb... aztán valamelyik kellékes lenyúlta a gépet egy kanyarra a városban! :(

Bacsker! Ez egy CALIBRA? :) :)

Derék!

De kicsit gáz a gép! Bár egyedinek egyedi!

Link to comment
Megosztás:

Uhuhu... gyanús vagy nekem... nagyon sok sörpultos képet mutatsz mostanság. :(

Ez még elég tűrhető is. ;)

Ez? :)

Dehát ez borzasztó! Jó, én elfogult vagyok, de próbáltam nem Calibrás szemmel nézni. Ugyanaz lett az eredmény... Mondjuk nekem nem tetszenek a lámpák sem... :)

Link to comment
Megosztás:

Ez? :)

Dehát ez borzasztó! Jó, én elfogult vagyok, de próbáltam nem Calibrás szemmel nézni. Ugyanaz lett az eredmény... Mondjuk nekem nem tetszenek a lámpák sem... :)

Mondtam én, hogy tetszik? Csak azt mondtam, tűrhető... a korábban belinkelt dáciához képest... pl. :(

Extra kipuffokat valakinek?

00000134.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez a TT valami Hollywood-i produkcióhoz készült. Nincs rajta rendszám sem elől, sem hátul és pont úgy néz ki, mint a sci-fi-kben szoktak a 40-50 év múlva futó autók!

Ráadásul a fotó láthatóan amerikában készült!

Szerintem ez a legvalószínűbb... aztán valamelyik kellékes lenyúlta a gépet egy kanyarra a városban! :)

Jól látod drága barátom,nézzétek meg az Én a robot című filmet,pont így van ott is megcsinálva a óudi!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Hogy lehet egy Calibrát így elb@szni? :)

Számomra a legérdekesebb a motorteljesítmény, mert pár hónapja gyorsultam vele Kalocsán, és a 150 LE-s Astra kombi valahogy gyorsabbnak bizonyult. :) :D

Jáááájájj... hát ez valami Győzike tuning ahogy lesem... :( ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Demo! Mesélhetnél róla hogy ennek az autónak milyen gazdája van, mert odaát a típusspecifikus fórumon csak tippelni tudtunk (még senki soha nem látta), de az eddigi tippek szerint vagy maga Győzike, vagy egy ízlésficamos és kissebbségi komplexussal küzdő vadember lehet...

Link to comment
Megosztás:

Demo! Mesélhetnél róla hogy ennek az autónak milyen gazdája van, mert odaát a típusspecifikus fórumon csak tippelni tudtunk (még senki soha nem látta), de az eddigi tippek szerint vagy maga Győzike, vagy egy ízlésficamos és kissebbségi komplexussal küzdő vadember lehet...

Ma beszéltem vele, holnap megyünk Mor16V cartárssal kőzelebbről megnézni és kipróbálni a gépet, utána többet fogok tudni róla mesélni. :)

De a gyerek szerint NAGYON szép, mert ezt többször is hangoztatta. :P :)

Azt is mondta, hogy a legerösebb 2 literes 16V-s motor van benne. Erre megkérdeztem, hogy Turbós-e és kissé elbizonytalanodva azt válaszolta, hogy az. :(

Akkor viszont érdekes, hogy csak 4-lyukú felnit tettek rá. ;) :D

Na, de majd holnap megszakértem. :P

Link to comment
Megosztás:

Szvsz marhaság. Hacsak nem cserélt kormányt (csak '93-tól volt turbós Cali, onnantól viszont széria a vezetőoldali légzsák is) illetve komplett futóművet (ennek meg semmi értelme, lefelé ki fejleszt?), akkor ez az autó tutira nem turbós. Jah, meg mintha úgy rémlene, hogy a turbonál széria volt a bőrkárpit.

Viszont a matricák helyett szvsz foglalkozhatott volna azzal hogy megigazítja a hátsó ablaktörlő mechanikáját, mert annak nem így kéne állnia, hanem függőlegesen...

Link to comment
Megosztás:

Nem akartam hozzászólni, mert a Calibrákhoz nem értek, de ha már a tőzsgyökeres Calisok lehúzták az autót, akkor én még rúgnék bele párat. Nem tudom, hogy milyen ízlésficam kell ahhoz, hogy ezt valaki szépnek tartsa. Az egy dolog, hogy egy odataknyolt kopoltyú van rajta, aminek semmi funkciója. Akkor meg minek? A sportcsíkok még ímmel-ámmal elmennének más színnel (legalábbis a Viperen meg az AC Cobra-n jól mutat...), de hogy az oldalán a festés úgy nézzen ki, mint a vasúti gyalogátkelő keringő korlátja, az már dúrva. A szárnyat kihagynám, az kinek tetszik, kinek nem. Én speciel a másodikhoz sorolom magam. No meg persze a krómozott rendszámkeret. Az mivel akarna összhangban lenni? És a beltér? Már a kék alsó szőnyeg is érdekes lenne a fekete-sárga fényezéshez, de ez a Győzikés zebrás belső még egy szafari Jeepen is undorító. Az egyetlen, ami tetszik rajta, az a felni.

Demó, teljeskörű leírást kérnék a f@szi jelleméről, mert igazán érdekel, hogy milyen típusú ember tud egy alapjában véve szép autót ennyire kivégezni optikailag.

Link to comment
Megosztás:

Én is beleszólok...

A zebrás belső egy egszerű takarónak tűnik a képről... olyan gyűrött, mint amit csak ráraktak az ülésre...

Ezt még megfejeli a sofőr egy kispárnával! :lol: Mint anno a műbőrüléses ladákban, hogy ne izzadjon le az ember ülepe! :huh:

a többit elmondtátok előttem. :D

Ízlésficam rulez! :)

Link to comment
Megosztás:

Demó, teljeskörű leírást kérnék a f@szi jelleméről, mert igazán érdekel, hogy milyen típusú ember tud egy alapjában véve szép autót ennyire kivégezni optikailag.

>hát ma du. voltunk Demoval Kalocsán meglesni a vasat. hát nagyon le van robbanva így élőben nagyon gáz :huh:

A csávó kissebbségi mert nem idén barnult le ennyire. nem véletlen a Győzikés belső :lol: !!! nem is mertünk újabb képeket csinálni a kocsiról. széria c20xe van benne szerinte több mint 200 pacival. összkerekes de tengelyenként más méretű gummák így valszínű kicsit gajjon lehet már! meg szépen rohad. Tettünk neki 1 ajánlatot csak úgy kíváncsiságból 500ezer pízé ---> ááááá 900ezer az ára 7alatt nem adja inkább tesz bele még lambokat mert állítólag 1ik haverja 25pízé tud szerezni!! na ekkor már eljöüttünk mert nagyon nem vág a srác semmit. Hát szóval ennyi de biztos Demo is ír majd 1-2 dolgot. "Béjjá ásszonynák" biztos tetszene a verda a belseje miatt :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.