Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


morg

Recommended Posts

Nem lottónyereményből süttetem a hasam itt... Dolgozom...

Én nem akartam idejönni, de ha csak azt választhattam, hogy ez vagy a volt cégem... szal sok variáció nem volt... Nem mellékesen marhára bejön az élet, hogy nem tudsz hazamenni, mert a HR-en tehetetln barmok ülnek... a szerződés meg csak "iránymutatás" ahogy a Jack Sparrow-t idézzem :D

De azért frankó... több mint fél évig nem látni a családot, mert ezek úgy gondolják, hogy a szerződést felrúghatják...

Ja! Van akinek bejött az élet...
Link to comment
Megosztás:

Nem lottónyereményből süttetem a hasam itt... Dolgozom...

Én nem akartam idejönni, de ha csak azt választhattam, hogy ez vagy a volt cégem... szal sok variáció nem volt... Nem mellékesen marhára bejön az élet, hogy nem tudsz hazamenni, mert a HR-en tehetetln barmok ülnek... a szerződés meg csak "iránymutatás" ahogy a Jack Sparrow-t idézzem ;)

De azért frankó... több mint fél évig nem látni a családot, mert ezek úgy gondolják, hogy a szerződést felrúghatják...

Hehe... Ezért kell civilizált országba 'diszidálni' :D ^_^ :P

(ja, mellékesen, a repjegy is olcsóbb ;) kb mint BP-Pécs oda-vissza IC-vel, igaz fapad. de hát 1,5 órát állva is kibír az ember)

Link to comment
Megosztás:

Én nem diszidáltam... csak ledolgozom a szerződéses 3 évet...

Szerk: A repjegyet elvileg a cég adja, szerződés szerint, ezért áll a "bál", mert nem akarja hazáig, csak a fritzekig... ennél olcsóbb nincs :D

Hehe... Ezért kell civilizált országba 'disszidálni' ^_^ :P ;)

(ja, mellékesen, a repjegy is olcsóbb ;) kb mint BP-Pécs oda-vissza IC-vel, igaz fapad. de hát 1,5 órát állva is kibír az ember)

Link to comment
Megosztás:

Nem lottónyereményből süttetem a hasam itt... Dolgozom...

Én nem akartam idejönni, de ha csak azt választhattam, hogy ez vagy a volt cégem... szal sok variáció nem volt... Nem mellékesen marhára bejön az élet, hogy nem tudsz hazamenni, mert a HR-en tehetetln barmok ülnek... a szerződés meg csak "iránymutatás" ahogy a Jack Sparrow-t idézzem :D

De azért frankó... több mint fél évig nem látni a családot, mert ezek úgy gondolják, hogy a szerződést felrúghatják...

Nehogymá ezen besértőggy! Hejszen ösmersz!!!

Link to comment
Megosztás:

Én nem diszidáltam... csak ledolgozom a szerződéses 3 évet...

Szerk: A repjegyet elvileg a cég adja, szerződés szerint, ezért áll a "bál", mert nem akarja hazáig, csak a fritzekig... ennél olcsóbb nincs :D

Azért jópáran cserélnének veletek, nem kell a sírás!!! Én csak a fizetést...

Link to comment
Megosztás:

Dehogy sértődök be, ez nem csak neked lett írva... hanem a többi irigynek is ;) ;)

Hja a fizu tényleg nem rossz, de gyakorlatilag most fel kell építenem, meg kell vennem mindent ami otthon van.. szal azért nem eccerűűűű :D

És nem lenne rossz ez az ország, ha nem a fekák irányítanának. Nem vok rasszista, de ez olyan dolog amihez érteni kéne (otthon se megy persze a kormányoknak :P) de ehhez végképp kicsi az agyuk... mindegy, majdcsak kihúzom vhogy, és remélem nem szedek össze semmit... Lévén az egyik legfertőzöttebb ország pl Aids-el... ^_^ :P

Amúgy szép ország ez... :D

Nehogymá ezen besértőggy! Hejszen ösmersz!!!
Link to comment
Megosztás:

Dehogy sértődök be, ez nem csak neked lett írva... hanem a többi irigynek is ^_^ :D

Milyen többi? Én nem vok irigy...

Hja a fizu tényleg nem rossz, de gyakorlatilag most fel kell építenem, meg kell vennem mindent ami otthon van.. szal azért nem eccerűűűű :P

Majd, ha lesz 1 kis időm, sajnállak...

Link to comment
Megosztás:

És nem lenne rossz ez az ország, ha nem a fekák irányítanának. Nem vok rasszista, de ez olyan dolog amihez érteni kéne (otthon se megy persze a kormányoknak ;)) de ehhez végképp kicsi az agyuk... mindegy, majdcsak kihúzom vhogy, és remélem nem szedek össze semmit... Lévén az egyik legfertőzöttebb ország pl Aids-el... ^_^ :P

No meg korrupcióval és minden mással. Bár itthon sem sokkal jobb...

Amúgy szép ország ez... :D

Ez is...

Link to comment
Megosztás:

Nem drága meg sok műszaki csak félek h zsebbenyúlós is lehet....

Ha itt van vhol délen,szívesen megnézem neked. A tükör lett fújva, nem pedig a lökös cserélve, mert nincs benne fabetét, kivéve a nyitó mögött, ami régi álmom :D Külső alapján nem hinném, hogy nagyon rossz az autó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.