Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

No persze, de csak egyszer kapjon defektet! Állítom, nincs az az emelő, amit alá tudnál tolni. És még az is felejtős, hogy padkára felállva növeld kicsit a hasmagasságot. Semmi megfontoltság nincs benne, csak a meghökkentésre lett építve.

Gondolom air ride van benne...

Egyébként már alapból elég ronda a TT, de ez mégjobban kiemeli a csúnyaságát. Szerintem... :)

Link to comment
Megosztás:

jesszus... Redi!!!! Ezt a Calit nézd meg! :) ekkora sörpultot még nem láttam!

nem is áll neki jól

azonkivul nagyon cslaós szögből fényképezták, lehet, hogy sokkal jobban néz ki....csak van ez az optika nevű dolog amit csunyán át szokott verni embereket

calin is lehet ilyen tipusu szárnyból szépet látni, de arra az olyan való mint pl a hexe autóján van

Link to comment
Megosztás:

calin is lehet ilyen tipusu szárnyból szépet látni, de arra az olyan való mint pl a hexe autóján van

Nemá, az nem áll jól Calibrán sztem. Már ha erre gondolsz:

DTM_hatso_szarny.jpg

Nekem egyetlen szárny tetszik csak a Calibrán, beleértve a gyáriakat is (legalábbis azok közül amit eddig láttam), csak olyat meg sehol nem találok. Erről lenne szó, ezt fölraknám én is, a többi mind felejtős:

ilyen_szarny_kene.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.