Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Cicás autók


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A mercin a szárny nemszép, mert nem illik ez a tipusú szárny rá. Arra a kasztnira vmi szolidabb "szárnyacska" illene. A skodán nem néz ki rosszul.

A kidolgozás egy teljesen másik kérdés. Kristálypohárból is lehet fröccsöt inni, Zsolnayból is lehet parasztkolbászt enni meg barna cipőhöz is lehet fekete övet venni. Ezek a hibák a tárgy/használati eszköz értékéből semmit nem vonnak le, a használót minősítik.

Szárny téma örökre lezárva :blink:

Link to comment
Megosztás:

A mercin a szárny nemszép, mert nem illik ez a tipusú szárny rá. Arra a kasztnira vmi szolidabb "szárnyacska" illene. A skodán nem néz ki rosszul.

A kidolgozás egy teljesen másik kérdés. Kristálypohárból is lehet fröccsöt inni, Zsolnayból is lehet parasztkolbászt enni meg barna cipőhöz is lehet fekete övet venni. Ezek a hibák a tárgy/használati eszköz értékéből semmit nem vonnak le, a használót minősítik.

Szárny téma örökre lezárva :blink:

Norbi!

Nem akarok OFF lenni, de a hozzászólásod vmi lenyűgöző! Brillant"kristály"!

Teljesen odavagyok! B)

Gratulaaa!

Ya, hogy állsz?... :D :D ;)

End of OFF...

Písz

Link to comment
Megosztás:

szerintem csak furcsa, de ha nézegeted egy kicsit, már elég pofás

A lámpa tényleg nem tetszik, mert szerintem nem illik ehhez az autóhoz.

A többi nagyjából rendben van, de nekem azok sem jönnek be, bár ez már teljesen izlés kérdése. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sztem a leggagyibb egy sportautón a vonóhorog B)

És ha jet-skit vontat vele? :D

Én már láttam Porschén tetőcsomagtartót. Gyárit! Vannak olyan sportkocsi-tulajok, akik nem csak a neten

SZÖRFÖZNEK... :D

Písz

Most látom: új státuszom: MOTE klubtag!

Le vok nyűgözve...

OFF vége... :blink:

Pííísz

Link to comment
Megosztás:

Aki nem tudja még milyen felnit rakjon fel nyárra ... hát csajozósat!

http://customwheel.com/pimpstar.html

;)

A méreteket figyeltétek? 22", 24", 26" ;) ;)

Kicsi sza..ok! :P Eszement!

ááááá kellegyilyen B) :D

mondjuk árat vagy bővebb infót nemlátok, ugyhogy lehet kamu az egész :D

Ott az ára! 12.500$ - 19.500$-ig! Ez azért nem gyenge!!! :D :blink:

A video-t néztéktek a működéséről? Nem semmi! :D

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Megnéztem az említett TC adást és igen!Ez az!Ott a tulaj bevallása szerint 2,2gurigát költöttek rá! :) :(

Most pedig eladó 1,79gurigáért!

Egy ültetést elbírna, annyi szent.Összeségében viszont nem rossz.Sztem.Én nem vajok részrehajló, minden megépített autó tessik, ami igényes.Itt-ott talán túúl jól sikerált az optika, de sztem.................

Szal értitek...............

Ültetés!!!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Egy ültetést elbírna, annyi szent.Összeségében viszont nem rossz.Sztem.Én nem vajok részrehajló, minden megépített autó tessik, ami igényes.Itt-ott talán túúl jól sikerált az optika, de sztem.................

Szal értitek...............

Ültetés!!!!! :)

sztem pont az igényesség érzete hiányzik belőle...legalábbis nekem...nem az én világom a spoiler :)

Link to comment
Megosztás:

nem az én világom a spoiler :)

Cabriózás Rlz. :) A te autód alapból szép, és különleges.Szinte kár lenne eredti mivoltából bármivel is "felpécézni", mert úgy széph ahogy van.És igenigen ritka is.Mondhatni.Egyáltalán van még ilyen itthon v.kinek?

Ez a Suzi meg pont azért tecc, mert kilóg a sorból.Hiszen alapból, tömegautó lenne.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.