Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


koroszt

Recommended Posts

Na megszűnt végül is mindennemű torpanás, darálás meg ilyenek. Bár egy picit maradt(később erre kitérek). Újrakábeloztam lényegében minden olyant, ami számít. Vezérműtengely jeladó kábeljait rendesen összecsatlakoztattam forrasztásos és zsugorcsöves megoldással. Ugyanígy a trafó kábeljait is, mert össze-vissza megvoltak törve, és ott is kicseréltem a csatit, és a trafót is kicseréltem. Lényegében jó lett. Ám van még egy nagyon pici bosszantó dolog, amire csak tippelni tudok. Kis gázadásos gyorsításnál érzem, hogy lüktetve pörög fel a motor. Ha tovább nyomom a gázt, akkor már normálisan pörög fel. Gázállás érzékelőt kimostam benzinbe, kifújattam kompresszorral amennyire tudtam. Ezek a tünetek lehetnek a gázállás érzékelő hibái? Mert végülis van itthon egy másik is, ami nekem a gyári volt, de ezzel is ugyanezt csinálja mint a bontottal, ami bent van. Vagy belehet ezeket valahogy állítani? Mert annyit észrevettem hogy mielőtt meghúznám a csavarokat, lehet rajta valamennyit mozdítani jobbra-balra forgatással(talán 1-2mm). De én mindig úgy teszem rá hogy vissza fordítom teljesen, mert így nagyobb gázállást érzékel és ergo több anyag. Amúgy most már nem kormos az autó hátulja sem! És még valami. Ha még is ez lenne a hibája, ilyen utángyártott 3-4ezer forintosról mi a véleményetek??

a folytószelep érzékelő csak akkor érdekes, amikor mozdítod a gázpedált, akkor ad átmeneti dúsítást. ha nyomsz egy hirtelen padlót,az kb. az első mp, szal az abszolút helyzetének nincs nagy jelentősége.

a korom akkor ezek szerint fél-meddig elégett benzin volt?

Link to comment
Megosztás:

a folytószelep érzékelő csak akkor érdekes, amikor mozdítod a gázpedált, akkor ad átmeneti dúsítást. ha nyomsz egy hirtelen padlót,az kb. az első mp, szal az abszolút helyzetének nincs nagy jelentősége.

a korom akkor ezek szerint fél-meddig elégett benzin volt?

Hát szerintem igen, de most is szép őzbarnák a gyertyák. Fogyasztása tempósan városba 10-12liter, de szerintem ez teljesen normális. Tegnap állítottam megint a fojtószelep potméteren, most visszatekertem. És nagyon szar lett. Benyomom neki a gázt, gondol egyet és csak úgy indul meg. Már komolyan mondom a tököm tele van az egésszel :(

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Mi kell a bc-hez a bc-n meg a kábelezésen kívül? A kábelezés már benne van. Mondjuk c16se, szóval gondolom játszós lenne a dolog.

Annyira nem érdekel, nekem jobban tetszik az analóg óra, csak mondjuk érdekelt volna hogy milyen fogyasztási adatokat mutat. (bár nem nagyon hiszek neki)

Link to comment
Megosztás:

Mi kell a bc-hez a bc-n meg a kábelezésen kívül? A kábelezés már benne van. Mondjuk c16se, szóval gondolom játszós lenne a dolog.

Annyira nem érdekel, nekem jobban tetszik az analóg óra, csak mondjuk érdekelt volna hogy milyen fogyasztási adatokat mutat. (bár nem nagyon hiszek neki)

külső hőmérő, meg a saját nyomigombjai.

Link to comment
Megosztás:

Üdv. Futo ventillator 1-3 fokozat nem működik. Valakinek ötlet? Hol keressen a bajt? Köszi 1993. Veci c20ne

Előtét ellenállása halott (zöld színű), ha csak a 4.dik megy, ami direkt. Vagy újra forrasztgatni vagy komplett fűtőmotor csere, mivel maga az ellenállás elég húzós.

Link to comment
Megosztás:

Tudna valaki képet mutatni az elotet ellenállásrol? Biztos velem van baj, de nem találom. Megvan a futo motor stekkere, meg találtam szemből nézve bal oldalon a level kosár alatt egy kerek valamit sok drottal, ket lapos saruval, az egyik levolt csuszva visszatettwm de semmi nem történt. Az mi lehet?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.