Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Gyertya gond volt :D

Valahogy sejtettem, hogy az lesz. :D

De nem is csodálom, mert amíg ezen kicseréltem a 6 gyertyát, másik motoron ennyi idő alatt leszedem a hengerfejet :)

Lehet még gyáriak voltak benne, mert GM gyertyák voltak, agyonkopva :D

A gyertyacsere is igazi szívás a V6-on. De örülök, hogy jó lett. Én jártam már úgy, hogy 2e km volt a GM gyertyában és behányt <_<

Link to comment
Megosztás:

Kedves Elnök Úr!

Vettél egy bontószökevényt, és most telesírod a fórumot, hogy szar... nemhogy megcsináltatnád! Az A Omegával bezzeg nem lett volna ilyen baj... <_< :D

:) :D :D :D

Na na mikor sírtam én ? Bármi volt megcsináltattam rajta :lol: Inkább csak tapasztalatcsere nem ? :D

Link to comment
Megosztás:

Aha, a tudatlanságodnál csak az önérzeted nagyobb, 1000% ego, zéró tudás. Tipikus tükre vagy a társadalomnak! Nézzed a fajtársaid:

http://www.bombahir.hu/bombahir-tv/egyetem...t-i-elte-vs-bme

http://www.bombahir.hu/bombahir-tv/egyetem...szf-vs-corvinus

ehhez csak a carstyling-es csákót tom hozzátenni... sajna valamennyire kollégám volt... De ismerős a stílus <_< Érdemes elolvasni az első 2 nap hozzászólásait... sztem új csúcstartó a srác, közel 900 komment 2 nap alatt :D :D

V Kornél, carstyling

V Kornél...

Link to comment
Megosztás:

arról vagyok híres :D

Miről? A szarkazmusról? az leváltásról, vagy a sértődésről? Jó lenne, ha az új autód mellé kissé átalakulnál.. tudod, új szelek vannak itt (ill az Omega fórumban kb mindig is ez volt) szal szeretjük az értelmes, kerek mondatokat.. Érteeeem? :) :D

Omegád van, már nem vagy gyerek! <_< :D

Link to comment
Megosztás:

én vállalom a leváltását, de TE mondasz helyette valakit <_< :D

Ohohoooo megvan a megoldás.. ellenjelöltet állítunk... Ismerek vmi Gellért nevű srácot, régóta a vágya, hogy MOTE elnök legyen, Gelkot impícseljük, Majd ezt a Gellért gyereket betesszük a helyére... Káposzta is jol lakik, kecskét se esszük meg gyrosnak! :D :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

Ohohoooo megvan a megoldás.. ellenjelöltet állítunk... Ismerek vmi Gellért nevű srácot, régóta a vágya, hogy MOTE elnök legyen, Gelkot impícseljük, Majd ezt a Gellért gyereket betesszük a helyére... Káposzta is jol lakik, kecskét se esszük meg gyrosnak! :D :) <_< :D

látom a koncepció lényegét, támogatom :D :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

ehhez csak a carstyling-es csákót tom hozzátenni... sajna valamennyire kollégám volt... De ismerős a stílus <_< Érdemes elolvasni az első 2 nap hozzászólásait... sztem új csúcstartó a srác, közel 900 komment 2 nap alatt :D :D

V Kornél, carstyling

V Kornél...

Egyik kollégám szokta mondani, hogy ha 100 évig nem születik hülye ember, akkor is marad elég...

Link to comment
Megosztás:

Miről? A szarkazmusról? az leváltásról, vagy a sértődésről? Jó lenne, ha az új autód mellé kissé átalakulnál.. tudod, új szelek vannak itt (ill az Omega fórumban kb mindig is ez volt) szal szeretjük az értelmes, kerek mondatokat.. Érteeeem? :D :)

Omegád van, már nem vagy gyerek! <_< :D

Omegától lesz valaki felnőtt? Naneeeeeeeeeee...

Link to comment
Megosztás:

ehhez csak a carstyling-es csákót tom hozzátenni... sajna valamennyire kollégám volt... De ismerős a stílus :D Érdemes elolvasni az első 2 nap hozzászólásait... sztem új csúcstartó a srác, közel 900 komment 2 nap alatt :) :D

V Kornél, carstyling

V Kornél...

lyulllllllylylylyly! :D :D :lol:

<_< :D

http://www.jajjdecsunya.blog.hu -ra nevezhetne :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én ugyan nem vagyok omegás, de jó ideje olvasgatom már ezt a fórumot (és benne az Omega topikot), úgyhogy volt alkalmam megtapasztalni elég sokféle hozzáállást már itt.

Az a helyzet hogy TD szvsz nem bunkó, mindössze megköveteli a neki kijáró tiszteletet, ami teljesen jogos is hiszen a legtöbbünknek apja lehetne, de ettől függetlenül is elég komoly tudással rendelkezik a típust illetően. Az a helyzet hogy túl sok olyan hozzászólást láttunk már ezen a fórumon amikor valaki beesik ide köszönés nélkül, elböffenti magát (súlyosbítandó a dolgot esetenként kritikán aluli helyesírással) hogy "tegnap vettem egy Omegát és most nem indul, valaki segítsen sürgősen", majd ha megkapta a választ akkor ismét csak köszönés nélkül távozik...

Nem kell hogy bárki is hálálkodjon, de senki ne várja el hogy ha valaki hosszú évek alatt, esetenként sok szívás és még több befektetett pénz árán a birtokába jutott egy információnak, akkor azt ingyen és bérmentve átadja olyan valakinek aki nem hogy nem tudja megfogalmazni rendesen hogy tulajdonképpen mit akar, de még az alapvető illemszabályokat sem ismeri...

Innen nézve TD-nek egyetlen hibája van: mégpedig az hogy ennyi év keserű tapasztalata ellenére még mindig megpróbálja megnevelni ezeket az embereket... A szándék ugyan dicsérendő, de sajna a magam részéről rá kellett jönnöm hogy túl sok hülye ember van, egyedül képtelenség megváltani a világot... Én már rég belefáradtam volna a helyében...

Úgyhogy szerintem közelítsetek felé tisztelettel és fogadjátok meg amit mond, érdemes!

(Mindezt nem az ő védelmében írtam, meg tudja ő védeni magát ha akarja, csak úgy kikívánkozott belőlem.)

Szia!

Nem hiszem, hogy ezzel megbántottam volna bárkit is.

A szakmai tudását Én is elismerem, de csak azért, mert az azonosítója 32 nem kell tisztelni.

Persze, biztosan elege van a sok hülye kérdésből.

Egyszerűbb lenne, ha simán csak nem válaszolna rá, de ehelyett inkább lealázza a kérdezőt.

Aki bunkó módon kérdez, az megérdemli ezt a bánásmódot, de nem csak velük ilyen.

Például a múltkor valaki megkérdezte, hogy „valamilyen szőr jön ki a kipufogóból, az nagy baj?” Hát, amit a szerencsétlen kapott érte.

Olyan embernek is van Omegája aki nem szakértő, ilyenkor megpróbál segítséget kérni azoktól akik értenek hozzá.

Ha esetleg nem teljesen szakszerűen teszi fel a kérdést, akkor Omegatd jön és porig alázza.

Szerintem ez bunkó dolog.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.