Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Írhattok bármit, nekem a fekete acélkerék igénytelenül néz ki. Nézem a sok Bömbit meg Ódit és mosolygok a téli acélkeréken. Nyári keréknek felraknak 18 collos, 225-265-ös csillivilli kerekeket, télre meg nem telik rongyos dísztárcsára...

Szvsz rondább a legtöbb dísztárcsa mint fekete kerékkel. Mondjuk gyárit be lehetne szerezni. Amúgy meg ha nagyobb tételű autóról beszélünk akkor télen is járhat valami olcsóbb aluval :)

Link to comment
Megosztás:

Szvsz rondább a legtöbb dísztárcsa mint fekete kerékkel. Mondjuk gyárit be lehetne szerezni. Amúgy meg ha nagyobb tételű autóról beszélünk akkor télen is járhat valami olcsóbb aluval :)

Én télre a 15" os gyárit preferálom.. erős, van gumi alatta - a kátyúk stb nem látása miatt :D

CSak dupla tripla lakk kell, és nem lesz sómart.. meg nem 5 havonta lemosni :D

Link to comment
Megosztás:

hát azért a nagy sebességű fordulóknál a 15 vs 17 ... meg a 195 vs 265 szal azért nem...

A nejem mellett nehéz csajozni, ellenben szeretem ha stabil a járgány :)

Hat nemtom, uresen szarazon 1.7+ tonna az nem kanyarvadasz.

En maradok a nagyfateros kenyelmes kruzolasnal.

Link to comment
Megosztás:

Én úgy vagyok vele, ha vkinek nincs dísztárcsája a felnin, azt jelenti, hogy nem az acél a nyári kerék. Ráadásul nem is tetszenek a díztárcsák. Nekem is van vmilyen ugy. de gusztustalanok. Még sosem volt rajta. A gyári dísztárcsa meg nem menne fel, mert nem Omegához valók a felnik, hanem B Vectrához, illetve nagyobb et-s autókhoz.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most került arra hogy meg akarom csináltatni az adagolót (2.5 TD) a hibát már nagyjából vágom hogy mih, de semmi ismeretségem adagolósok terén meg hogy ennek mennyi lenne reális ára . Tudna valaki egy kis felvilágosítást adni ilyen ügyben aki hasonlókon ment már át.

Köszönöm előre is Erik

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most került arra hogy meg akarom csináltatni az adagolót (2.5 TD) a hibát már nagyjából vágom hogy mih, de semmi ismeretségem adagolósok terén meg hogy ennek mennyi lenne reális ára . Tudna valaki egy kis felvilágosítást adni ilyen ügyben aki hasonlókon ment már át.

Köszönöm előre is Erik

Nekem cseréltek már gázkar-szimeringet 5000ért.

De ha ha leírod a problémát akkor talán konkrétabb árat tud mondani valaki! :lol:

Amúgy itt is megpróbálhatod: http://www.filepdiesel.hu/index1.php?menu=arajanlat , tőlük emailben is tudsz kérni árat (meg vannak tájékoztató jellegű árlistájuk is), relatív gyorsak.

Link to comment
Megosztás:

Az nagyon jó, hogy te tudod hogy mi a baja, de erre senki nem fog árat adni.

Max ha leírod, akkor talán! B)

Amúgy itt próbáld meg: http://www.filepdiesel.hu/index1.php?menu=arajanlat , tőlük emailben is tudsz kérni árat (meg vannak tájékoztató jellegű árlistájuk is).

Jaj bocsi :D Szokásosan melegen nem indul az autó :lol: és már itt is meg nagyon sok helyen le van írva ugyanaz hogy mi a baj , tehát azért mondom hog "nagyjából, tisztában vagyok vele " :D

am köszii :D

Link to comment
Megosztás:

Én télre a 15" os gyárit preferálom.. erős, van gumi alatta - a kátyúk stb nem látása miatt :D

Melyik gyári 15-ös, mert van 16-os is. Eddig nekem 15-ös volt, de váltanék 16-ra, télen-nyáron ugyanaz a méret...

