Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

sziasztok!

azt tudja valaki,hogy a gyári beépített telefont hogy kell megszólaltatni,

csak beteszem a kártyát és mehet a mehet,

Jó bele a kicsi mobilba való kártya?

A normál sim kell bele a tartójával együtt (amiből anno kitörted, hogy betedd a telefonba) majd pinkód és ennyi

Link to comment
Megosztás:

A normál sim kell bele a tartójával együtt (amiből anno kitörted, hogy betedd a telefonba) majd pinkód és ennyi

Hja amúgy én pl autós kártyával használtam. Az automatikusan átirányítódik mikor bekapcsolod, és vissza a normál mobilra mikor kikapcsolod. Elvileg minden szolgáltatónál van ilyen, normál havidíjas cucc, a beszélgetés stb a normál kártyára számlázódik.

Apám a prepaidet preferálja, csak ott macerásabb az átirányítás, ha elfelejted stb...

Link to comment
Megosztás:

akkor ez veszett fejsze mert már nincs meg a külső amiből kitörtem.pedig kipróbáltam volna hogy milyen.

hogy szól stb...

És nincs az ismeretségbe olyan aki most vett számot, kártyát miegymás? De ha véletlenül egy szolgáltató irányába mész sztem simán adnak egy keretet..

amúgy már nem azért, de nem azon van rajta a pin2, és puk kódok??? Olyat nem dobálunk el!

Link to comment
Megosztás:

Te most azt gondolod, hogy Én írogattam neked az indexen?

Azt a fórum már régóta nem olvasom.

Sajnálom, hogy nem jött át, amiért koptattam a klaviatúrát. Dehogyis gondoltam, hogy te írogattál, példának hoztam fel, de minek?!? Ehhhhhhhhhhhhhhhh...

Egyébként most kellemesen csalódtam benned.

Tévedni emberi dolog...

Azt hittem, hogy majd valami (takarodj a fórumról, ha nem tetszik) választ kapok.

Nem mintha azért írtam volna, vagy hiányozna.

Hát persze! Nem ez volt az első, valszeg nem is az utolsá tévedésed...

Link to comment
Megosztás:

Ásznak semmiképp nem tartom magam.

Most a válaszaidat végigolvasva magamat tartom kicsit bunkónak, azért amiket írtam.

Na mindegy, nincs annyi mézes a világon amivel jóvátehetném.

De van az a mézes, hidd el. Csak tele kell pakolnod a csomagtartót. Egy hétvégi tali által elfogyna...

Link to comment
Megosztás:

de van a fiamnak . kari ajándék,de ha kitörted akkor hogy tolod be?

vagy nagyon értetlen vagyok,

igaz nem néztem meg.

amúgy fogalmam sincs a kodokkal kapcsolatban.ezeréves a számom.

Ha ügyesen lett kitörve, akkor pont annyira megtartja hogy ne álljon keresztbe, ha bent van sok dolga nincsen, mint ott tartani. Próbáld bele, ha nem esik ki simán - nem kell rázni stb - akkor jó lesz.

Azért a pin kódod kell, mert anélkül nem üzemel...

az SOS igen, de sztem nem akarsz a rendőrséggel beszélni <_<

Link to comment
Megosztás:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Hála istennek nem csak ő és udvartartása ért az omegákhoz =)

Mindenesetre nem ártana átirni az oldal cimét,mivel itt csak a beavatottak kapnak választ a kérdésükre,aki kérdezni merészel úgy hogy nem ismeri az összes tagot név szerint és nem esett át valamiféle szertartáson az kopjon le :D (Tisztelet a kivételnek.)

Ne haragudjon meg senki hogy nem térdelek le egy pipára hogy valaki válaszoljon egy kérdésre ezen a fórumon.Ez bizonyára az én hibám :D

További kellemes szórakozást,és adjuk át a terepet a fűtésproblémákkal küzdőknek =)

Te is nyugodtan valaszolhatnal akkor a feltett kerdesekre <_<

Asszem nem ertetted meg amiket ide irogattunk. Nem kell leterdelni, de aki kerdez az van "alul", o var segitseget, tehat neminemu tiszteletet meg kell(ene) adnia. Ha visszanezed az "oregek" sem ugy kerdeznek egymastol, hogy "He ti gy.kerek, mi a megoldas erre?"

Link to comment
Megosztás:

Te is nyugodtan valaszolhatnal akkor a feltett kerdesekre <_<

Asszem nem ertetted meg amiket ide irogattunk. Nem kell leterdelni, de aki kerdez az van "alul", o var segitseget, tehat neminemu tiszteletet meg kell(ene) adnia. Ha visszanezed az "oregek" sem ugy kerdeznek egymastol, hogy "He ti gy.kerek, mi a megoldas erre?"

Te, nem lehet hogy TD írogat álnéven!? :D

Unatkozik, és lehet hogy látogatottság-arányban fizeti az Opelklub !? :D

Link to comment
Megosztás:

Te, nem lehet hogy TD írogat álnéven!? <_<

Unatkozik, és lehet hogy látogatottság-arányban fizeti az Opelklub !? :D

Már hülyéztek, köcsögöztek, bunkóztak le itt. Skizo még nem voltam, de akármi lehet! Egyébként ezt a nicket használom, mindenhol, ahonnan még nem tiltottak ki...

Link to comment
Megosztás:

Te, nem lehet hogy TD írogat álnéven!? :D

Unatkozik, és lehet hogy látogatottság-arányban fizeti az Opelklub !? :D

Ez mar tobbszor felmerult, de nem skizo annyira, hogy aztan magat oltsa le ;p <_< :)

2004 tajan pl eleg sok fikanick volt... 1-2-5-10 hozzaszolas es soha tobbet nem lattuk... legalabbis ugyanazon a neven.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.