CSak dupla tripla lakk kell, és nem lesz sómart.. meg nem 5 havonta lemosni :lol:

Na ezt ki mondta? Nekem legalább 5-6 éve 15-ös alu van fenn és nem marja a só...

Link to comment
Megosztás:

hát azért a nagy sebességű fordulóknál a 15 vs 17 ... meg a 195 vs 265 szal azért nem...

A nejem mellett nehéz csajozni, ellenben szeretem ha stabil a járgány :lol:

A 265 szvsz kissé erős, de nem rossz, nekem a 205-225-ig a bejövősebb. Nem kell mindenhová vinni az asszonyt aztán lehet csajozni. Különben meg szánalmas kis buzinak nézem, aki farokhosszabítónak vesz autót és azzal akar csajozni. Amúgy az Omega már rég nem csajozós verda...

Link to comment
Megosztás:

Én úgy vagyok vele, ha vkinek nincs dísztárcsája a felnin, azt jelenti, hogy nem az acél a nyári kerék. Ráadásul nem is tetszenek a díztárcsák. Nekem is van vmilyen ugy. de gusztustalanok. Még sosem volt rajta. A gyári dísztárcsa meg nem menne fel, mert nem Omegához valók a felnik, hanem B Vectrához, illetve nagyobb et-s autókhoz.

Szvsz, attól még felmenne a dísztárcsa. Nekem van 1 garnitúra...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most került arra hogy meg akarom csináltatni az adagolót (2.5 TD) a hibát már nagyjából vágom hogy mih, de semmi ismeretségem adagolósok terén meg hogy ennek mennyi lenne reális ára . Tudna valaki egy kis felvilágosítást adni ilyen ügyben aki hasonlókon ment már át.

Köszönöm előre is Erik

Az is le van írva 10000000x, hogy 100 körül kezdődik a HDK javítás/csere/felújítás, a vége 200 ISS lehet. csak azt nem értem minek kérdezgetni. Vidd el 3-4 adagolóshoz és eldöntöd ki lesz a nyerő...

Link to comment
Megosztás:

Nekem cseréltek már gázkar-szimeringet 5000ért.

De ha ha leírod a problémát akkor talán konkrétabb árat tud mondani valaki! :lol:

Amúgy itt is megpróbálhatod: http://www.filepdiesel.hu/index1.php?menu=arajanlat , tőlük emailben is tudsz kérni árat (meg vannak tájékoztató jellegű árlistájuk is), relatív gyorsak.

Nu kak! Átszerkeszgetjük a hozzászólást?!?

Link to comment
Megosztás:

Milyen ######antosan nez ki a fenyezes, ez meg gyari? Vagy a foto regi? :lol:

Régi a fotó. Az első 2003 nyarán készült, akkor volt 8 éves a vas, a második meg 2006, vagy 2007 telén. Addig végig garázsban állt, amióta nincs garázsom, azóta nagyon leromlott...

Link to comment
Megosztás:

Az is le van írva 10000000x, hogy 100 körül kezdődik a HDK javítás/csere/felújítás, a vége 200 ISS lehet. csak azt nem értem minek kérdezgetni. Vidd el 3-4 adagolóshoz és eldöntöd ki lesz a nyerő...

Köszönöm

Megkaptam így a választ, hogy milyen intervallum a normális , hát mást nemtudok ,csak ezt ! majd valaki hátha mond elfogadható árat

Link to comment
Megosztás:

Régi a fotó. Az első 2003 nyarán készült, akkor volt 8 éves a vas, a második meg 2006, vagy 2007 telén. Addig végig garázsban állt, amióta nincs garázsom, azóta nagyon leromlott...

En meg 5 evet szeretnem ha kihuzna az enyem. Szerintem iden egyszer korbe gatyaba kell razni, mielott komolyabban megindul valahol.

Sajna nalam is csillaggarazs van. Egy feltakarot kapott ablakok aljaig er, hogy legalabb az ajtoknal ne csordogaljon be semmi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.